Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Vakar Aiviekste ,man 3,kolegiem 6.Udens atkal pacelies,ieprieks nokusa sniegs,tapec jamekle lenumi.
17.novembris 2009, 07:33 | links
 
Tiko no vēdzelēm neskaitāmi daudz mazās. Vel īsti nav sākušas baroties, slaidas. Esma uzticigais ķīsis. Kas notiek upēs ar līmeni? Ļoti zems palicis, tas ir loti bedīgi. Ritdien dabūt savu rudens lasi
17.novembris 2009, 03:32 | links
 
Vakar mans bij līdz Gaujai aizlaidis, pie Siguldas. Nosēdēju no 16.00-20.30. Uz diviem neviena cope. Vēlvienam copmanim blakus tas pats.
16.novembris 2009, 19:52 | links
 
Sestdien 14/11 biju bārtā vēdzeles patramdīt. No 16-19:00 pilnīgi nekādas pazīmes un devos prom. Mēģināju raudas gab, sliekas, garneli un pat mencas fileju visādās kombinācijās.
16.novembris 2009, 17:14 | links
 
vakar pa trijiem 9 vedzeles bet ne lielas upe briede esma naktstarps renge negja gabals.cope ka parasti no pus 6 lidz7
16.novembris 2009, 16:43 | links
 
vakariņās cepetis? :D
15.novembris 2009, 20:04 | links
 
RolandsK
Ja jau Ņiva kaput, tad cerams alnis arī kaput.
15.novembris 2009, 18:56 | links
 
Šonakt divas apaļas nulles un bonusā vel nakti braucot uz ceļu izskrēja Alnis un mūsu lauku vecā ņiva ir kaput.
15.novembris 2009, 15:32 | links
 
Šovakar pirmo reizi mūžā aizbraucu Bārtas vēdzeles lūkoties. Iesācēja laime nepalīdzēja- vien sprīdi gara vēdzelīte uzķērās, citādi ne copes. Vajadzēs kādu matadoru izsekot, jāredz kur tās zivīgās vietas, no kurienes tās ar vezumiem ved... :)
14.novembris 2009, 21:33 | links
 
Ja valoda atļauj tad varat meģināt šeit kaut ko iegūt vairāk http://www.iceshanty.com/ice_fishing/index.php?topic=39386.0
14.novembris 2009, 00:22 | links
 
Par sistēmu noteikti pavadu vajag vājāku, jo vēdzeles bieži sanāk makšķerēt bebru trakās vietas un vēdzele ātri vien aizvilks aiz kādu koku kādā bedrē. Āķu atālumu iesaku 70cm tā var bieži arī uz dubletiņu trāpīt
14.novembris 2009, 00:17 | links
 
Nav tā, parunāsiet ar cilvēkiem kas to dara nopietnāk nevis 7dienas limeni un visi pateiks par ēsmas atširību. Par ķīsi man un citiem ir tāda teorija, ka ķīsis ēd ikrus un visi kar ir kādu reizi pagaršojuši ķīsi atdzīs, ka tas garšo savādāk nekā citas zivis. Domāju, ka ķīsim ēdot ikrus un esot parazitam vedzelei nostrādā kaut kas. Tikai 7dienas makšķernieks var pateikt, ka esmai nav nozimes. Kapēc LMSA Prezidents pērk Foreli vai lasi ejot vēdzelēs? Upēs kurās vislabāk uzturās vēdzeles dzīvo mazas forelites kuras ļoti iet pie sirds vedzelēm. iesaku vairāk meģināt ar ko citu nevis slieku un renģi :) Pats Riga nopirku Lini un izmēģināšu - mūžu dzivo, mūžu macies
14.novembris 2009, 00:07 | links
 
kada tur sistema ta pat ka uz vimbam, karpam nekas liels tur neatskiras
13.novembris 2009, 18:35 | links
 
Es pat nezinu kur redzeeju bildi, sisteema bija veikalaa pirktaa:)
12.novembris 2009, 21:04 | links
 
Tāpēc jau es saku ka nav nozīmes ko liek galā, galvenais lāi vēdzele būtu apakšā un pareizā vietā iemesta ēsma.
12.novembris 2009, 21:02 | links
 
Protams gadās tādas copes reizes kad viņas ņem visu kas uz āķiem! Arī ar līdakām tā gadās kad ņem visu ko liec pie pavadas, taču paļauties tikai uz vēdzeļu ēstgribu es necenšos,jo tās reizes kad viņām ir teicama apetīte ir reti un tad kad esam mājās!!! :-)
12.novembris 2009, 20:21 | links
 
Daudzus gadus makšķerēju vēdzeles-rudenī pavasarī-galvenokārt Gaujā ap Valmieru. Pie kājas tai zivij ko Tu liec galā. Ja viņai ir apetīte, tad tā iet kā putekļusūcējs-trāpi tikai ceļā. Esmu noķēris vēdzeli ar šampanieša korķi , jēliem pelēniem diviem āķiem(ne maniem) kuņģī. Pēdējo reiz pierādijās-cope-uz āķa reņģe(kad izvilku pliks āķis), pēc minūtēm 20 izvilku 600g. Mājās ķidājot manas reņģes gabals atradās. Tā kā ja ņem,tad visu, bet viena vēdzele apseko ļoti lielu teritoriju salīdzinoši īsā brīdī.
12.novembris 2009, 19:49 | links
 
RolandsK
Kā Tu izskaidro ķīša gaļas veiksmi. Es nezinu kā Saruma ezerā, bet foreļupēs ķīsis gan nav redzēts.
12.novembris 2009, 19:23 | links
 
Ievērtējiet ļurbu albūmā! :-)
12.novembris 2009, 17:35 | links
 
GatisZ
Pameklēju, bet neko prātīgu neatradu. Bija dažas bildes, bet tur īsti neko neredz izņemot kaut kādu lazdas kātu. Kurā vietā tu skatījies?
12.novembris 2009, 14:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager