Auklu maiņa spiningam

cik bieži un kādu?
bazels, norīvējas, kā pret nazi. pat mazās spirinoties pa apakšu var norīvēt ka nav ko redzēt..
15.maijs 2009, 13:40 | links
 
bazel
Paņem šķēres un nazi-pamēģini un būs tev atbilde.
15.maijs 2009, 13:38 | links
 
ar šķērēm pīto ir grūtāk pārgriezt nekā mono, kapēc lai gliemezis pīto pārgrieztu vieglāk?
15.maijs 2009, 12:26 | links
 
ja vēlies džigot un grunts ir noklāta ar gliemežvākiem vai dolomīta bluķiem, iesaku labāk monofīlo, jo pīto gliemežvāki sagriež ka nav ko redzēt. bet tā vispār pītā ir labāka, man varen patīk fireline fused, padārga bet nu sajūtas ekselentas :)
15.maijs 2009, 11:31 | links
 
ja vēlies džigot un grunts ir noklāta ar gliemežvākiem vai dolomīta bluķiem, iesaku labāk monofīlo, jo pīto gliemežvāki sagriež ka nav ko redzēt. bet tā vispār pītā ir labāka, man varen patīk fireline fused, padārga bet nu sajūtas ekselentas :)
15.maijs 2009, 11:30 | links
 
es mauc ar 0.12 pīto un nekādu problēmu, retu reizi gadās zacepā trāpīt tā ka jābrauc klāt lai izvilktu.
a tie resnie diametri priekškam ir vajadzīgi nezinu, kāts un spole tāpat nespēj izturēt to ko ķipa tur aukla
15.maijs 2009, 10:54 | links
 
0.25-0.3 shimano mono.
14.maijs 2009, 22:26 | links
 
Līdakas, asarus...
14.maijs 2009, 22:12 | links
 
aleks
Ko ķersi?
14.maijs 2009, 21:33 | links
 
Kādu auklu labāk tīt uz spoles spiningam???!Iesakat kaut ko labu )))
14.maijs 2009, 21:29 | links
 
Man foreļu spiningam aukla nav mainīta jau ceturto gadu un nekādu problēmu, jo glabājas garāžā vēsumā un čeholā, kur klāt netiek ultraviolets!
7.maijs 2009, 08:17 | links
 
Marizo nav jau tik traki ja tev ir kvalitatiiva monofilaa tad ir normali es tagad peec dazu ieteikumiem lietoju tikai sufix auklas,esmu apmierinats arii taalu var aizmest lietoju 0,27 uz spini,arii ir jaamaak dabuut valaa no kadaam zaaleem,nevajag raut ar spini bet panemt auklu rokas un tad vilkt jo tad vina ir izturigaka ka arii jasien labi un izturigi mezgli...
7.maijs 2009, 07:56 | links
 
es shodien (laikam jau vakar, jo ir dazhas minuutes peec pusnakts) biju pacopeet kopaa ar radinieku. Vinjam iedevu savu spini, uz kura ir 0,18 piitaa aukla un sev paneemu veco spini ar mono 0.30. Rezultaataa, pa 1.5h pakaasu 4 gumijas un 1 blekji. Suudiigi. Ar piito auklu arii gadaas apraut, bet krietni retaak, nekaa ar mono. Secinaajums taads, ka personiigi es turpmaak izmantoshu tikai piitaas auklas. Mono auklu izturiiba ir gauzhi shvaka. Un piitaa man kalpo 2. sezonu no vietas bez apgriešanas.
7.maijs 2009, 00:10 | links
 
rotiņi čakarē jebkuru auklu.var jau saliekt rotam cilpiņu,pielikt skroti utt.vai tas ir nepieciešams izmantot pīto rotam?
6.maijs 2009, 22:28 | links
 
Vēlreiz atkārtojos ,ka ekselenta monofīlā aukla arī nav lēta tāpēc šimono auklu mainu ik pēc 2 sezonām.Strādāju arī ar pīto,bet ir copes veidi kur var izmantot tikai monofīlu.Pīto auklu parasti lietoju kad ir sadīgušas zāles jo pat neliela diametra pītā daudz labāk uzvedās zāļu vietās/griež,kā ar nazi/
6.maijs 2009, 21:08 | links
 
Vai rotiņi nečakarē pīto auklu?
6.maijs 2009, 21:00 | links
 
liels paldies. gan jau ka šis nebūs pēdējais jautājums Jums! :)
6.maijs 2009, 20:55 | links
 
pītā nokalpos visu sezonu,varbūt pat ilgāk.power pro nav ne vainas:)šinī jautājumā vari griezties pie viepļa.diametri-strīdīgs jautājums.bieži neatbilst patiesībai.mērķ auditorija līdaka-0.16mm vai 0,19mm(aptuveni 30lbs jeb 13kg.).
6.maijs 2009, 20:50 | links
 
a tad kā, lai nopērk sev īsto ja gribu pamēģināt pīto?
6.maijs 2009, 20:45 | links
 
Mono auklas jāmaina katru sezonu - spiningam pat 2x, ja aktīvi spiningo. Mono auklas nav dārgas, tāpēc var atļauties bieži mainīt. Ja par pītajām - skatoties kāda aukla. Dažādas auklas dažādi nolietojas! Ir pītās auklas, kuras spiningošanai neder vispār!
6.maijs 2009, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager