Gumijas zābaki

kilka
cik tie putenieki maksā?
7.decembris 2010, 14:38 | links
 
Kā kur, 20-30 lvl. Zaļie, poļu, ar izņemamu iekšu.
Ievelk slaveno, balto viepļa zeķi, aukstumā ieliek atstarojošās folijas zoles un arī -25 ir OK.
7.decembris 2010, 14:40 | links
 
+/- kā šie izskatās
7.decembris 2010, 14:49 | links
 
šogad jau jauns modelis zābakiem
7.decembris 2010, 14:59 | links
 
paldies,
būs jāpaskatās Liepājas bodēs
7.decembris 2010, 14:59 | links
 
Paldies, par noderīgo info. Tagad vēl tikai interesētu Lemingo Artic un Norfin Lapland atšķirības. Kāds varētu pakomentēt? Cenu starpība ir aptuveni 10ls. Sanāktu 2 pāri termozeķes.
7.decembris 2010, 15:29 | links
 
Labi, cik izlasīju visu saraksti, tad laikam tiem Laplandiem arī nav nekāda vaina.
7.decembris 2010, 15:36 | links
 
Lemingo ir Made in Poland, ar gadiem pārbaudītu materiāla kvalitāti. Es lietoju jau trešo sezonu, gandrīz visu gadu, izņemot vasaru, zābaks ir kļuvis grumbains kā ziloņa āda :) bet nav nevienas plaisas. Norfin Lapland ir Made in China. Varbūt, ka nav ne vainas, bet man nav pārliecības, ko mazās, čaklās rociņas ir iemaisījušas tajā plastmasā. Pēc pirmās sezonas gaidīsim lietotāju atsauksmes :).
7.decembris 2010, 16:25 | links
 
aukstumā ieliek atstarojošās folijas zoles un arī -25 ir OK.Ja nav,tad tukšo čipša paku uzmauc un zābakā iekšā!!!!!!!!!
7.decembris 2010, 16:28 | links
 
Lapland-s pagaidām šancē uz ef-ef!Skatīs,kā būs pēcāk!
8.decembris 2010, 10:29 | links
 
Pagājušgad nopirku NORFIN Trapper zābakus. Pēc kāda laika gumija sāka plīst visur,kur vien zābaki salokās. Brāķis,vai vnk tie zābaki tādi ir?
8.decembris 2010, 20:23 | links
 
aakkis-a čipšu paka jāizver uz āru?:) Toč tas strādā? Man tā ir vesela problēma-baigi rokas/kājas salst...
8.decembris 2010, 20:56 | links
 
Nopirku tos Norfin Lapland un termozeķes, liekas ok, bet pastāstīt varēšu tad, kad būšu iemēģinājis. Interesanti, ka Daugavgrīvas ielas Salmo veikalā maksā 26,95 Ls, bet nebija 46. izmērs, nosūtīja mani lejā uz mednieku veikalu, tur tādi paši 23,90Ls. Tā sakot, paveicās. :D
8.decembris 2010, 20:57 | links
 
Kamikos man ir salušas kājas tikai laivā, -5 grādos visu dienu velcējot, nekustoties. Uz lašiem Salacas dubļos un uz ledus pie -20 kājām vienmēr ir labi. Arī spingojot no laivas ir OK, jo mazliet kustības un ir silti. 3 gadu gaitā parleicinājos, ka gumijnieks var būt silts, ērts un staigājams.
8.decembris 2010, 22:11 | links
 
Nesen iegādājos Lapland zābakus. Teikšu tā, ka pie mīnus 15 grādiem kustoties ir ok, ja japasēž, tad nedaudz vēsums jūtams. Nav neciešami, bet jūt.
Pluss ir tas, ka ļoti viegli.
Secinājumi pēc pāris copes reizēm.
8.decembris 2010, 22:20 | links
 
Laplandiem tā iekšējā zeķe ir tāda ne pārāk. Noteikti vajag papildus pēdiņu. Nu ja visu laiku bizo un urbj, tad varbūt nevajag. Poļu puķikiem arī baigi plāna priekš ziemas tā iekšiņa. Pataustīju jauno ziemas versiju, tie likās labi.
Es paņēmu Laplandus tādu izmēru, lai derētu iekšā ieliktnis no Norfin Trapper, kuri man arī saplīsa visās vietās, kur gumija lokās. Tos izsviedu miskastē, bet iekšas zeķe ir pulka labāka, nekā tā, kas Laplandiem. Un tāpat vēl ieliku papildus pēdiņu.
Siltajā sezonā izmantošu parastos gumainiekus, jo ar šitiem varētu būt par siltu.
8.decembris 2010, 22:51 | links
 
mmartins-jā, pērkot arī ievēroju to, ka tā iekšēja zeķe samērā plāna.
Par papildus pēdiņu arī taisnība, otrajā copes reizē ieliku kāda bija pa rokai(laikam filca materiāla). Ja ne labāk, tad savādāk.
8.decembris 2010, 23:04 | links
 
powerpro
man arii trappers saplaisaaja diezgan aatri un bez variantiem, cik sapratu, tad visiem vinjiem taadaa beeda :((( ja neskaita smagumu, tad tie zabaki man ljoti gaaja pie sirds :))) tagad kaa aizstaajeejs man ir kamik gorilla - taadi pashi tikai vieglaaki un peec amtriaala spriezhot neplaisaas
8.decembris 2010, 23:17 | links
 
raihs;Jā,spīdīgais uz zoles pusi.Es kādreiz jau rakstīju..uz basas kājas divas vilnas zeķes,tad sieviešu zeķbikses(nogrieztas,2 kārtām) un to foliju.Var pārtikas foliju aptīt,ja gumijoti apavi,tad notikti pēdiņas ar apakšā.
9.decembris 2010, 09:01 | links
 
aaki, izklausās pārliecinoši :)))
9.decembris 2010, 09:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager