Gumijas zābaki

Es būtu gatavs atdot milzu naudu par milzonīga (48-49)izmēra parastajiem balotņikiem,kuriem varētu iemaukt iekšā silto oderi. Citādi es izlīdzos, parastajiem Kamikiem pielīmējot no veciem balotņikiem nogrieztas augšdaļas. Stulbi kaut kā,vai ne? Īpaši šajos preču pārpilnības laikos...
14.decembris 2012, 22:00 | links
 
raihs Uzraksti Vairim30 Viš savai kājai,ja nemaldos arī kaut kur ap pitedisjatņiku ,uzsūtīja zābakus Un tagad jau otro sezonu dragā kā ar slēpēm, :DD Hren dogoņiš :DDD Bet arī puika mocījās Viņš Tev pateiks kur meklēt
14.decembris 2012, 22:11 | links
 
Hmmm...pavīdēja cerību stariņš! Jau uzrakstīju:)
14.decembris 2012, 22:18 | links
 
Pro logic ir labi zaabaki staigaassanai, bet ssubos, ka vini ir no iekspuses izliimeetaam suveem, aadas apavi labaak mitrumu tur, aada briest un suves piebriest
Raihs- vai nav vieglaak labas brienambikses nemt, var vilkt apaksaa ko gribi, ir arii lieli zaabaki, reizeem ir krievu roksi , siltie, garaa izpildiijjmaa atrodami, varianti ir :):):)
14.decembris 2012, 22:25 | links
 
Naits- uzraksti privaati, domaaju, speesim kompenseet tavas moraalaas ciesanas :)
14.decembris 2012, 22:27 | links
 
NG-NG
Kur tad tādi Roksi ir redzēti? Es kaut kad pat Krievijā neko neatradu...Brienambikses jau arī tikai līdz 47.izmēram
14.decembris 2012, 22:29 | links
 
Salmo veikalā redzēju kaut kādu baltkrievu veidojumu-ar visu silto oderi,bet kaut kādi pārāk mīksti,un zābaka cietā daļa īsa-kā galoša. Ļurkātos uz kājas,un ātri kādu caurumu dabūtu
14.decembris 2012, 22:33 | links
 
Mēģināju piemērīt poļu zābakus ar silto iekšu,gan JETI,gan otrus,diemžēl neizdevās pat ar plāno zeķi,nevar saprast,kādām kājām tie domāti...Pieliku klāt zābaku ar plāno oderīti-tam stulms stipri platāks...Starp citu DEPO plānie EVA ar atlaidēm-12.99...
15.decembris 2012, 12:28 | links
 
Raih, za vaši dengi ljubije vaši kaprizi. Brienambikses šuj arī uz spec pasūtījuma, īpaši pielāgotas pēc izmēra. Vienīgi ar zābakiem gan būs pasmagi, jo maz ir modeļu kur ir 14 USA izmērs vai vēl lielāks.
15.decembris 2012, 12:43 | links
 
Vecos labos vāļinkus ar āzēkā zeķi un nov problem!!!:)))
15.decembris 2012, 12:45 | links
 
Raihs
Tiem zābakiem nav ne vainas, ja nopērk pareizajā izmērā. Ja par lielu, tad tās ir mocības ietot. Protams pret urbja asmeņiem pat vissbiezākā gumija kapitulēs. Ledus neriež, ja speciāli nemēģini dauzīt torosus:-). Neesmu mēģinājis kā tie"gumijas preži" darbojas uz ielas zābakiem:-), ja nopēr lielāku izmēru.
Kādreiz bija tie zaļie krievu...him zarazai domātie. Vilku parastos ikdienas zābakus iekšā un ideālāku iešanu nevarēja vēlēties. Pat pie -20 kājas nesala(bija gan divas vilnas zeķes), ērti, viegli, ātri.
15.decembris 2012, 13:12 | links
 
Es tos baltkrievu pat nevarēju pamērīt-vismaz Juglā bija tikai 44.izmērs
15.decembris 2012, 13:19 | links
 
vakar nomainiju savus seafox brienamos uz norfin lapland. ta ir diena un nakts. kur es agrak biju. vieglaki, nejutos ka lacis un nav diskomforta staigajot. nezinu, ka ar to izturibu, bet pagaidam cepuri nost.
14.janvāris 2013, 10:11 | links
 
Raih, Lemigo zābaki ir pat līdz 50 razmeram, bet tas nav tas pats siltākais modelis, bet nu līdz -20 droši.
14.janvāris 2013, 12:59 | links
 
pardodu Kamik Centigrade. izmers 44/45, bet reali deres uz 42 izmeru, jo man ir 43 un ir tomer nedaudz par mazu uzvelkot termozekji.

sheit video:

http://youtu.be/CoBwUgJk2OQ

pirkti salmo veikalaa pagajusaja sezonaa, laikam maksaja kautkur 60 latus. gribetos 20 latus. lietoti pagajusoziem, tiiri un nenojaati.
14.janvāris 2013, 13:08 | links
 
Lemigo ir modelis, jeb brends?
14.janvāris 2013, 13:08 | links
 
lemigo ir poļu ražotājs, viens no putu zābaku aizsācējiem šajā reģionā, viņiem ir daudz zābaku modeļu
14.janvāris 2013, 13:11 | links
 
Brends. Poļu. Ja te neslēpjas (jautājumā) kāda ironija.
P.s. Katram savs- vienam meita, otram māte, bet trešajam kleita, ja. :D
14.janvāris 2013, 13:12 | links
 
Re- NG JAU PASTEIDZĀS PIRMS MANIS!
Viņam laikam ātrāķs tīmeklis! :D
14.janvāris 2013, 13:13 | links
 
katrs sver 1,7 kg, bet es nezinu, esmu gājis arī 10 km ar viņiem, i ne kājas sāp, i ne kas cits
Tā jau viņš ir ar tām kājām,jaunībā jau to nejutīsi.Bet kad nāksi pusmūžā,tad tikai sāksi just un saprast!!Un tad varēsi pārmest sev.....kāpēc man tad bija jānēsā tas liekais svars!
15.janvāris 2013, 07:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager