Zebrus ezers

Varbūt pie vainas ir arī Zebrus ezera duļķainais ūdens? Vietējie saka, ka ezera ūdens dzidrāks ir tikai pavasaros. Es pats ezerā esmu bijis 2 reizes un arī pa nullēm.

janis.a, 4.oktobris 2013, 22:11


Jā, starpcitu udens bija ļoti duļķains, domajam vai tas tagad vai visu laiku, tad rekur arī atbilde. Likas ka zivei tādā grūti redzēt
4.oktobris 2013, 22:12 | links
 
Varbūt pie vainas ir arī Zebrus ezera duļķainais ūdens? Vietējie saka, ka ezera ūdens dzidrāks ir tikai pavasaros. Es pats ezerā esmu bijis 2 reizes un arī pa nullēm.
4.oktobris 2013, 22:11 | links
 
Varbūt vel pie vainas ļoti augstais atmosfēras spiediens, kas bija sakāpis daudz augstāks nekā parasti... otrs ka spīdēja saule, bet ne visu laiku. Bet tomēr negribas ticēt ka pat ašuks nepieteicās, jo priekš asara esma bija idēāla un vietas mainijām ļoti daudz.
4.oktobris 2013, 22:05 | links
 
Šodien bijām zebrus ezerā no 11:30-19:00. Šeit pirmo reizi. Tā teikt japalūko ko mamma daba izdarijusi ar šo ezeru un ka zanderi izauguši. Mērķa zivs protams zandarts primāri, tad asars un līdaka. Izmeģinājāmies līki, jig, mircrodžigs, ar vobleriem, bleķiem utt. Braukajam pec ehalotes gan pa dziļakām gan seklākām vietām, parsvarā dziģojām lidz 2 m dziļumam, atradām ari 3,5, bet visur nekas. Pie krasta zonas izmeģinajam visu iespējamo. Rezultātā kkas uzsēdās pie krasta uz rotera un viss pa 7,5 h uz diviem! Tas pats bija ap 13:00 dienā. Tagad pec tā tukšuma pat negribas ticēt ka ta bija zivs :D Ezerā vel viena laiva un šiem arī totāli pa nullēm. Bāzē sieviete teica ka šogad esot diezgan švaki... Tāds lūk rezumē no Zebrus. Tur noteikti kādus gadus nebraukšu, jo savos lauku ezeriņos kur zivis nelaiž var noķert kko gandrīz vienmēr :)
4.oktobris 2013, 22:02 | links
 
Zebrus nav līdaku ezers. Lielāko daļu mazo līdacēnu, iespējams, norij zandarti. Pazīņas ir noķēruši arī laba izmēra zutīšus. Labs ezers līņu speciālistiem.
1.oktobris 2013, 22:21 | links
 
Cik dzirdēts, spiningotājiem tur tradicionāli ejot ne visai labi, pats esmu bijis vienreiz un toreiz uz spiningiem palikām pa nullēm.
1.oktobris 2013, 21:31 | links
 
Copes lietu pielikumā: Latvijas ezeri. Bet liela jēga no tās nebūs - ezers sekls 1,5 - 2 metri. Gandrīz viducī maza bedrīte pie 4m un ziemeļu pusē pie krasta 3m.
1.oktobris 2013, 20:54 | links
 
Vīri vai nav kaut kur pieejama zebrus ezera dziļuma karte? internetā neko neatrodu.

Otrs - vai kāds tur ir bijis medīt zandartus un vai uz džiga ir vērts tur viņus meklēt?
1.oktobris 2013, 20:10 | links
 
Zebrus brekši ir ''finieri'' - viņu ir pārāk daudz un trūkst barības, caur puskilogramīgu var vērot saules aptumsumu...
28.augusts 2013, 19:54 | links
 
Tapēc, ka tiks braukts uz to pusi un citi ezeri nenāk prātā. Zandartu copei nekas no vajadzīgā līdzi nebūs.
28.augusts 2013, 17:11 | links
 
Tas tak zandartu ezers. Kapec brekšus?
28.augusts 2013, 16:01 | links
 
Ir doma rīt aizšaut uz šo ezeru brekšus pacopēt agri no rīta un visu dienu. Ir kādam kādi ieteikumi?
28.augusts 2013, 15:44 | links
 
Nenocietos un pēc 18-00 azšāvu uz Zebru paraustīt zandartu bļitku. Viens nospruka pie āliņģa(āķis ledū), otru izrāvu 980gr. Nu tad laikam ies vaļā.
P.S. Ledus 60cm, sniegs 5cm.
6.aprīlis 2013, 22:16 | links
 
Zandartus vēl var dzenāt-līdz 16.04. .Domāju,ka noteikumi nav mainīti.
6.aprīlis 2013, 17:03 | links
 
Sodien ezerā 1,5 stundas laikā 50 raudiņas saķēru.
6.aprīlis 2013, 16:58 | links
 
Visu cieņu,Bums, bet liegums zandartu ķeršanai sākas 16.aprīlī. Varbūt ZEBRŪ jau putni ligzdo....
1.aprīlis 2013, 08:24 | links
 
zandartu makšķerēšanu ir liegums no 16.marta līdz 31.maijam varbūt tāpēc
31.marts 2013, 22:58 | links
 
Dabas lieguma "Zebrus un Svētes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumos es neatradu šo termiņu, tādā gadījumā ar kādu normatīvo aktu tas ir noteikts?
31.marts 2013, 22:50 | links
 
Kāds pamatojums tam, ka no 1. aprīļa nedrīkst copēt Zebrus ezerā?
31.marts 2013, 22:20 | links
 
Nav, nav maz teikts-ļoti objektīvs vērtējums!
1.marts 2013, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager