Makšķerēšana jūrā

Adrenalins2
Čau, mans laikam ceturtdien dosies plakano medībās.
Nesen atgriezos no UK, tagad nevaru apetīti vien nosist.
Te visi izlaidušies, jāuzdod kāds asāks vārds, lai neieslīgst apātijā!
Ne asakas!
2.novembris 2009, 20:09 | links
 
šodien biju 2stundu laika noķēru 7cepamas butes.....
bet ņema uz reņģi tikai....
2.novembris 2009, 20:06 | links
 
Es varu likti galvu ķilā ka BREKS te daudzus sit pušu savā meisterībā un knifos, jo esmu bijis ar viņu kopā copējis un zinu uz ko viņš spēj.
Tas tā lai vairāk nerastos domstarpības par BREKU:)
NE ASAKAS VISIEM:)
2.novembris 2009, 19:35 | links
 
Cik es šogad aizbraucu, bet braucu diezgan bieži cope bij vakar un būs rīt kad mēs nebūsim. )))))
2.novembris 2009, 19:05 | links
 
Janisardiviems, cik nu no draugiem un paziņām dzirdēju, no Ovīšiem uz augšu cope bijusi pašvaka. No V-pils uz leju bijis labāk.
2.novembris 2009, 19:03 | links
 
Vakar trijata bijam Ovišos no 16 00 līdz 23 00 man 6 vienam koleģim 11 un otram 2 butes var teikt ka ļoti slikta cope ne tālumā ne tuvumā.Vienīgais laiks bija labs.
2.novembris 2009, 19:00 | links
 
Breks super apsveicu.
2.novembris 2009, 18:48 | links
 
Nu jā,vismaz kādam ir bijusi neslikta nedēļas nogales cope !
2.novembris 2009, 18:32 | links
 
kasparsp
Puisīt, man mājās ir kādi trīs telefoni, kurus man nevajag, ar foto kamerām, varu atdot kādu, bez maksas. No 1.3-2 megapikseļiem, man liekas, ka 5 cm bušākam Tev pietiks!
Un ja lec onkuļiem acīs, tad esi tik labs, parādi savu seju, ja ne, tad mīslis un dirsējs vien esi! Ne asakas!(Bet tas pēdējais ir domāts pārējiem)
Nekā personīga!
2.novembris 2009, 18:29 | links
 
Automeistar, ja kas, vakar bija neslikta cope. Tempers 0, vēja tikpat kā nebija, vilnītis tikai pie paša krasta, migla. Tas Užavas pusē.
:)
2.novembris 2009, 18:26 | links
 
kasparsp,cik tev gadiņu ?Tev fāčuks pa dirsu sados,ja paņemsi viņa fočuku !Paprasi, lai nofočē tevi, vismaz profila bildei !Gramatikā uzlabo sekmes !
2.novembris 2009, 18:23 | links
 
Kaspar, taktiskā kļūda. Vienkārši varēji copes atskaitē ierakstīt, ka dabūji apm. 60cm buti un viss būtu štokos. Biezums te ņepričom.
:))
2.novembris 2009, 18:14 | links
 
Un GB!Nenem studiju lidz,bet panem merlentu!Panhem parastu biezu buti un izmeri vinas biezumu,bus virs diviem centimetriem!Jeb varbut man ar Tevi jaskaidrojas colas!
2.novembris 2009, 18:07 | links
 
Man ari lidz vakardienai nebija!Un ar hameri tur tik un ta netiksi,kilometrs no cela ar kajam jaiet!
2.novembris 2009, 18:01 | links
 
Kaspar redzu esi lielais mutes braukatajs ! Es nokeru taadu zivi - lielaka par laivu - tik zhel ka filmesanas studiju lidzi nepanjemu ! Hammera vietas pamaz !
2.novembris 2009, 17:56 | links
 
Kasparsp, neapbižojies, bet diez vai kāds, kurš daudzmaz regulāri brauc uz jūru copēt, ir redzējis 5cm biezu buti. Es tajā skaitā. Ne asakas!
:)
2.novembris 2009, 17:52 | links
 
Un kas attiecas par fotoaparatu,nav bijusi velme vilkt lidzi Canonu spoguleni uz copi,pietiek ar tam paunam kas jau ir!
2.novembris 2009, 17:46 | links
 
To Breks!
Man tā liekas kad,Tu nekad vēl neesi izvilcis nevienu Āti!Bet man viņa ir bute!Ka ari izskatas kad nekad neesi nokeris nevienu taiminu,zuti vai mencu kerot buti no krasta!Neesi ari jura ar spineri uz lasiem bijis!Varbut Tev vel viss ir prieksa!Tapat ka man laikam prieksa tas vecums kad gribesies sedet un gaidit kad karpa pludinu pakustinas!Ticet vai ne ta tava problema!Man pietiek ar tiem kas redzeja manu lomu!
2.novembris 2009, 17:42 | links
 
1 novembri pa nakti Jūrkalnē

man ap 20 butēm lielākās ap 30 cm parējās lielāka daļa ap 20cm kolēģim: menca un ap 30 butēm.
2.novembris 2009, 16:43 | links
 
vakar plezīra cope ar family. 13.00-16.00 trīs ceturtdaļas spaiņa, bet nu spainis bij jau ar ne tas špakteļnieks. Pie Buras.
2.novembris 2009, 15:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager