Gumijas zābaki

kilka,taa kaa zekjes tomer dargas,varbuut leetaak sanaaks kaaju nemazgaajot pieaudzeet:)))))))))))))))))))
16.februāris 2011, 15:19 | links
 
mailīte - 3 izmērus lielākus jau nu toč' nevajag. Ja vien nav paredzēts vilkt 3 pārus vecmāmiņas adīto vilnas zeķu ;))
16.februāris 2011, 15:13 | links
 
mailite
ar blizzardu aukstā, sausā laikā būs viss ok...pats sezonu nocilpoju ar trailu (ķip tādi paši, tikai ar mazāk siltu iekšu), ja uz ledus nebija slapjums tad bija ok, bet kolīdz bija sniegs, zem sniega ūdens (lielākā daļa ziemas) tad viņi lēnām, bet tomēr sākt sūkt cauri ūdeni, un kājas paliek mitras....
šobrīd cilpoju ar kamik gorilla (gumijnieki ar ļoooooti siltu iekšu, uz šiltes raksīts līdz -60*, cik no tā patiesība nezinu, bet kājas nav salušas ne reizi, un sasvīdušas ar vēl nav ne reizi (šobrīd reklamēju viepļa superzeķes:D)) ar šiem zābakiem esmu ļoooti apmierināts un man točna neko vairāk nevajag....kad piebeigšu šitos, ņemšu vai nu tādus pašus, vai arī putiniekus - laplandus

ja tiešām tos blizzardus gribi vilkt tikai tad, kad uz ledus ir sausums, tad ok...bet vai ir vērts??? labāk lai ir vieni riktīgi :)))
16.februāris 2011, 14:32 | links
 
mailite,es ,ja sauss ledus,ipashi ar gumijniekiem neaizraujos,velku siltos norfinus,un cauri...man personiski ir krievu gumijnieki Sardonix,ar termoiekshu...
16.februāris 2011, 13:41 | links
 
> gulbis37
tad izmeru iedeva pareizo, bet nu liekas bedova lielie. ceru, ka zini, ka tie ir gumijnieki ar silto oderi. tagad sanak, ka no oderes lidz pasam purngalam i loti daudz.
tagad domaju, varbut pakert tos Blizzardus 44. izmera? tos varetu vilkt pie lieliem minusiem, bet kad plura, tad SeaFox siltos gumijniekus.
p.s.ir jau ari tie putuplastnieki - Lapland un Lemigo.
16.februāris 2011, 13:01 | links
 
mailiite,ziemaa janjem vismaz divi-triis izmeri lielaaki,jo gumijniekos,ja spiezh kaaju,tad salst ar visaam termozekjeem...nu baigaa salaa jau gumijnieki nav vajadziigi...
16.februāris 2011, 12:55 | links
 
> gulbis37
pasam kaja 42-43. gumijniekus man bode 'iesmereja' 45. izmeru. parliecinaja, ka ta vajag, jo ar visam zekem utt., kak raz bus. man jau liekas, ka pa lielu ... .
16.februāris 2011, 12:51 | links
 
mailiite,kads tev kajas izmers,un kaada izmeera gumijniekus ziemaa lieto?
16.februāris 2011, 12:44 | links
 
sveiki tauta. tagad it ka pa letam naudam var nopirkt tos Norfin Blizzardus ieks Salmo. patreiz 4apoju ar SeaFox gumijniekiem. vai ir jega pariet uz Blizzardu, jo SeaFox man kaut ka ne visai. ilgi sezot saka mazliet aukstumu just. zabaka patreiz velku Guahoo termozekes + Salmo biezo zeki.
16.februāris 2011, 12:34 | links
 
Spice - home , Salmo točna ir .
29.janvāris 2011, 21:04 | links
 
Moš kāds zin,kurā Rīgas veikalā tās siltās zābaku oderes tirgo?
29.janvāris 2011, 21:02 | links
 
Norfin Lapland interneta veikalā Maskavas 250 tel. 29994118 cena 23.89...vecajam atradu netā...taisās braukt pakaļ:)
29.janvāris 2011, 14:41 | links
 
raih,ņem savas pastalas līdzi uz copes bodēm,un tur uz vietas jāuzlaiko siltā zābaka zeķe!Bodēs,tiesa ne visās,ir tās mantas.
Un ir jēga gan no atstarojošā folija!Tas "atgrūž"aukstumu!
Sory,precīzi bodes nenosaukšu.Mans iz provinces,bet Goldingenā tās mantas ir!
29.janvāris 2011, 12:05 | links
 
Man tāda bēda-gumijas zābakiem iznēsājusies izņemamā filca odere (vai nu kā to sauc),un attiecīgi tā vairs ņifiga nesilda. Kur var nopirkt tādas oderes? Un kuras ir labas? Un vai ir jēga no atstarojošās folijas kārtas? Jau laikus- THANKS!
29.janvāris 2011, 11:46 | links
 
Laplandi ir labi staigājot un skraidot pa ūdenstilpni, bet, ja sanāk ilgāk pasēdēt, tad nezin kāpēc aukstums tiek manām kājām klāt.. Vēl arī ļoti neērti braucot ar auto. :)

Subjektīvs viedoklis.
22.janvāris 2011, 21:46 | links
 
andža78
kā būtu ar šo tēmu????
:)
21.janvāris 2011, 20:11 | links
 
Pats lietoju kadas 3 nedēļas Norfin lapland nav ne vainas, kājas siltas.
Domāju ka lemigo buus tieši tādi paši.
4.janvāris 2011, 22:18 | links
 
Sveiki, rīt jāiet zābaku meklējumos- doma par putu zābakiem- LEMIGO, vai kāds var ieteikt kādu citu firmu, modeli? un kā ir ar tiem otra tipa zābakiem (tipa-norfin blizzard) kurus no tiem varat ieteikt, un kuri neplīst?cenas līdz 30 ls
4.janvāris 2011, 22:15 | links
 
Te var tos putu zābakus pačolēt. Mani pilnībā apmierina.
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/boots-lemigo-g10-a87-p133.html
20.decembris 2010, 19:43 | links
 
Modelis nevar buut cits noteikti ka tas pats Norfin lapland;)
20.decembris 2010, 19:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager