Kas notiek Latgalē

copmann
es labāk paklusēšu:D
29.augusts 2011, 18:10 | links
 
Adamovas ezers - tīkli, nakts šnores.
29.augusts 2011, 11:42 | links
 
martin_, nē, viņi sēnēs ekstrīmu noķēra, vai ne, mlg2?!!:DDDD
29.augusts 2011, 08:27 | links
 
Rushons. kaadas 4 raudas pa 300g, fanerka 400 g, 1 brekshux aizgaaja (jau sniedzos ar roku panjemt, bet aizgaaja) izskatiijaas paari kg, kopaa spainis zivju.
28.augusts 2011, 22:11 | links
 
mlg2, Latgalē šmakovku ēdāt? :D:D:D:D
28.augusts 2011, 18:35 | links
 
urmaas
par ekstrīmu paklusēšu:DDDDDD
28.augusts 2011, 09:53 | links
 
Aizsūti Brālītim atskaiti par ......
.Nu Tu jau zini par ko!!!
:DDD
27.augusts 2011, 16:20 | links
 
divas dienas un tukšā:DDDDD
27.augusts 2011, 16:17 | links
 
Nu pabiju šodien slepenajā. Visā visumā cope bij tik ap sēkli, citur ni un ni. Sākumā sīkaļas metām pāri otram laivas bortam, 4 paņēmām, tad otrā krastā sēņojām, arī pasūdīgi, tad sēņojām šosejas pusē, arī nikā diža, un beigas akal copējām un 3 pierunājām. Paņēmām 7 gab., kopā 1,55kg, lielākais 280g. Principā normāli, jo šie diezgan ātri saprot mūlī došanu un vairs negrib.
26.augusts 2011, 22:16 | links
 
Ar brāli vakarā aizšāvām uz kādu ezeru paspiningot. Diža entuziasma nebija, taču tā kā pāris dienas uz ezeru doties neiznāks, vismaz kaut vai pamētāsim. Bet beigās viss izvērtās gluži patīkami - tikām uz asariem - kādi 10 gabali, no kuriem tāds īsti mazais tik viens. Tālāk jau lielāki, no kuriem vislielākais gandrīz 500 g.
Un vēl viena līdaka - uz asaru fona pat likās zemmērs, bet tomēr mērs :)
26.augusts 2011, 08:58 | links
 
Jā, Tonton, iedod ribās tiem slepenā ašukiem!!! Tā kā viņi mani pagājušoziem kidali, neviens vēl mani ņekidal ;)))! No pirmā ledus biju reizi pirms žora, otru reizi pēc i abas reizes man pilnīgs otsosinoviks, laikam vidēji pa 1,5 asari dienā :D...
A uz pādējā ļadus vispār nonsenss. Sievastēvs pielauza braukt uz Dvieti bērzu upē tirināt, a dvietiešu ekipāža attesās padzīt velnu uz slepeno i tā kimlakus atcenulisj, ka aš aukla dziedājusi. Es kā uzzināju aš proslezilsja. Nākamā dienā sievastēvs skriešus uz slepeno, pa tiem pašiem caurumiem, bet pojezd jau ušol - pāris sprīža garuma un līdakai uzdāvināts murmulis. Takšto slepenais pagājšziem stipri pamaitāja man iespaidus par sevi. Zivju grēkus gan vasarā kompensē citi ūdens iemītnieki :) ...
25.augusts 2011, 16:02 | links
 
Biju ar es pačekot ašukus Cirišā, pārbaudes pēc. Pa 4 stundām 6 līdzbraucēji atradās, kopsvarā 1,2kg un vēl kādi 3-4 manas muļķības pēc aizmuka pie laivas, pavisam daži bērneļi atpakaļ. Paldies dievam līdaksu nebij :))) Rīt mēģināšu apvienot slepeno ar pavazāšanos pa mežu, cerams vakariņām salasīšu kādu spaineli vienu vai otru dabas dotumu. :)))))
25.augusts 2011, 11:12 | links
 
skdrs

ja stipri līmenis nebūs augšā, tad varēs "rakt".

jo ar līmeni cauri, seklums pārvēršas par garu kanti ar stāvu nogāzi, kuru vēl deļ straumes nevarēs izstrādāt. gaidīsim to laiku;)))
25.augusts 2011, 10:36 | links
 
vīkendā laikam nebūšu depilī, a nākamnedēļ vajag to brīnumvietu hoķ vakarā apciemot kādu dienu... saintriģēji tu mani :)
25.augusts 2011, 10:30 | links
 
ņet štob pievienoties lašaru klubiņam, kas ķer un atlaiž vēl ūdenī...;D
25.augusts 2011, 10:27 | links
 
no tāda dzirdu, sēž tik tulznas uz sēžamvietas ražo;)))

a ja godīgi, pašam prieks;)
25.augusts 2011, 10:26 | links
 
vo lašāāāāra :D:D:D:D:D

nu bet vajadzēja tak jāteniski mesties virsā un gurdināt kā kovbojam zirgu :D

A ja godīgi - prieks.. i par emocijām i par zivi :D
25.augusts 2011, 10:23 | links
 
martins_jā, desmit reižu pārskaitīju skrupulozi:)))
25.augusts 2011, 10:13 | links
 
īsumā-turpat kur sestdien, no 18-20.30. Pagājām tālāk, tur loks pirmais vai otrais jau, skaists perekats pie krasta, kurš pāriet līdz 4-5 metru bedrē pie pašas līnijas,ļoti izteikti redzēt var. uz šūpiņa dzelmē 40 cm līdaka, kuru gribēja apēst 6-8 kg kārtējā lskaistule.beigās pie kolēģa J kājām norāvās (izspļāva) un bija prom.emocijas bija, sīkā ar pārlauztu sprandu, galvu un uzšķērztu vēderu bija kaput. līdz šūpiņa āķiem nomērījām, pietrūka 0.5 cm...emocijas bija, 5-6 minūtes adrenalīna ar;)))
jāķer knapmēri un jāķer uz dzīvo;DDD
fsjo, nerakstīšu vairs
25.augusts 2011, 10:13 | links
 
zīmes saskaitīji? :D
25.augusts 2011, 10:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager