Spiningošana ar Ultralight

man pašam liekas ļoti interesants "Major Craft" - K.G.Lights S702AJI Tests - 0,6 - 10, Extra Fast. Ceru ka Gold Fishaa paraadiisies, soliija ap martu. ļauj darboties gan ar micro jigu, vieglo jigu un izraustīt mazos voblerus.
4.februāris 2012, 11:07 | links
 
50 Ls uz dullo...varbūt man nosūtīt savu kontu :D Ir tak vēl citas iespējas- zvans draugam, kas mēdz kaut kur braukt un var apčamdīt, ieteikt, konsultēt.
Bet nu "pats visu zinu un māku" arī ir apsveicami un tas posms laikam katram ir jāiziet :D
3.februāris 2012, 15:10 | links
 
Tu tak zini kādas iespējas ir Ventspilī un Ancē kaut ko apčamdīt, pataustīt :D Tāka laikam jau nekas cits neatliks, kā ņemt uz dullo.
3.februāris 2012, 14:54 | links
 
Aigar nevajag neko pētīt, visu uz sajūtām. Pačamdi to pašu Volkey (ir labs) un citus modeļus, salīdzini, bet pirkt netaustot (tb interneta veikali) neiesaku, nu bet katrs jau ar savu naudu rīkojas kā grib :D
Pats iztaustīju vairākus MC modeļus, nepatika, bet Volkeys norāva jumtu :)
3.februāris 2012, 14:46 | links
 
Aigar nevajag neko pētīt, visu uz sajūtām. Pačamdi to pašu Volkey (ir labs) un citus modeļus, salīdzini, bet pirkt netaustot (tb interneta veikali) neiesaku, nu bet katrs jau ar savu naudu rīkojas kā grib :D
Pats iztaustīju vairākus MC modeļus, nepatika, bet Volkeys norāva jumtu :)
3.februāris 2012, 14:46 | links
 
Tikai Volkey arī maksā gandrīz trīs reizes vairāk ...
Laikam jau kāmēr nenopirkšu Bassparu, miers man nebūs, diezgan ilgi jau viņu pētu.
3.februāris 2012, 14:41 | links
 
Volkey ar šādu testu uzvedas labi, pat ļoti labi, kas lika man mainīt savus uzskatus par UL kātiem, jo līdz šim nebija trāpījies neviens ar tik stingru "mugurkaulu".
Par minēto modeli, diemžēl neko nezinu, nav gadījies patirināt :)
3.februāris 2012, 14:33 | links
 
UL tā būs problēma, drīzāk jāskatās uz akciju, fast tik ļoti nesalocīs. Man bija 0-10g, bet forelēm priekš manis tomēr piemērotāks ir apmēram 2-12g.
3.februāris 2012, 14:32 | links
 
Arī man ir doma pirkt šo kātu, tikai priekš forelēm. Varbūt kādam ir kas konkrēts sakāms no savas pieredzes? Domāju par to 6,6 pēdas garo, 1-7g, bet nedaudz baida tas tests, ir viens 0-7g kāts, kas jau pie 25cm forelēna salocās ripā. It kā jau dārgākam kātam būtu jābūt stingrākam, kā ir? :)
3.februāris 2012, 14:26 | links
 
vēlos iegādāties UL kaatu prieks maziem vobleriisiem lai arii varētu uzraustīt piemēram mazo dzilo gridygats vobleri! man ir divi varianti 1 http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-662l.html
un 2 http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-632ul.html
palidziet izlemt!
3.februāris 2012, 14:20 | links
 
LAPUXIS - satiksimies, uzpļāpāsim. Man te viena doma ir. Tikai jāpalasa atsauksmes.
27.janvāris 2012, 00:27 | links
 
veelos spiningot ar vobleriisiem
26.janvāris 2012, 21:45 | links
 
antonsb - viss ok. nevajag man paskaidrot ;)
24.janvāris 2012, 14:52 | links
 
xoct
un ja uzdodu jautajumus tas nenozime ka neko nezinu jo ir tada lieta cik cilveku tik variantu!!un ja ir desmit variantu tad jau sev piemerotako var sev atri atrast!!!japilnveidojas!!!
23.janvāris 2012, 21:41 | links
 
xoct
nu pagasgad copeju 25 dienas menesi so to esmu iemacijies!!!
23.janvāris 2012, 21:39 | links
 
antonsb tagad sācis arī uz jautājumiem atbildēt!
:)
agrāk Tu tikai uzdevi!
LAPUXIS - Tev jāpasaka kādiem mānekļiem!
microjig? mazajiem vobleriem?
23.janvāris 2012, 20:44 | links
 
LAPUXIS
prieks asariem-mikrodzigam man ir salmo elite jig master 2.10m tests 2-12ge bija pagasvasar gadijumi ap desmit ka panem lidacinas merinieces un mazakas copeju no krasta var dabut ara un pat man liekas lidz 2kg lidaku ar dabut ara var bet pareizi viss jadara spole janoregule un ta talak!!!pan sis kats patik labs ir!!!bet te veikala esmu jau noskatijis citu Balzer diablo ja nemaldos nosaukums no karbona super viegls roka ideali iegulas!nu tev japaskatas uz kadam naudam rekinies Salmo bija ap 25ls Balzer pie 40ls!bet ja tas balzer butu bijis veikala kad es pirku salmo jig master viennozimigi nemtu tikai to balzer pat nesaubitos!!!
22.janvāris 2012, 18:00 | links
 
kaadu kātu man ieteiktu prieks asariem , mazām līdakām forelēm! butu vēlams ātras akcijas ne garāks par 2.10 m! šis man ir kas jans gribu dzirdēt jūsu viedokli
22.janvāris 2012, 17:47 | links
 
Tad viss atkarīgs no apstākļiem...spole un auklas garums + pieredze - bez laivas pilnīgais bezceris.
10.decembris 2011, 15:32 | links
 
gabis .... Trūxt vārdu..,bet varu iedomāties.
10.decembris 2011, 15:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager