Kas notiek Latgalē

Laimīgu un zivīgu jauno gadu!
31.decembris 2011, 21:41 | links
 
Aglonā biju un joka pēc līdz Cirītim nokāpu paskatīties. Skolas līcī nekāda ledus (vien pie paša krasta pludmalē), vien sniegs pa virsu. Šādā siltā laikā ledus ilgi vēl nebūs, ja vien neuzsals, protams.

Bet nu laimīgu Jauno gadu visiem!
31.decembris 2011, 20:49 | links
 
Sidla, man ar bij doma šodien līdz Aiviekstei aizskrietm, bet nolēmu gaidīt Jauno gadu mājās :))
31.decembris 2011, 19:16 | links
 
Šodiem vecgadiņa vakarā atlaidu dvēselīti un pateicos par laabo copes gadiņu Aiviekstei māmuliņai. Pie slūžām cerēju jau ,ka arī šodien palutinās,bet nekā.Uz gruntenes 4.stundelēs 5.ašukaiņi visi ap 150 gr.Un copes tādas ,ka feederim pat spicīte nesakust.Bet esmu apmierināts,kolosāls laiks,kolosāls noskaņojums,Ne asakas Jaunajā gadā Latgales frontei!!!
31.decembris 2011, 19:01 | links
 
kaut uz 18. jūniju ledutiņš, lai uzsalst! :D
31.decembris 2011, 17:35 | links
 
mjaa shogag sniegu dod tikai pa sveetkiem, vareetu kaut vai uz 14.februaari normaalu ledu iedot
31.decembris 2011, 15:48 | links
 
Paldies un pievienojos Latgales un pārējo copmaņu apsveicēju pulkam :))

Laimīgu, baltu un aukstu Jauno, Pūķa (manu) gadu! :))

Pī. Sī. a šodien laiciņš pa šmuko -vismaz balts! :))
31.decembris 2011, 15:36 | links
 
vakar Dubna, 1mais dublis - 4 veedzeles.
Laimiigu Jauno gadu!!!
31.decembris 2011, 15:06 | links
 
Pī. sī. Tēmu knapi atradu, izrādās jāmeklē "citas zivis":) Varbūt moderatori varētu pārvietot uz citu sadaļu???
31.decembris 2011, 12:52 | links
 
Nu laimīgu Jauno gadu visiem ļatgaļīšiem un arī visiem pārējiem copmanīšiem!
Šorīt veselais saprāts ņēma virsroku un pēc vakardienas kodiena sezonas aizvēršanu atstāju ar vakardienas copi Bērzupē. Nekas īpašs netrāpījās, bet ap 2kg ašuku pielasīju, piebildīšu, ka lielāku par 100g nebija, bet mazākus par 60g nejēmu, dikti daudz aug tālāk. Čoms špinnerēja uz ēdamo gumiju, es uz parastiem tvisterīšiem, rezultātā svars apmēram vienāds, bet man izlikās, ka viņa ašuki bij drusku druknāki, bet lielāku par 110-120g arī nebij.
Satiku arī matadoru Martinu, kurš palielījās ar savu mikrodžig kātu, kas viņam pēc džerku kāta likās pūka:) Nu sezons noslēgts uz labas nots! Visiem priekā!
31.decembris 2011, 12:48 | links
 
Es atkal rītdien domāju.. itkā sola, ka vējš pierimsies, jāprovē vecā labā bedrīte :)
27.decembris 2011, 21:30 | links
 
Man doma uz 30.12., bet kas un kā vēl būs redzams, neko pateikt nevaru, varbūt būšu pats uz astes.
27.decembris 2011, 21:20 | links
 
Tonton, pavisam nesen biju tur pie radiņiem.. tumsā noripoju līdz pļažam pie tehnikuma - agregātstāvoklis pareizais.. braucam? :)
27.decembris 2011, 19:59 | links
 
Nu ko? Akal sāk niezēt nagi un baigi gribās pašpinnerēt. Varbūt kads dauzīsies ap Višķu ez. un varētu iesist info par ledus neesamību?
Eduk
Kas tur Bērzupē notiek? Ar ziemas vai vasaras pīckām ļaudis sēž? 30.12. tāds brīvāks, gribētos kaut kur aizlaist. Nu padalāsss...
27.decembris 2011, 19:33 | links
 
Oblomičš tāds, ka ne slovami skazatj, ne perom opisatj... S prazdničkom, matj vašu :((( ...
27.decembris 2011, 08:49 | links
 
Ilgi tā neķersies....
27.decembris 2011, 08:45 | links
 
AIVAR, nu nezinu, nezinu...... pie manis ar virs Hesa bij ledutins, 1 diena plusos, un no ledutina ne smakas.....
27.decembris 2011, 08:17 | links
 
nu ceriiba mirst peedeejaa.... ap gadu miju arii bus salinji - visu jau nenokausees.... tatad tajas vietas buus pavisam droshi!!
26.decembris 2011, 22:31 | links
 
Zifotaaj -a zrja neaizbrauci ar Eduku patirināt :DDD
ja es zinātu, kur ir tik drošs ledus- aizbrauktu kaut uz Lv otru galu :D
26.decembris 2011, 22:19 | links
 
Oi ne sypj mne solj na ranu ((((
un X vietaa ar garantiju vareja pastaigaaties!!!! ja jau pagajusgad starpiiba stap Micanu un x - vietu bija 3-4 cm ledus biezumaa .. tad jau tur bezmazvai urbei vajadzeetu..((((((( ibio p peso
26.decembris 2011, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager