Kas notiek Latgalē

Tonton, tad i labi!
Es vēl neesmu nopelnījis atvaļinājumu :(( -uz Peipusa copi jau būšu mazliet atvaļinājumu nopelnījis! 6 mēneši būs 15. decembrī tad jau man pirmās 2 nedēļas no atvaļinājuma pienāksies! :))
10.novembris 2011, 22:32 | links
 
Ja darbs traucē copei, maini darbu :) Es ir atvaļinājumā un ļadu vēl negribu, decembrī jau var. Daugavā vēl novembrī toč varēs špinnerēt! Šodien no krasta drusku ledus bij, bet drusku un neilgi :) Pa ceļam uz ezeru dīķi gan bij aizrauti un ap 16 vēl bij ciet :(
10.novembris 2011, 22:22 | links
 
Nekaadus salus veel vismaz nedeeljas!:DDD
10.novembris 2011, 22:17 | links
 
Tonton, padalies ar padomu, kur tu strādā, ka Tev tik brīvs darba grafiks, ka vari katru dienu čutņi uz copi laist???? es ar tā gribēšu, kad būs ziema :DDD
10.novembris 2011, 22:12 | links
 
Pabijām ar Modro Cirišā. Nu pasūdīgi, pavisam sūdīgi. Man 5 copi, koļegam 4, man 3 ašuki, biedram 1, bet kopējā svarā "GADs" man iekabināja uz 20g, tjipa 520g pret 540g un man fišas sanāca dārgākas, bij treknāki un biezāki tārpi man :))))
10.novembris 2011, 22:06 | links
 
lai knaabj shodien un riit no riita, tad atkal siltaaku uz 2 dienaam sola, taaka 7dien Rushons.., ja paveixies
10.novembris 2011, 21:37 | links
 
Ui, paļdis, paļdis.. :) par mīnusiņu - čemu bitj, togo ne minovatj.. kā būs tā būs.. bet vēl nebūs :)))))
10.novembris 2011, 21:33 | links
 
Martin, Tev par prieku sāk izskatīties, ka ziema nav aiz kalniem, tā patīkami mīnusiņš degunā ieknābj :))
10.novembris 2011, 17:25 | links
 
Akmenji un duunjas-hm, vieniigais mozh uudenszaales, kas aug uz tiem un ir nopuvushas.

Vnk ir viena vietinja, kur braukaa zhorzhi, no cita foruma, traapaas ar skaistules:)))

Tad ni asakas
10.novembris 2011, 17:01 | links
 
To Copmann
Nu nezinu pa kuru tu runā, a bet straumes īpaši lielas nebij un dziljums ar bij - tas tipa čornij rov bij laikam.
A bet liekas ka pa grunti pa daudz akmenju un uz tiem ir dūnīšslānis, a tas jau pavisam nav labi. Nu tas man liekas vērojot krastu + velkot atsvaru.
10.novembris 2011, 15:54 | links
 
Beidzot atvalinaajums, pabiju 'rodzinaa'... Berezauka- a'suki no 10-80gr, zem katra kruuma, ar raudu pa'svaki, uudens zems...
10.novembris 2011, 13:59 | links
 
Jaa nu un protams neaizmirstam koleegjus!!!DAUDZ LAIMES!!!prozit!
10.novembris 2011, 13:54 | links
 
Spiningist, tur kaut kur jaabuut tai bedrei, kur seezh uz veedzeljaakiem, bijaat uz taas???
10.novembris 2011, 13:50 | links
 
Martin un pārējiem šodienas vārda brāļiem sveiciens! :))
10.novembris 2011, 10:30 | links
 
Vakar vakarā kompānija mierināja nervus uz ljurukiem starp Rugeļiem un Krauju. Bija 2 cops vienam no 3jiem cerētājiem - 1 mā palika akmenjos, otrā 10 cm tika samīļota un amnestēta. Vsjo. Saulains. I ne ribnie mesta...laikam.
10.novembris 2011, 09:57 | links
 
veseli! Es ar sodien pa tukso. Kaut arii ezers mazs,veejsch jau pusdienlaikaa nodzina krastaa. Kaa parasti zivis mekleejaam dziljumaa.Triju stundu laikaa nevienas copes... Vainoju voblerus,jo labaakie palikuschi dzelmee pie vecaam plauzhinieku enkuru schnjoreem.. a mozh i copes vienkaarsi nebija...
9.novembris 2011, 22:00 | links
 
:)
9.novembris 2011, 21:08 | links
 
Biju Daugavā, vējš nebij liels, bet laivu pret straumi nesa kā nieku, un auksts arī riebīgi, labi, ka man enkurs kārtīgs, viļņi ar nebij mazi, cīnījos kā zvērs ar visām stihijām, nu apmēram tā. A par copi šoreiz nebūs ne vārda, tādas vienkārši nebija, ja neskaita smuku copi ar frikciona dziedāšanu sekundes 2-3, un čiks, atā, čau, Rasma! Un nākamais metiens manam džigam bij pēdējais, palika māmuļas dzelmē, atdusās kaut kur starp akmeņiem un čakārņiem, viss sakosts un sagraizīts no ļīdaksu zobiem, vispār viņš jau sen bij to pelnījis... Rīt šturmēšu kādu mierīgāku "balotu", bez straumes un viļņiemmmmmmmmmm. Za ripalku!
9.novembris 2011, 20:42 | links
 
Kolisj, kollega!!!:)))
9.novembris 2011, 19:49 | links
 
Tonton, tagad nieka divu pīrsingu dēļ upurēsi pusi asaru copju:))
Ko par šodienu klusē? Cerams ka ir iemesls:))
9.novembris 2011, 17:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager