Gumijas zābaki

Iesakiet lūdzu ko labāk būtu izdarīt, pēdas zābakos salst?

Man palīdzēja papildus zolītes... Paskatīšos kā būs ap -15 grādiem, tik lielā aukstumā vēl neesmu testējis. Man ir EVA Rapala zābaki, kuriem norādīts temperatūras indekss -30, bet kājas sala jau temperatūrā ap 0. Pēc zolīšu ielikšanas, -5 grādos bija silti makšķerēt (nekustoties), šajā nedēļas nogalē braukšu copē, pastāstīšu vai nenosala kāju pirksti ;)
22.februāris 2018, 22:33 | links
 
Iesakiet lūdzu ko labāk būtu izdarīt, pēdas zābakos salst?
22.februāris 2018, 22:18 | links
 
Iespējams, ka esmu galīgi atpalicis, un vairs neko nesaprotu no apaviem, taču līdz šim tomēr ļoti lieliski esmu izticis tikai ar gumijas zābakiem, vai dažreiz ar kādiem citiem ne tik siltiem, kā te tiek piedāvāts. Tajos vēsajos ieliek roku sildītājus katalizatoru tipa, katrā vienu, iepriekš tos uzpildot maksimāli ilgai darbībai ar degvielu.
Ieguvums - jebkurā brīdī vari sasildīt rokas tos izņemot no zābaka, apavi nav smagi, taču kājai silti, tad, kad nāc krastā no copes, tos vari izņemt, jo tad jau kājām tāpat silti, bet tās nav sasvīdušas.
Neticu, ka tā var būt tikai man vienam. Varbūt ka tādam šāda shēma noder, un arī izdevumi mazāki nekā pērkot siltos zābakus.
22.februāris 2018, 20:21 | links
 
Jautājums atrisināts, par labu Torvi, pie tam Baracudā (Imantā)pašlaik viņiem ir ļooti laba cena .
22.februāris 2018, 15:31 | links
 
Sveiki kolēgas, pēdējā copē sapratu ka esosie putenieki man tādi pavasara rudens vien ir pie -3-5 vēl var sēdēt tik ne ilgi,jākustās savadāk pēdas salst. Tagad domāju jāpiepperk jauni tieši ziemai, par cik vajag ar lielu pacēlumu, jo ikri brangi, tad domāju par Norfin Blizzard, nju vai Torvi -45, kāds var pakomentēt tos Norfin kam bijuši, zinu par Torvi visi sajūsmā.... kāds kādu salīdzinājumu?
p.s. tos Norfin baigi lēti varu nopirkt, tas man rada aizdomas...
22.februāris 2018, 08:24 | links
 
Kas tas pa zvēru, kur nopirkt?

Šķidrais PVC ielāps «Latka 24»

Glamour, 26.janvāris 2018, 07:11

Copes Nams veikalos;
Miera iela 82k1, Rīgā
Gāles 12A, Sigulda
www.copesnams.lv

Ideāla lieta
26.janvāris 2018, 08:06 | links
 
Kas tas pa zvēru, kur nopirkt?

Šķidrais PVC ielāps «Latka 24»
26.janvāris 2018, 07:11 | links
 
kurjers6 [25.01.18]: Sveiki!
Pēc laikapstākļiem spriežot ledus ilgi vairs nebūs, jāsāk gatavoties ir siltajam laikam, tāpēc man aktuāls jautājums ir pa bridenes salīmēšanu , viens neliels caurums ir.
Varbut zinat kādu kantori kurš nodarbojas ar zabaku limēšanu, daudz jau ir tie apavu remonti, bet negribas vest uz kuru katru, kāds varbut var ieteikt ko labu?
Paldies jau iepriekš!

makad, 25.janvāris 2018, 13:31
uzzieķē latka 24 un nekādu remontu nevajadzēs...
Kas tas pa zvēru, kur nopirkt?
26.janvāris 2018, 00:53 | links
 
Sveiki!
Pēc laikapstākļiem spriežot ledus ilgi vairs nebūs, jāsāk gatavoties ir siltajam laikam, tāpēc man aktuāls jautājums ir pa bridenes salīmēšanu , viens neliels caurums ir.
Varbut zinat kādu kantori kurš nodarbojas ar zabaku limēšanu, daudz jau ir tie apavu remonti, bet negribas vest uz kuru katru, kāds varbut var ieteikt ko labu?
Paldies jau iepriekš!

makad, 25.janvāris 2018, 13:31

uzzieķē latka 24 un nekādu remontu nevajadzēs...
25.janvāris 2018, 14:05 | links
 
Sveiki!
Pēc laikapstākļiem spriežot ledus ilgi vairs nebūs, jāsāk gatavoties ir siltajam laikam, tāpēc man aktuāls jautājums ir pa bridenes salīmēšanu , viens neliels caurums ir.
Varbut zinat kādu kantori kurš nodarbojas ar zabaku limēšanu, daudz jau ir tie apavu remonti, bet negribas vest uz kuru katru, kāds varbut var ieteikt ko labu?
Paldies jau iepriekš!
25.janvāris 2018, 13:31 | links
 
isti ne pa temu, bet kur var nopirkt labus ziemas zabakus, ar kuriem varetu normali blitku raustit, bet lai nav gumijnieki, bet pusgarie snorzabaki, kuri neizmirkst sniega.. ?

Progress2016, 19.janvāris 2017, 14:17


Pats staigāju pa ledu ar Nordman zābakiem,kājas vēl ne reizi nav salušas,zābaki viegli un ērti par adekvātu cenu.Viņiem veikals ir Bruņenieku ielā 37.
19.janvāris 2017, 14:41 | links
 
isti ne pa temu, bet kur var nopirkt labus ziemas zabakus, ar kuriem varetu normali blitku raustit, bet lai nav gumijnieki, bet pusgarie snorzabaki, kuri neizmirkst sniega.. ?

Progress2016, 19.janvāris 2017, 14:17



jebkurā makšķernieku preču veikalā ir putinieki - viegli, ērti, silti, sausi :)) (Norfin Yukon piem.) var arī letos Depo pirkt, bet tiem ieliknis tāds pašķidrs :) var salt pie -25C
19.janvāris 2017, 14:33 | links
 
isti ne pa temu, bet kur var nopirkt labus ziemas zabakus, ar kuriem varetu normali blitku raustit, bet lai nav gumijnieki, bet pusgarie snorzabaki, kuri neizmirkst sniega.. ?
19.janvāris 2017, 14:17 | links
 
Šodien izmēģināju radzes- uzvelkad labi, funkciju pilda, vienīgi 2x nošļuka no zābaka. Tas būtu sīkums, vienīgi slikti, ja sniegos nomaucas. Jāizdomā, kā to heveru nostiprināt, lai nenošļūk, vai arī ja nošļūk, lai nepazūd. Citādi viss ok! Thanks Andreiko!

raihs, 18.janvāris 2017, 22:28


Apģērbu lipučka, vai kā nu viņu sauc. Izvērt viltīgi cauri un sastiprināt. Viegli atvērt un nemaz tā vaļā nenāk, ja regulāri zobiņus iztīra.
18.janvāris 2017, 23:34 | links
 
Šodien izmēģināju radzes- uzvelkad labi, funkciju pilda, vienīgi 2x nošļuka no zābaka. Tas būtu sīkums, vienīgi slikti, ja sniegos nomaucas. Jāizdomā, kā to heveru nostiprināt, lai nenošļūk, vai arī ja nošļūk, lai nepazūd. Citādi viss ok! Thanks Andreiko!

raihs, 18.janvāris 2017, 22:28


SoSkā pēc tam ieraudzīju lētākas, pēc izskata stipri līdzīgas, bet šļuks jau tāpat:
https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/bdenpg.html
18.janvāris 2017, 22:56 | links
 
Šodien izmēģināju radzes- uzvelkad labi, funkciju pilda, vienīgi 2x nošļuka no zābaka. Tas būtu sīkums, vienīgi slikti, ja sniegos nomaucas. Jāizdomā, kā to heveru nostiprināt, lai nenošļūk, vai arī ja nošļūk, lai nepazūd. Citādi viss ok! Thanks Andreiko!
18.janvāris 2017, 22:28 | links
 
Tepat portālā reklamē:

http://www.neoshop.lv/radzes-apaviem-alpenheat-grips.html

andreiko, 13.janvāris 2017, 13:28

Thanks. Noriskēju pasūtīt šos
14.janvāris 2017, 14:17 | links
 
Vai kāds var ieteikt , kur varētu dabūt uzmaucamus dzelkšņus ziemas putu zābakiem, lielam izmēram? Drausmīgi slīd!

raihs, 13.janvāris 2017, 12:07


Redzēju, ka Turcijā sniegs uzsnidzis, a ko Čīlē uzsala ;)))
13.janvāris 2017, 19:45 | links
 
Raih,bikšu galus laid pāri zābakiem!
13.janvāris 2017, 19:09 | links
 
Tepat portālā reklamē:

http://www.neoshop.lv/radzes-apaviem-alpenheat-grips.html
13.janvāris 2017, 13:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager