Kas notiek Latgalē

Nu nezin,nezin.Paziņam bija 98.gada AUDI.Arī lēja RUS benzīnu un brauca.
27.novembris 2011, 19:52 | links
 
Modrais, nu pa smuko, odnako :) Nosaukt tevi par gaļinieku, čtoļi? :))))
27.novembris 2011, 19:50 | links
 
Aldēn, otro golfu labāk nepiemini..... tas tak tanks ne mašīna... lej kaut dīzeli benzīna dzinējam -tāpat ies..... Ko tik kaimiņš nav lējis savā 2. golfiņā..... smerdzit, perdzit, no idjot :DDD
tāda pat gada audi 100 nosmaka lielajos mīnusos jau 3. gadu pēc kārtas -izsūcām to kuiņu ne rus benzinu ārā ielējām uzpildes stacijā iet kā puķe arī -30 grādos- a to izsūkto degvielu no rus, ja to var saukt par degvielu!!! -iegāzām kaimiņam 2. golpā, lai kaimiņš aizved uz Lubančiku pa ledu palidot :DDD -pa gaisu gāja :DDD
Es sev ar nopirku pirmo mašīnīti, pavecu 93. gada, bet iepriekšējais saimnieks bij lējis tikai uzpildes stacijās- vienreiz iegāzu rus gružus -pirmo i pēdējo reizi! ta labāk nekur nebraucu i mašīna garāža, nekā leju to drazu .... + vēl izmetu pāri simtam Ls deļ tās vienas reizes, kad ielēju rus benzīnu....
Bet vispār cope ir baigi forša! :))
27.novembris 2011, 19:47 | links
 
Otrais golfs laikam ir ideāla mašīna.Iet jau 7 gadus un nav sajāta.
27.novembris 2011, 19:39 | links
 
Aldēn, visas mašīnas neiet vai arī saimnieki negrib jāt savas mašīnas ar rus degvielu, es tai skaitā :DDD
27.novembris 2011, 19:37 | links
 
Kas tad Latgalē dzīvojot STATOILā jāmeklē?
27.novembris 2011, 19:21 | links
 
Bilde1


Bilde2
27.novembris 2011, 19:09 | links
 


27.novembris 2011, 19:07 | links
 
Tonton, tu bieži Statoilā pirms copes iegriezies? Esmu gatavs arī bez vajadzības no rītiem tur piebraukt :))))
27.novembris 2011, 19:04 | links
 
Nu par to draugu satikšanu pie statoila es gan nepieminētu pie necopes, bet tas katram individuāli:)))
27.novembris 2011, 19:02 | links
 
Kaadaa krievu copes raidijumaa dzirdeeju apgalvojumu,ka pie stauja spiediena krituma kjeroties visas zivis. Vai sakritiiba,runaajot par vakardienu...? Pie reizes gribu pajautaat,vai kaads spiningists ir izmeegjinaajis ratlinveidiigos? jo ar tiem ar varot njemties pa dziljumiem,pat velceet ? Ir doma naakosch sezon izmeegjinaat,taapeec arii jautaaju..
27.novembris 2011, 18:01 | links
 
Vēl drusku piebildīšu: Stabilu vietu TOP 3 " primetām" necopē tagad ieņem konkurentu satikšana no rīta Statoilā tādā pašā markas un krāsas auto, kas izstūma no trijnieka stirnas, lapsas un citus zaķus. Joprojām top 1 ir trubkas pūšana, top 2 riepas pārduršana. Veiksmes top 3 nerakstīšu, citādi kādi labvēļi vēl piesavināsies un būs jāpaliek bez zivīm regulāri:))))
27.novembris 2011, 16:18 | links
 
Labi, ka vismaz Latgalē zēni kaut ko ķer, noķer un arī māk par to smuki uzrakstīt. Vismaz ir ko palasīt un par ko siekalu patecināt... :)
27.novembris 2011, 14:42 | links
 
Copmann
Man nekas cits neatlika. Gadās jau pasaulē visādas kataklizmas un vakar bij nemana līdaku diena, tāpēc arī nācās pārmesties uz brekšiem, jo kaut kādas raudas, ruduļus vai grunduļus jau cepeškrāsni necepsi :) Man prieks, ka redzi manas meistarības klasi.
27.novembris 2011, 13:15 | links
 
Vakar bija laba copes diena, bet tontons mūs ir pārspļāvis-ja mums konsekventi bija tikai zaļās, šis meistarību izrāda brekšu džigošanā....:DDD
27.novembris 2011, 13:00 | links
 
Mēs TIKAI mētājot, kopā pa abiem pa visu dienu 10 copes, 3 mani shodi, 1 breksis un 6 biedra izvilktās līdakas. Bet to 1 pie mašīnas es pats noķēru, jo Modrais man viņu pameta :))))
27.novembris 2011, 12:53 | links
 
To Tontons
Uz ko ta bij vairāk copes - velcējot vai mētājot?
27.novembris 2011, 12:48 | links
 
:DDD
27.novembris 2011, 10:59 | links
 
Nu beidzot esmu atjēdzies no vakardienas pikšķerēšanas un pārējām bezjēdzībām. Laikam vajadzēja klusēt, bet Modrais jau neliksies mierā un pa klusām tad iesitīs manā vietā :)
Nu māmuļa mani nemīl uz doto brīdi, tā vismaz izskatās, pēdējās 3 copēs visas 6 copes pa tukšo, līdaku vietā piekabina plaudi 1,67kg, šoreiz 3 copes paturu 4-5 sek. laba izmēra līdaksus, kuri notinās, a pa to laiku Modrais izvelk kārtējo mamzeli vārda tiešākajā nozīmē.
Tā kā visu dienu aukstasinīgi, meistarīgi un prasmīgi rīkojos ar uztveramo tīkliņu, pie mašīnas pēc svēršanās pasākuma tiku atalgots ar 3,4kg šnapiju, jo pats tak nejēdzu noķert. 2 mamzeles atkabinājās jau tīkliņā, tā bij Modrā prasme atvilkt līdz laivai un mana meistarība ātri un precīzi iesmelt tīkliņā. Visā šajā pasākumā arī bij 1 mazs prieciņš, Modrais laimes eiforijā pasēja līdaksu mutes atveramo atsperi, kuru vēl cerēju atrast laivā copes beigās, bet ņifiga, tovarišč to bij droši un pārliecinoši uzdāvinājis māmuļai par mūža labāko copi, cepuri nost! Un za ripalku!
27.novembris 2011, 09:26 | links
 
Copmann,:DDD
es jau vairāk nepieminu to balto, auksto gadalaiku, pat neskatos uz ziemas štrumiem.....
ja šitā līs, tad cerams ka ūdens līmenis BEIDZOT pacelsies upēs, kanālos -tad točna aizskriešu iemērkt pīcku :))
27.novembris 2011, 09:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager