Kas notiek Latgalē

Jā, Tonton, iedod ribās tiem slepenā ašukiem!!! Tā kā viņi mani pagājušoziem kidali, neviens vēl mani ņekidal ;)))! No pirmā ledus biju reizi pirms žora, otru reizi pēc i abas reizes man pilnīgs otsosinoviks, laikam vidēji pa 1,5 asari dienā :D...
A uz pādējā ļadus vispār nonsenss. Sievastēvs pielauza braukt uz Dvieti bērzu upē tirināt, a dvietiešu ekipāža attesās padzīt velnu uz slepeno i tā kimlakus atcenulisj, ka aš aukla dziedājusi. Es kā uzzināju aš proslezilsja. Nākamā dienā sievastēvs skriešus uz slepeno, pa tiem pašiem caurumiem, bet pojezd jau ušol - pāris sprīža garuma un līdakai uzdāvināts murmulis. Takšto slepenais pagājšziem stipri pamaitāja man iespaidus par sevi. Zivju grēkus gan vasarā kompensē citi ūdens iemītnieki :) ...
25.augusts 2011, 16:02 | links
 
Biju ar es pačekot ašukus Cirišā, pārbaudes pēc. Pa 4 stundām 6 līdzbraucēji atradās, kopsvarā 1,2kg un vēl kādi 3-4 manas muļķības pēc aizmuka pie laivas, pavisam daži bērneļi atpakaļ. Paldies dievam līdaksu nebij :))) Rīt mēģināšu apvienot slepeno ar pavazāšanos pa mežu, cerams vakariņām salasīšu kādu spaineli vienu vai otru dabas dotumu. :)))))
25.augusts 2011, 11:12 | links
 
skdrs

ja stipri līmenis nebūs augšā, tad varēs "rakt".

jo ar līmeni cauri, seklums pārvēršas par garu kanti ar stāvu nogāzi, kuru vēl deļ straumes nevarēs izstrādāt. gaidīsim to laiku;)))
25.augusts 2011, 10:36 | links
 
vīkendā laikam nebūšu depilī, a nākamnedēļ vajag to brīnumvietu hoķ vakarā apciemot kādu dienu... saintriģēji tu mani :)
25.augusts 2011, 10:30 | links
 
ņet štob pievienoties lašaru klubiņam, kas ķer un atlaiž vēl ūdenī...;D
25.augusts 2011, 10:27 | links
 
no tāda dzirdu, sēž tik tulznas uz sēžamvietas ražo;)))

a ja godīgi, pašam prieks;)
25.augusts 2011, 10:26 | links
 
vo lašāāāāra :D:D:D:D:D

nu bet vajadzēja tak jāteniski mesties virsā un gurdināt kā kovbojam zirgu :D

A ja godīgi - prieks.. i par emocijām i par zivi :D
25.augusts 2011, 10:23 | links
 
martins_jā, desmit reižu pārskaitīju skrupulozi:)))
25.augusts 2011, 10:13 | links
 
īsumā-turpat kur sestdien, no 18-20.30. Pagājām tālāk, tur loks pirmais vai otrais jau, skaists perekats pie krasta, kurš pāriet līdz 4-5 metru bedrē pie pašas līnijas,ļoti izteikti redzēt var. uz šūpiņa dzelmē 40 cm līdaka, kuru gribēja apēst 6-8 kg kārtējā lskaistule.beigās pie kolēģa J kājām norāvās (izspļāva) un bija prom.emocijas bija, sīkā ar pārlauztu sprandu, galvu un uzšķērztu vēderu bija kaput. līdz šūpiņa āķiem nomērījām, pietrūka 0.5 cm...emocijas bija, 5-6 minūtes adrenalīna ar;)))
jāķer knapmēri un jāķer uz dzīvo;DDD
fsjo, nerakstīšu vairs
25.augusts 2011, 10:13 | links
 
zīmes saskaitīji? :D
25.augusts 2011, 10:12 | links
 
koņečno, 1800 zīmju brošūru;DDD
25.augusts 2011, 10:06 | links
 
atkārtot :)
25.augusts 2011, 10:04 | links
 
pļac, tādu ackaiti uzrakstīju, admin, ibio rio:((((
25.augusts 2011, 10:01 | links
 
Sestdien svētdien padzīvojamies pa Sīvera vienu salu - es spinjot, kollega gumijoties. Atbraucot saņēmām debesu svētību lielā apmērā uz 15 min garumā, kas solīja kaut kādu lomu. Tā vakarā iekārtojamies uz palikšanu saliņā un laižos pa sēkļiem pameklēt ašukus...tik tas vilnis no lielā ezera plašumiem mani vienu kocenē tā ķidā..ķidā un aizpūš no stāvvietaš...līdz vakarpusē rimstas un var trāpīgāk pastrādāt vēja pusē. Pirmie sēkļi kaprīzi un neko sevišķu nedot - vien pārs asarēnu svarā ap 200 gr. Nu bet lielākais sēklis jau dot cerību ar kaiju klātbūtni un regulāru aktivitāti. Sākot gar kanti strādāt uzraujos uz līdaku festu - momento mori un 3 mēri laivā, 2 pusceļā nost - nostrādā roku darināts šūpiņš ar interesantu spēli. Vēl lielāks prieks, ka tas iegādāts kollegu padi-tā vietā. Turpinot cītīgi meklēties gad uz asaru sistēmas, gan šupiņu vienā no kantīm piefiksējas kaut kāda prāvāka asara klātbūtne un 2 ap 400 - 500 gr tiek izvilināti. Un vsjo...sanāk tā pa copītei 20 min. Nekas dižs, bet patīkami.
Rītā nesteidzīgi pabrokastojot jau ar lielu sauli esu atpakaļ - līdaks klusē, asars atkal piesakās laba izmēra tikai iepriekšējā vakara vietā un pat resnāks. Kas zin - ar pirmo gaismu varbūt būtu bijis vairāk un lielāks, a bet man pietiek un miegs bij salds. Mājup ceļā pa retam piestājam pārs sēkļos un kollega ar nakts plaudi papildina ar pārs smukiem asariem. Man tik sīkaļas noslēgumā. Lieku cerīgo dzelzi... pēc brīža purinās labais asars, bet sačoka jau mums nevajag...un zivi ar nē - nopurinās pirs iegrābjos spurainī...ibio... Nu bet turpinot... piesakās vēl 2 līdaks, kollegai kaut kā nesanāk un jau pusdienas klāt...laiks mest mieru. Pietiek un pietiekoši!
P.S. Kaimiņš svētdien uz ezereļa starp Krāslavu un Aglonu aš 16 līdaks vilka...bijis ņēmiens, tik nekā ievērīga bij. Cik paņēma gan nezinu, jo 1 cipars jau iespaidīgs.
22.augusts 2011, 14:38 | links
 
Nuj, BEJA! :))
22.augusts 2011, 14:31 | links
 
Ashukaini, paļdis!To bēja makten copp;)))
22.augusts 2011, 12:25 | links
 
Copman, apsveiciens ar izdevušos copi!
man šīs nedēļas vīkends gaļīgi neizdevies :((
piektdien mēģinājām piečakarēt kādu karpiņu un pacīnīties-a tur vienas karūsas svarā 200-500gramīgas, patīkami vilkt, bet tomēr gribējās kādu karpuku piečakarēt-figu!
a šodien doma ašukus uz mailēm patrenkāt- aizdomīgi viegli mailes pieskalojās- un jā -neviena!!! ašuka uz mailēm :(( - uz baltajiem sīkās kaķim ar lielu mānīšanu noķērām i prom.....
21.augusts 2011, 18:52 | links
 
Cenšos Burtniek būt precīzs detaļās, līdz klasikai vēl patālu:DDD
21.augusts 2011, 11:26 | links
 
Copman-Tu jau bliez kā Jaunsudrabiņš.DDD
21.augusts 2011, 11:21 | links
 
Labi Jums ir gājis!

Bet palielīšos ar.

Vakar ap 3 izbraucām ar korešu uz vienu vietu ap 16 km no Krāslavas. Šamajam mežs jāstigo, a mans pa krastu pavazāsies.Šamajam ar spins līdzi;)))
Pogoda šepčet, esam klāt.Čoms aiziet uz mežu padarboties, es savukārt-no kraujas uz leju pie upes.seklumi mijās ar dziļumiem, lieli akmeņi ārā, straume un viss pārējais liek pāriet uz smagāku artilēriju. Satieku copmani, kas beidzis copi-pilnīgi pa nullēm!A ko es, es neko, man ta kas;)
Aizeju līdz pussalai kas mijās ar salu-pēc kāda 4 metiena-2 kg ārā līdaka.Dziļumā. Vidējie dziļumi ja tādi ir, tad 3-4 m.Ppriecājos par zivi, turpinu mētāt, kauč kas grilam jānoķer.Velkot kā uzsit un jūtu baigais smagums.Tālumā uznāca virsūdenī, bet redzēju kaut ko gaišu.Sama vēders?pie krasta pievelkot iesmējos ap 2,5-3 kg breksis aiz astes, pie krasta zālēs iestrēga, kamēr piegāju, noāķējās.
koriš to redzot un arī dzirdot;)))seko un apsteidz mani.turpinu mētāt ejot uz leju, kad eko pāris izgājieni.tad pie viena zāles pudura mānekli sagrābj līdaciņ, kuru uzreiz!!!nez no kurienes tai seklumā pagrābj dzeltena torpēda un ieskrien krasta lēpēs-psc!aukla dzied,augi vārās, sāk trīcēt visa iekša.un te trinkš-aukla pušu!nein-ieskrien ūdenī, sagrābju auklas galu turpinu turēt un ej klāt tam mutulim-ibio rio, sīkaļu zobos turēja vismaz 6-8 kg torpēda, pēc sekundes upurisizspļauts un Lielā dodas ātri prom .Nervozi pīpēju un rādu čomam sakošlāto 40 cm luici.
Tad seko pastaiga uz priekšu un atpakaļ, noraujas 2 līdakas-1 ap 1.5, otra mēra pie krasta līdz atkal esmu vietā, kur izvilkta divniece. Sāk mežene trakot, bet patālu uz sēkļa Daugavas viducī. Apmētāju salu tuvāk krastam,grābiens!Jūtu spēku, skaisti staigā un augšā nerādās.Cik ta liela?!domāju, kad ar viltīg manevru apstādinu šās ceļu pie zālēm un zaļas pļļurzas.Pacīnījies pievelku,o,neko, grābju aiz žaunām, fcuj-pirksts uz zobiem trāpīja, ašņi pa gaisu, bet ņeko.Mājās sverot-3.5 kg.Lõti cõini;)))Piekusuši, azartiski pārrunajam notikušo copi un priecājamies par jaunas vietas atklāšanu.Braucam mājās.Lielākajai ap 150 gr rauda iekš.

Neoficiāli dzirdēju, ka Kraujā it kā esot šauts uz samu, nav vārējuši nomierināt, it kā 63 kg...

Lai veicas
21.augusts 2011, 11:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager