Kas notiek Latgalē

nu, ashukaini, gaidi gaidi - vai 1majai reizei veseliibas pietix:) (ja nebrauxi pats pie stuura)..

martins, shodien suukaaji?:) i peec morozilkas garshu mozaiikas secinaaji - nebuus ziemas? :)
6.novembris 2011, 20:54 | links
 
atverat morozilku i ļadu pasūkājat :)))) savādāka šogad nebūs :)
6.novembris 2011, 20:47 | links
 
Ilmār, tieši tādas pat domas arī man ir .....
visu laiku sev nosolos, ka neķerās, nafig braukt ar garajām pīckām, bet kā pienāk brīvdienas kaut 1 dienu tāpat neizturu un aizbraucu iemērkt pīcku cerību pilns, bet atgriežos ar ablomoviča jaunkungu :DDD

arī gaidu ledu, bet ne mūsu ledu- Peipusa ledu.... Kaut gan sākumam, asuma nosišanai derēs arī vietējais ledus..... sagatavot štrumus un pārbaudīt tos, vai būs gana lapi Peipusam.... :DDD
Lielie sali, kur Jūs esat aizkavējušies! ???
6.novembris 2011, 20:35 | links
 
lietus uzliis - ai, nee.. svaigs uudens, zivs otkon gluma paliik i nazakjer.,. kai vysod myusim otmazkys :) karoch.. gaidu ladu! es, komer nabyus staigojams lads, i azara shuugod nasarodieshuus
6.novembris 2011, 20:31 | links
 
Vienkārši sen lietus nav lijis.Rēzekne arī tukša,Meirānu kanāls arī.
6.novembris 2011, 20:09 | links
 
unūdens jau no tā kritiskā līmeņa -palicies vēl zemāks.... :(( Bet kas pats jocīgākais, arī ezerā nav nekāds dižais ūdens līmenis...... laikam Lubānas ezera vietā drīz būs tuksnesis.....
6.novembris 2011, 19:52 | links
 
Bijām aiviekstē 5dien laikam.... tautas maz, kas priecē..... BET zivju, vēl mazāk! apnika sīkie ķīši, asarēni.... :DDD
6.novembris 2011, 19:51 | links
 
a man prieks... biju exkursijaa. she piebrauc, te piebrauc - stop, privaatiipashums... gribeeju Tartakaa kaukur pludinju iemest, nu bet nekaa.... , bet 1nalga priex, nebiju Rushonaa, jo shodien ar manu nafigatoru un akja motorinju neomuliigi buutu.. toties laiciigi maajaas un aljnja-mezharuksha galja jau samalta un var apstiprinaat veixmiigu 7dienu ar kaadu 1nu-2iem alutinjiem..
6.novembris 2011, 19:48 | links
 
Šodien Sīvers...man štanga, 1nam 1.5kg, 3šais štanga. Velcēšana, mētāšana. Nu gan jau atnāks tā diena....
6.novembris 2011, 19:26 | links
 
Oi
6.novembris 2011, 16:46 | links
 
Ir jau labi,tikai dazhreiz ar vechiem ar gribas aizbraukt...,dazhreiz arii vienam,bet paarsvaraa jau sanaak ar otro pusi. un,ja gadaas vienam,tad tikai maajaas jaaierodas bez loma,citaadi pa bumbaam! :)
5.novembris 2011, 21:53 | links
 
labi Tev... sieva... un uz copi... , bet mana? atkal 7dien nebuusi maajaa?! uz to savu copi brauxi?! eh...
5.novembris 2011, 20:17 | links
 
Cau! Sveiciens no zilaas ezeru zemes! Diena pavadiita velceejot kaadaa no pieRaaznas ezeriem. Rezultaataa viena 4.5kg. Jaapiemin,ka zivs no dziljuma,metros astonjos. Reti sanaak izbraukt,taapeec ar lomiem nedizojos,ja nu tikai sievas kundzei nedeelju atpakalj patraapijaas asariits 1.45kg. Paarsvaraa izmantojam rapalu,bet biezhaak yo-zuri dziljumniekus. vot taidys dzelys..
5.novembris 2011, 18:12 | links
 
Nu jā, bet trenēties nekad naf par skādi.
5.novembris 2011, 14:27 | links
 
Tonton, man gan liekas ka tas diezgan nopietnais iemesls ir pirmdien, nu bet labāk agrāk nekā nekad:))
5.novembris 2011, 10:50 | links
 
Tonton dzimtenīti acu gaišumam un uz copi
5.novembris 2011, 10:22 | links
 
Mjā, laikam Latgalē esmu palicis vienīgais copētājs :))) Pārējie velk un naf laika uzsist :)
Pabiju Daugavā, nepilnu dienu, pareizāk dažas stundas. Rezultāts pilnīgi apmierinošs, 4 copes, 2 šnapiji laivā, 1,1 un 1,8kg. Bonusā mazs asaru džigs ar tvisterīti. Brīvdienās druski jāatvelk elpa no copes, citādi "dzimtenīte" izvadīsies un iemesls šoreiz ir diezgan nopietns :)
4.novembris 2011, 22:15 | links
 
Atkal es!
Paciemojos Cirīša ez., cope diezgan pavāja, un tie paši atkratījās pusceļa :( Tā bij 3x, līdaks ar zem laivas aizmuka, pat neatrādījās. Kopā 6 ašuki, 2 aug tāļak. Lielākais 770g, 450, 400, 340, 300 un 120g, vot i viss rezultāts. Viens no aizbēgušajiem bij dikti smukssss....
3.novembris 2011, 21:59 | links
 
Gribējās jau apdirst, bet šie baigi klusēja uz maniem metieniem :)
2.novembris 2011, 21:49 | links
 
Tonton, sāc džerkot :)
Pavasarī Piksteres ezerā vienam ērglim kad sāku ar Basteru mest gandrīz pa bortu, tas aizlaidās uzreiz :D
P.S. Vismaz roku piešāvi nepajokam, da i varam pielikt galočku, ka ašukus atvilkies nejēgā :)
2.novembris 2011, 19:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager