Makšķerēšana jūrā

Mazliet šūpos
6.oktobris 2023, 14:18 | links
 
Rīgā pašreiz pasakains laiciņš, saulīte, mākonīši... bet būs jautri pie jūras :)

var jau citas prognozes papētīt, teiksim https://marine.meteo.lv/
6.oktobris 2023, 13:50 | links
 
Tēvocīti jot, vienc nekrietnc pesimists, centies nokaut cerību pašā saknē. Kā pinnis Copeslietu lietotāju veselīgajā sejā!
6.oktobris 2023, 13:35 | links
 
nezinu, kur un ko Tu esi pētījis :)

bet windguru https://www.windguru.cz/362 Ventspilī rāda D-DR vēju, kurš radīs pamatīgu straumi, zāles un citas nelaimes.

Brauc labāk rīt, vai svētdien pēcpusdienā, kad pēc 4m viļņiem, butes varēsi kāpās groziņā salasīt... :)
6.oktobris 2023, 12:49 | links
 
Copmaņi, varbūt kāds ir stipri pētījis situāciju tāpat kā es, kur labāk.Izskatās, ka Ovīši un daudzmaz pie buras.Visi šie eksperimenti arī turpmāk var palīdzēt, varbūt patiešām tie apstākļi baida par daudz. Dikti velk uz jūru šodien.
6.oktobris 2023, 11:55 | links
 
Man tāds provokatīvs jautājums. Šodien kāds riskēs braukt butēs pie tāda solītā laika? Tie viļņi 2 m nebaida, arī ppie tādiem viļņiem pārsteidzoši laba cope ir bijusi. Galvenā problēma lietus no 18 lidz 21.Varbūt ka ar to vēju brāzmās līdz 13m/s ar varētu sadzīvot. Straume izskatās pieņemama. Ko bute teiktu par tādu laiku, vai neaiziet dziļumā, jeb tomēr ganīsies gar krastu. Ko saka copmaņi par šo visu. Visu oktobri puslīdz tādu sola. Nesēdēs jau tāpēc mājās. Kādi paredzamie rezultāti?
6.oktobris 2023, 11:45 | links
 
Plekste jau ir malace. Uz āķa vajag kautko rijamu, vēlams ar smaržu. Kad štīls, var pat iebarot :)
6.oktobris 2023, 10:43 | links
 
Perles ir loti daadas.
6.oktobris 2023, 08:24 | links
 
Tās fosforizētās pērles vispār dod kādu efektu? Šīs tak zaudē 90% spilgtumu minūtes laikā.
6.oktobris 2023, 08:09 | links
 
Jura svarigak ir vieta un distance. Un talak kadu sistemu likt gala.
6.oktobris 2023, 07:54 | links
 
Kamēr vēji pūš var ko uzražot.Es pārīti uzsēju.Pašam patīk...a tas pats galvenais !:)Izmantoju citā ,,viģikā" redzēto materiālu ( vates kociņus ).Pa pirmo zorti!

https://www.youtube.com/watch?v=hm_xvC7o3bY&;t=128s

snipiens, 5.oktobris 2023, 20:38

čupačupsi jādiedelē no bērniem, tie plastmasas kociņi ir pat mazliet krāsaini
5.oktobris 2023, 23:02 | links
 
Tīri subjektīvi. Bižutērija var gan pievilināt, gan atbaidīt zivi. Jo skaidrāks ūdens, jo mazāk košākas bižutērijas. Tāpēc der paeksperimentēt.
Un vēl uz bižutērijas labi ķeras zāle.
Un ir reizes, kad labāk ķeras nevis uz bižutērijas, kas plivinās zem ūdens, bet uz sistēmām, kur svina skrotis virsū un ēsma stabili guļ uz grunts.
Oktobris būšot vējains, tā Bukšs saka, tikai viņam līdz jūrai ir ļoti tālu.
5.oktobris 2023, 23:00 | links
 
Atvainojos!Neesmu tāds analfabēts kā telefons mani izblamējis.
5.oktobris 2023, 20:50 | links
 
Pats sienu sistēmas.Uz vienas pavadas uzvaru fosforizējošu pērlītes.Uz pārējiem āķiem,tieši āķiem uzduru ēdamgumijas gabaliņu.Vēlams fosforizējošu.Tas viss.Ēdamgumijas gabaliņus jebkurā brīdī var noņemt ja butes tā nepatīk.No uzvarētājām bižutērijas tik vienkārši neatbrīvoties.Katram savi knifi.Ne asakas!Tiekamies pie jūras!
5.oktobris 2023, 20:48 | links
 
Kamēr vēji pūš var ko uzražot.Es pārīti uzsēju.Pašam patīk...a tas pats galvenais !:)Izmantoju citā ,,viģikā" redzēto materiālu ( vates kociņus ).Pa pirmo zorti!

https://www.youtube.com/watch?v=hm_xvC7o3bY&t=128s
5.oktobris 2023, 20:38 | links
 
xctaps [30.sep]: Interesants moments, ka sistēmas ar bumbiņām nestrādāja, uzliekot parastās bez karekļiem copes bija aktīvākas un bute lielāka.Čomi aicina uz butēm novembra sākumā. Pirtiņa, kubuls, aliņš nu viss kā man patīk :) un cope vēl paralēli.

A pats esmu nulle jūras copē. Sapirkšos kātus pie NG. Sapircies Swarovska kruzuļus Pērļotavā, nu tik siešu sev sistēmas ne aci atraut :))

Un te lasu, ka šamās nesūda nestrādā !

Vīri kā tur īstenībā ir, vajag vai nē visu to glamūru?

RaimisD, 5.oktobris 2023, 20:31

Ea tos karekļus-grabekļus nelietoju, ja nu vienīgi ksut ko fosforizētu. Svarīgāk ir izvēlēties ēsmu. Raudas, brekša, vai citas baltās zivs fileja
5.oktobris 2023, 20:36 | links
 
xctaps [30.sep]: Interesants moments, ka sistēmas ar bumbiņām nestrādāja, uzliekot parastās bez karekļiem copes bija aktīvākas un bute lielāka.
Čomi aicina uz butēm novembra sākumā. Pirtiņa, kubuls, aliņš nu viss kā man patīk :) un cope vēl paralēli.

A pats esmu nulle jūras copē. Sapirkšos kātus pie NG. Sapircies Swarovska kruzuļus Pērļotavā, nu tik siešu sev sistēmas ne aci atraut :))

Un te lasu, ka šamās nesūda nestrādā !

Vīri kā tur īstenībā ir, vajag vai nē visu to glamūru?
5.oktobris 2023, 20:31 | links
 
Uz stundu divām tik var iziet tas kas pie jūras dzīvo. Divu stundu dēļ arī 50 km nav reālas jēgas braukt, nu traki.

valis1970, 5.oktobris 2023, 20:17


Būs jau labi...iekš vien mier un pipešan :).Vēji samals to jūrju, butēm būs ,,paika"vairumā pie krasta.Kas tur ko nedēļu paciesties...nesen tik Līgo bija .:)
5.oktobris 2023, 20:24 | links
 
Uz stundu divām tik var iziet tas kas pie jūras dzīvo. Divu stundu dēļ arī 50 km nav reālas jēgas braukt, nu traki.
5.oktobris 2023, 20:17 | links
 
Cik izskatās, ka bušu copei vismaz nedēļu būs jāpagaida. Lielais vējš visu čakarē kopā.

valis1970, 5.oktobris 2023, 19:43


Pēc LVĢMC un Yr.no no rīta, līdz pusdienām varētu mēģināt ,,iespraukties" starp vējiem .:)
5.oktobris 2023, 20:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager