Kas notiek Latgalē

tevi tak ir jāizolē :D
1.maijs 2011, 20:43 | links
 
Bet nu čista, tas jau vairs nav normāli, domā, ka nav gumijas laiva, bet stiklaplasta laiva, tad jau baigais nazis...... -ir līdzekļi arī pret stiklaplasta laivām...... sākumam pietiks ar ķiegeļiem, ja vēl nesapratīs, tad, lai gaida turpinājumu, mudaks....... Lai tik man vēl parādās vēlreiz manā ceļā......
1.maijs 2011, 20:42 | links
 
bet.. vecīt, kur ir rakstīts, ka upe pieder krastā tupētajiem, un tur ir ātruma ierobežojumi? Nu varbūt nav tas gluži korekti, bet neko sliktu arī viņš nav darījis.
1.maijs 2011, 20:39 | links
 
ashukainis,tas ko tu sarakstiji,iemet kada anekdotes lapa.. Busi topa :D:D:D:D:
1.maijs 2011, 20:37 | links
 
pārstiep trosi dzenskrūves līmenī :D
1.maijs 2011, 20:34 | links
 
ashukainis :D:D

tu labak panem kadu enkuru mazo,ko var pamest.. apsien ap koku trosi,un ka tads mudaks dzen garam iemet vinam laiva.!!
1.maijs 2011, 20:31 | links
 
arī es sezon otkril Rēzeknes upē!
uz fīdera baigi jautri gāja.
sajaucu saulespuķu spraukumus ar Brudas Lescz (plaudi) melno barību un aidā......
met un pēc dažām sekundēm velc! cope super, tik varēja kāds bonusiņš paņemt.... standarta izmērs 100-300gr gustjera.
ķērās 98% gustjera un dažas raudiņas piezvejā :DDDDDD
Nu plac tie mudaki ar laivām dažs labs mani tā izbesīja....
kādas laivas 4 garām ar motoriņiem lēnām klusām, cilvēcīgi aizvelcēja garām -nekādu pretenziju pret tādiem copmaņiem, bet kad 1 mudaks! (gribas sliktākos vārdos viņus nosaukt)
ar pilnu gāzi un stiklaplasta palielu laivu garām aizlido -a upē no krastiem sēž pilns ar makšķerniekim, nu sorry!!! -bļāviens nākošreiz vai nu kieģeļus 10 līdzi bagažniekā iemetīšu līdzi vai škrotus ar gāzi dirsā salaidīšu .... bļa tā kā viens pats upē būtu..... ok, būtu 1 copmanis pa upi- nu mauc kaut kokā visā atrumā idiot, bet ja Tu redzi ka pilns ar makšķerniekiem-kā jau 1.maijā, kad tiek atklāta cope Rēzeknes upē visā garumā!!!, vai tiešām ir tik grūti nomest ātrumu???? -to mudaku jau varēja dzirdēt kilomerus 3, ja ne vairāk pa gabalu -būtu līdzi ķieģeļi toč purnā ielaistu..... ja savādāk nevar saprast, tad tā arī turpmāk darīšu! zinātu kura ir tā mudaka mašīna un kur stāv vismaz riepas sadurtu! moš tad dolbam pielektu.... vai arī sagaidītu, kad atgriežas no copes, zilu atspārdītu....
1.maijs 2011, 20:25 | links
 
Tātad, bijām vietās ne tik tālās. Kamēr koļļega baroja šnappijus ar silikona atgriezumiem es cītīgi centos iemācīt džerkam smuki kustēt.
Tā nu stīvējāmies, stīvējāmies, koļļega ik pa brīdim nobaroja kādu silikona strēmeli šnappjiem, bet es pa dienu sagaidīju tikai vienu copi, kura tika meistarīgi un aukstasinīgi :D:D:D realizēta un mājās atbrauca šīgada pirmā divniece.
Laiks itkā vēss, itkā riebīgs, bet brīžiem tīri tīkams, bet galvenais, laba kompānija un sezonas atklāšanas noskaņa :)
Ar to arī visus apsveicu!

Practice Catch & Grill ;D
1.maijs 2011, 19:06 | links
 
Translate please! :D
1.maijs 2011, 18:56 | links
 
Season opened!3 bites,one small, 1 tail cut,one lure cut:)I'm very happy anyway,that was greatful day behind the nature with collega-he has something to tell You as well;)))

Have a nice season!

Good luck!;D
1.maijs 2011, 18:51 | links
 
Stropu ezers , pēc skolas 23 rudulīši bet visi tādi līdz centimetriem 15
29.aprīlis 2011, 16:16 | links
 
hālooo.

Šodien.Atklāto ūdeņu sezona sākusies.
Nu tad tā-ezeriņš ar tīru ūdeni Dpils rajonā 20 km radiusā.Mērķa zivis-visas kas pieķersies.Esma-tārpi akvalangisti.Copēšanas veids-pārbaudīt 4.5 m jauno mahu.Pamataukla-0.18,pavadiņa-0.10,dziļums-līdz 2,8 m. Laiks-pasakains
Lieku tuvāk dibenam, pāris saujas zemes ar sliekām un vperjod.Līdaku šļaksti liek sirdij trīcēt-vēl nedēļa un...)))
Pie dibena necopē.
Pusūdenī ar.
Tā kā par traku,priekš 3 reizes sausā palikt.
Pavēroju aktivitātes zem ūdens,viena otra rauda seklumā pēc 500-600 gr velk...un visas staigā pusūdenī seklumā, a tur metra dziļums. nu tad savā punktā ielieku kā vīķēm-max.40 cm zem ūdens,sliekas gabaliņš.pludiņš viegli sašūpojas un palien zem ūdens,piecirtiens-rauda.un izmērs Kolas vai Mirtina gaidītais-var teikt cepams.copes seko pēc katra iemetiena,raudu izmērs no sprīža līdz plaukstai.leiputrija turpinās 2,5 st.tārpi un to "daļas" beidzās,telefons izlādējās,jālaiž mājup.
rezumē-dažādu izmēru raudas,6 līdaku blīkšķi,regulāri sīkzivju panikas lēcieni, un zem ūdens novērotais zaļās mazulis ēda vīķi garumā un izmērā kā pats.

Jāsagaida 01.05.2011 un aidā...

Lai veicas
25.aprīlis 2011, 22:22 | links
 
Vakar pabraukāju pa zinamām vietām.Rēzeknes upē liela straume un vēl paliels ūdens.Slieku cēla nost asarīši uz grami 10,uz citām ēsmām reakcija nesekoja.Nagļu kanālā tautas maz zivju vēl mazāk.Pat vietas pie trubām nebija aizņemtas.Lomā asarīši,raudiņas svarā 10-100 gr.Visa tauta jau ap 11tiem tina prom.Viens onka regulāri metot barības bumbas vilka 100gramīgas raudiņas.Pats savilku kaķim pusdienas.Secinājumi-Nagļos vairs nav ko darīt,Rēzeknē jāgaida maijs,kad varēs makšķerēt pa visu upi.
25.aprīlis 2011, 21:35 | links
 
Asarīši jāķer ziemā,nu man tā domāt,bet es šodien esmu apmierināts ,6.20.pieteicās plakanais,1,100kg,šopavasar lielākā zuve,ne asakas.
25.aprīlis 2011, 17:47 | links
 
sodien no 07:00 ~ 12:00 = 4~kg asariishu. mazi gan, bet nu sezona atklaata :)
25.aprīlis 2011, 13:33 | links
 
Sidla5, atkarībā no ūdens līmeņa samazināšānās ātruma! :))
24.aprīlis 2011, 23:19 | links
 
Vēl ilgi nebūs ko darīt!?
24.aprīlis 2011, 21:50 | links
 
rai09, es domāju ka tur vēl nav ko darīt, spriežot pēc Aiviekstes braucot pāri Švāna tiltam........
24.aprīlis 2011, 14:44 | links
 
Veči ,vai ir kāda info par ūdens līmeni Aiviekstē pi Lubančika!
24.aprīlis 2011, 13:11 | links
 
Apsveicu visus ar Lieldienām!
24.aprīlis 2011, 12:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager