Kas notiek Latgalē

Liec zobainajām mieru, laiks pāriet uz žāvējamo materiālu :))))))
3.jūlijs 2011, 19:18 | links
 
nez zobainās ezeros vēl k-kur atsaucas? rīt derētu pavicināt, tik nevaru izštukot kur...
3.jūlijs 2011, 18:51 | links
 
Tagad atsildos ar Saliza, amaretto Veneziano.......
3.jūlijs 2011, 18:45 | links
 
Pārmaiņus pēc šodien ieskrējām pie braļukām, nu i dabūjām, ibio. Ne tikai atsosinovikus pielauzām, bet beigās arī no augšas vēl papildināja :(. Drebināja, kustināja, nograuza 2 astes un nāca atrādīties tikai bērnudārzs, lielie gudri, tāpat kā politiķi, vot i krīzes viņiem naf. Neviena ņemamā, toties beigās izmirku kā suns, nē, slapja žurka, līdz pēdējai vīlītei. Vienīgais labums, lietus laikā pretējā tālajā krastā zem kokiem sēdēdams meža zemenes ielocīju. Pašā nobeigumā ap zirgu dzeltenās bērzlapes ielasīju maķenīt, mājās pārvērtās par tām sūkājamajām sēnēm :) Vot tāds izbrauciens sanāca uz kaimiņzemi.....
3.jūlijs 2011, 18:44 | links
 
Tontons, tieši tā :))
3.jūlijs 2011, 18:16 | links
 
Martins
Atvaļinājums sākās?
2.jūlijs 2011, 21:18 | links
 
Izskatās, ka ūsa Tevi ignorēja...;D
2.jūlijs 2011, 17:04 | links
 
nu vo. mans atkal pie kompja.. sanāca divas reizes Pļaviņu nolaistajā peļķē pacopēt. abas dienas visas zanderu točkas molčoks.. vienā gan abas reizes bija visu kalibru šnapjiji. tie tagad no zālēm izdzīti, sastopami interesantās vietās.. abas reizes laivā pabija pāri pa 10 galvām. kalibri dažādi, no 20cm līdz 2,3 kg. abas reizes pa divas kiloškas uz pannu, mazākās un lielākās peldas tālāk..
šodien vajag uzgrillēt kādu gaļu, nākamnedēl turpināsim :)
za ribalku :)
2.jūlijs 2011, 14:56 | links
 
Vakar bijām iedreifējuši Višķos. Vējš labs jau sākumā, viļņi ciešami. Tā no 9:30 noturējāmies līdz 15:00, tad padevāmies. Uz 2 kopā 12 ašuki, kopā 2,4kg, lielākais 0,570kg, vēl 1 uz 400g, pārējie 100-250g. Kā vienmēr, 2 smuki notinās pa ceļam un 2 tvisteriem astes nograuza. 1 krasafčiku ap 120g sagrāba zaļsvārce un ilgi turēja zobos, domāju zālē iepinās, beigās izvilku ar sakostu asti un noasiņojošu.
29.jūnijs 2011, 10:55 | links
 
Tā nu lūk. Beidzot no Rīgas esmu atkūlies uz D-pili, un tā kā šodien bija pirmā brīvā diena, tad protams pa aizskrēju pa taisno uz Daugavu. Makšerēju uz zaļajiem sienāžiem, vieta- Daugava pie Ruģeļiem. Noķēru kādus 5 pavisam mazos, un 2 ap 400 g.
Priekam pietika. Mazos ielaidu atpakal, lielaakos uzcepu, sovakar nedaudz pietika palaiziities ... :)
28.jūnijs 2011, 23:58 | links
 
Šovakar ieskrēju daugavā uz vakara copi, domādams ka vēlāk vējš pierims un varēs normāli pamētāt, bet pūta kā pūsdams. Pienācās nodarboties ar neinteresanto copes veidu-velcēšanu:(. Beigās gan rezultāts bij labāks nekā cerēts- līdaka uz 1kg un bonusā samāks uz3,5kg.
Tā ka pēdējā atvaļinājuma diena izdevusies:)
28.jūnijs 2011, 22:18 | links
 
Tonton nu jau labāk, vakar tik 3 aliņi veselības uzlabošanai un šorīt jau bij labi:).
Ja laiks labs tad rīt es ar laidīšu daugavā, tikai jau pie sevis, jo tur līdaki lielāki un asari ar vairākās vietās ir piemānāmi.
Te pāris dienas atpakaļ 15kg samāku izcēla svešie:(
27.jūnijs 2011, 15:29 | links
 
Kas i, Modrais? Rokas vēl pēc Jāņiem trīc? :) 2x klabini. Ja viss labi un vējš nebūs negants, rīt mēģināšu ar kaut kur.
27.jūnijs 2011, 13:26 | links
 
Nu es ar beidzot pēc svētkiem nolēmu pamēģināt daugavā pie līvāniem. Copēju no 4-08:30, rezultātā 9izvilktas no kurām tik 2 izvilka izmēru.
Labākā cope bij no 4-4:30 tā ka jāceļas agri:)
27.jūnijs 2011, 09:38 | links
 
Nu es ar beidzot pēc svētkiem nolēmu pamēģināt daugavā pie līvāniem. Copēju no 4-08:30, rezultātā 9izvilktas no kurām tik 2 izvilka izmēru.
Labākā cope bij no 4-4:30 tā ka jāceļas agri:)
27.jūnijs 2011, 09:38 | links
 
Čoms bija Riču ez., smukas raudas savilka, lielījās. Es pac vēl ni un ni, taupos, krāju spēkus un tad bliezīšu :)))
26.jūnijs 2011, 21:04 | links
 
Austrumlatvijā viss notiek - Bairītis līst aumaļām!!!
:)))
26.jūnijs 2011, 19:12 | links
 
aha, vajadzēs laivu nokomplektēt ar beisbolnūju un tad brakam-boj :)))
26.jūnijs 2011, 19:09 | links
 
Nu tad jāiemet maza ackaite par pēc Līgo copes batālijām.No rīta, pēc mazas zaminkas startējam ar martins_ uz Slepeno ezeru-Tontons zina.;)))
Iebraucam x vietā, drēgns rīts, nagi salst.Esam klāt,sākam mētāt. Pēc pārdesmit metieniem uz pauzītes gumiju paņem virsmēriņš, kurš izmanto manu aušīgumu un ar skaistu sveci-mēs to novērtejām, paldies!atbrīvojas no āķa.cerīgi.vēlāk izmetam goda apli velcējot-pa muguru kādam plakanajam iedevām, lai neatslābst.:)
Uzlieku voblu,kuru gribās apzvīņot un heijā-trešajā metienā smuka divniecīte paturēta. kolēģis ar pievienojas un dabū virsmēru, bet par savu veiksmi lai pats dalās;)
Vēlāk nomainam stāvošos ūdeņus pret tekošiem cerībā kāda ūsu paplūkāt. laiciņš iesila, cerība radās.Apzvīņoju vel vienu voblu,ko copy paste no martins_ un noķēru sīkaļu luici(līdaceni), kas arī sveci nepalika parādā un pati atbrīvojās.pabraukājām, paskatījāmies vietas vietas līdz tiltam, tad bija 2 garšīgi ašie man un mērs koļēgam.nogurums un laika apstākļi, kā arī klusums no ūsaiņiem mūs iedvesmoja doties mājās pēc 10 st. maratona.

Lai veicas!

P.S. Brakonjerstvu-boj!!
26.jūnijs 2011, 19:05 | links
 
Sestdien biju aizbraucis līdz Rēzeknītei.Atvilkos raudas un pličus 70-150 gr.Sāk likties,ka ķeras tas,kas spēj izlīst caur tinu acīm.Jau otrā reize bez neviena bonusiņa.
26.jūnijs 2011, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager