Gumijas zābaki

Martin jo Klondaik Zābakos ieejot Klondaikā var saņemt alkoholam, atlaides..... :DDD
25.oktobris 2013, 08:58 | links
 
Labrīt, vai kāds gadījumā nelieto Norfin ziemas gumijas zābakus interesē modeļi Lapland, Yukon un Klondaik, kādas ir to atšķirības un var būt kāds lieto to Klondaik modeli kāds ir tā lielai pluss,
kādēļ tie ir dārgāki par citiem? Jau iepriekš paldies

Martins86, 25.oktobris 2013, 08:26


Ja izvelas Salmo un nav milziga kaja, tad tikai un vienigi Lapland. Tikai neperc cau i-bodi pieliekot klat 2 izmerus. Es veikala pameriju 42. (man ir 42-43 plezna) un lielakus. Rezultata panemu 42, kam pec teorijas bija jabut pa mazu, bet... . Lielaki izmeri bija jutami milzigaki un neertaki.

Yukon vispar prieks milziem.
25.oktobris 2013, 09:59 | links
 
Labrīt, vai kāds gadījumā nelieto Norfin ziemas gumijas zābakus interesē modeļi Lapland, Yukon un Klondaik, kādas ir to atšķirības un var būt kāds lieto to Klondaik modeli kāds ir tā lielai pluss,
kādēļ tie ir dārgāki par citiem? Jau iepriekš paldies

Martins86, 25.oktobris 2013, 08:26


Man bija gan Lapland gan Yukon.
Lapland man nepatika. Ziemā sala kājas,paņēmu Yukon un bij ok ,vienīgais mīnus smagi. Yukon zeķe krietni nopietnāka.
26.oktobris 2013, 11:52 | links
 
Jau divus gadus copē valkāju Yukon Lapland zābakus, problēma pēc kāda laika (apmēram pēc 2 stundām) sākt salt kāju pēdas un neciešami. Mēģināju likt starp zoli un iekšējo zeķi avīzes bet nekas nemainījās. Radās doma varbūt nopirkt elektriski apsildāmās zoles http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskeresana/apsildamais-apgerbs/apavu-silditajs-alpenheat-trend-art-ah5.html#.UqB5v9IW0kI vai tomēr
1. nopirkt jaunus zābakus?
2. vai ir risinājums kā siltināt Lapland zābakus?
5.decembris 2013, 15:08 | links
 
Tu bikiņ jauc, Lapland ir plānāki, tā teikt rudens-pavasara- siltas ziemas zābaki, Yukon savukārt ir biezāki zābaki ar biezu ielikni un vēl papildus zolīti, īpaši veiksmīgi zābaki plato kāju īpašniekiem, var uzvilkt bez piepūles un tusnīšanas, iekāp un aizej :)

Laplandus, arī citus zābakus, precīzāk kājas zābakos vis ērtāk tomēr ir sildīt ar tiem vienreizējiem ķīmiskajiem sildītājiem, cena ap 2 ls, copes dienu izvelk ļoti labi

Ir copes veikalos, ir , precīzāk bija Statoilos, tādi ar pingvīnu, ņem pilnās pēdas sildītāju, un pirms ej uz ezera izņem tos no iepakojuma un ieliec zābakos, stundas 6+ būs ļoti ok

es tādus jau vairākas ziemas pērku priekš dēla un savas meitenes, ir ļoti apmierināti, ieleiku vēl cimdā roku sildītāju un sēž kā pingvīni , tikai ar sarkaniem vaigiem :)
5.decembris 2013, 15:33 | links
 
Tu bikiņ jauc, Lapland ir plānāki, tā teikt rudens-pavasara- siltas ziemas zābaki, Yukon savukārt ir biezāki zābaki ar biezu ielikni un vēl papildus zolīti, īpaši veiksmīgi zābaki plato kāju īpašniekiem, var uzvilkt bez piepūles un tusnīšanas, iekāp un aizej :)

Laplandus, arī citus zābakus, precīzāk kājas zābakos vis ērtāk tomēr ir sildīt ar tiem vienreizējiem ķīmiskajiem sildītājiem, cena ap 2 ls, copes dienu izvelk ļoti labi

Ir copes veikalos, ir , precīzāk bija Statoilos, tādi ar pingvīnu, ņem pilnās pēdas sildītāju, un pirms ej uz ezera izņem tos no iepakojuma un ieliec zābakos, stundas 6+ būs ļoti ok

es tādus jau vairākas ziemas pērku priekš dēla un savas meitenes, ir ļoti apmierināti, ieleiku vēl cimdā roku sildītāju un sēž kā pingvīni , tikai ar sarkaniem vaigiem :)

NG-NG, 5.decembris 2013, 15:33

Liels paldies, sapratu, pērkot zābakus esmu nokļūdījies, bet kam negadās:))))))
Noteikti izmēģināšu ieteiktos sildītājus jau pirmajā copē prieks, ka tik vienkārši viss atrisinājās:)))
5.decembris 2013, 15:51 | links
 
Kādam ar Demar Yetti ir kāda nebūt pieredze?
Ja ir, aicinu padalīties. Izskatās jau silti un krietni, bet kā ir praksē?
22.janvāris 2014, 13:28 | links
 
Labdien...
Kur var dabon skurves radzes. Garums 1 cm. Gribu piekruves radzes zabaki...
Mums balvos nav veikala..Jus vari dabut?
3.marts 2014, 11:56 | links
 
Esmu Salmo gumijas zābakos radzes izveidojis pats, slīpi saskrūvējot biezākās vietās mazas koka skrūvītes. Pamēģiniet! ;)
7.marts 2014, 08:19 | links
 
Sveiki. Vardu sakot putaplasta zabakiem sanos virs zoles uz zara caurumu izduuru .
Kaads ir viņus liimeejis, aizkauseejis, vai kaa savaadaak labojis ?
5.februāris 2015, 19:23 | links
 
Paņem Bison rubber repair līmi un salīmē. Izveido tādu kā kārtiņu pāri caurumam un ļauj lai izkalst. Būs tāds elstīgs ielāps.
5.februāris 2015, 19:41 | links
 
Paldies !!!!
5.februāris 2015, 19:43 | links
 
Sveiki,vēlos iegādāties garos zābakus,tikai nezinu kādi būtu labāk visi no gumijas,jeb tie kam augšdaļa ir no cita,nezinu kā sauc materiāla tāda plāna?
25.aprīlis 2015, 22:27 | links
 
Sveiki,vēlos iegādāties garos zābakus,tikai nezinu kādi būtu labāk visi no gumijas,jeb tie kam augšdaļa ir no cita,nezinu kā sauc materiāla tāda plāna?

pludinsh, 25.aprīlis 2015, 22:27


Neoprēns?
26.aprīlis 2015, 00:18 | links
 
Kjipa šitādi laikam.... http://689.lv/lv/product/11065/
26.aprīlis 2015, 08:07 | links
 
Skatījos parasta gumija,vai kautkāds saukausējums liekas izturīgāki,bet tiem kam augšā cits materiāls nezinu,itkā jā liekas ok,bet kā ir ja man daudz sanāk staigāt pa brikšņiem un tur zari visādi,nepārplēsīs?..
26.aprīlis 2015, 08:37 | links
 
Skatījos parasta gumija,vai kautkāds saukausējums liekas izturīgāki,bet tiem kam augšā cits materiāls nezinu,itkā jā liekas ok,bet kā ir ja man daudz sanāk staigāt pa brikšņiem un tur zari visādi,nepārplēsīs?..

pludinsh, 26.aprīlis 2015, 08:37


tizli slāsi, visu saplēsīsi ;-)
26.aprīlis 2015, 13:01 | links
 
:)
26.aprīlis 2015, 13:19 | links
 
Sveiki kolēģi.
Ir nepieciešamība iegādāties waderus,
Kurš LV makšķernieku veikals būtu spējīgākais uz konsultāciju un produkta nopārdošanu, vai ir kaut kur kāds specializēts mušiņmakšķerēšanas veikals?

Lietošu pārsvarā kajakā un bradājot pa upēm.
Negribas sūtīt no ārzemēm, jo skaidri zinu, ka ar izmēru netrāpīšu :)
26.maijs 2015, 21:26 | links
 
Sveiki kolēģi.
Ir nepieciešamība iegādāties waderus,
Kurš LV makšķernieku veikals būtu spējīgākais uz konsultāciju un produkta nopārdošanu, vai ir kaut kur kāds specializēts mušiņmakšķerēšanas veikals?

Lietošu pārsvarā kajakā un bradājot pa upēm.
Negribas sūtīt no ārzemēm, jo skaidri zinu, ka ar izmēru netrāpīšu :)

janiszilvers, 26.maijs 2015, 21:26


Pludiņš (Slokas iela), Forelīte (Brīvības iela), Salmo (kādreiz Vision bija), Fishbone (Patagonia pārstāvis bija, mēsls Patagonia nu jau baigais). Gan jau kādā veikalā ir vēl kaut kas aizķēries. Ar izmēru nav nemaz tik grūti netrāpīt, sevišķi ja pēda ir liela. Daudziem vaderiem mazajiem izmēriem ir maza pēda, attiecīgi izvēles iespējas samazinās. Bet ja šaubies, aizej palaiko kādā veiklā un tad skaties pēc tāda paša size charta ārzemju veikalos piejamos. Tur vismaz būs izvēles iespējas. Pie mums izvēle maza, cenas, pateicoties švakajam ēbrejam, nu jau kļuvušas līdzīgas. Ja vien nav kāds savs cilvēks ārzemēs, kurš var atvest, vai atsūtīt apejot muitu.
26.maijs 2015, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager