Gumijas zābaki

Jautājums.. kurš no šiem būtu labāks aukstajiem gadalaikiem. Pārsvarā cope ir no laivas, uz ledus sanāk būt retāk, bet ir plāns pamēģināt ziemas copi biežāk.

a) RAPALA SPORTSMAN's -30°C ~28 euro
b) NORFIN LAPLAND ~ 38 eur

Varbūt šajā cenu kategorijā ir kas labāks. Galvenais, lai silti un viegla gaita.

Paldies!
28.oktobris 2016, 14:22 | links
 
Ew veči ir jēga ņemt,putiniekus,poļu demar,23.95 maksā ātri nesaplaisās?kādas kopumā atsauksmes?!

pludinsh, 23.janvāris 2016, 19:33

Pagājušo nedēļu paņēmu Demar zābīšus. Tikai tie bija par 16 ar kapeikām. Tas Depo. Paspēju pabūt uz ledus- nekādas vainas.
23.janvāris 2016, 22:14 | links
 
nezinu ka Raiderim,slid vinji visi,pirmais un pedejais ledus kad ar udeni,tu juties ka pile uz ledus,radzes japerk:)
23.janvāris 2016, 20:21 | links
 
Nu var jau kadu zaru ari kadreiz nepamanit,un trapities tiesi ieksa :)bet tad laika. Janem ciet...
23.janvāris 2016, 20:17 | links
 
Man jau otro sezonu kalpo Poļu zābaki Lemogo. pagaidām sūdzību nav. Neslīd, nesalst, neplaisā.
23.janvāris 2016, 20:15 | links
 
man ir putjiki,tik NORFIN kautkadi,neatceros,pirkti 7 gadi atpakalj,i pa mezhu,i pa copi,vienvardsakot super,ne plaisa,ne duras cauri,laikam jaskatas zem kajam kadreiz:)
23.janvāris 2016, 20:06 | links
 
Ok,par trauslumu,sapratu jabut uzmanigam,ka tik silti,pa mezzu nav jabrien:)
23.janvāris 2016, 20:02 | links
 
Ew veči ir jēga ņemt,putiniekus,poļu demar,23.95 maksā ātri nesaplaisās?kādas kopumā atsauksmes?!

Zābaki labi, ja neuzkāpsi uz asumiem, būs labi, uzmanies no niedrēm- čoms sānus pārdūra, man pašam arī trešo sezonu, viegli, kājas nesalst, bet slīd pa galaļodu, ......!
23.janvāris 2016, 19:55 | links
 
Nezinu kādus tagad tirgo, bet mani kalpo vairāk par 5 gadi
23.janvāris 2016, 19:39 | links
 
Ew veči ir jēga ņemt,putiniekus,poļu demar,23.95 maksā ātri nesaplaisās?kādas kopumā atsauksmes?!
23.janvāris 2016, 19:33 | links
 
Nu jā dārgi jau tie kamielīši, bet kvalitatīvi gan. Māk tie varžēdāji gumijas izstrādājumus taisīt :D
4.novembris 2015, 00:04 | links
 
Lūdzu, Zabaki

micuks, 3.novembris 2015, 23:41

Gribējās jau Daiwa vai Shimano NEXUS... kā visiem copmaņiem... :DDD
Nu, bet vienalga - PALDIES!!!
3.novembris 2015, 23:57 | links
 
Šodien konstatēju, ka mani vecie labie SALMO gumijas zābaki ir devušies pa sūnu taku (sasprēgajusi gumija).
Varbūt kāds zin kur Rīgā var nopirt labus un riktīgus gumijniekus (līdz celim) copei...

L_John, 3.novembris 2015, 23:16


Lūdzu, Zabaki
3.novembris 2015, 23:41 | links
 
Šodien konstatēju, ka mani vecie labie SALMO gumijas zābaki ir devušies pa sūnu taku (sasprēgajusi gumija).
Varbūt kāds zin kur Rīgā var nopirt labus un riktīgus gumijniekus (līdz celim) copei...
3.novembris 2015, 23:16 | links
 
Kur šobrīd var nopirkt labus garos zābakas? Kādu waderu variantu arī varētu izskatīt!

Loshuliganos, 24.jūlijs 2015, 13:54


Labus savā laikā Gandrs tirgoja. Waderi domā garo vaderi vai līdz jostas vietai? Ir jau arī variants hip waderi. Vision bija gan līdz jostas vietai, gan zābakveidīgi vaderi.
24.jūlijs 2015, 14:18 | links
 
Kur šobrīd var nopirkt labus garos zābakas? Kādu waderu variantu arī varētu izskatīt!
24.jūlijs 2015, 13:54 | links
 
Sveiki kolēģi.
Ir nepieciešamība iegādāties waderus,
Kurš LV makšķernieku veikals būtu spējīgākais uz konsultāciju un produkta nopārdošanu, vai ir kaut kur kāds specializēts mušiņmakšķerēšanas veikals?

Lietošu pārsvarā kajakā un bradājot pa upēm.
Negribas sūtīt no ārzemēm, jo skaidri zinu, ka ar izmēru netrāpīšu :)

janiszilvers, 26.maijs 2015, 21:26


Pludiņš (Slokas iela), Forelīte (Brīvības iela), Salmo (kādreiz Vision bija), Fishbone (Patagonia pārstāvis bija, mēsls Patagonia nu jau baigais). Gan jau kādā veikalā ir vēl kaut kas aizķēries. Ar izmēru nav nemaz tik grūti netrāpīt, sevišķi ja pēda ir liela. Daudziem vaderiem mazajiem izmēriem ir maza pēda, attiecīgi izvēles iespējas samazinās. Bet ja šaubies, aizej palaiko kādā veiklā un tad skaties pēc tāda paša size charta ārzemju veikalos piejamos. Tur vismaz būs izvēles iespējas. Pie mums izvēle maza, cenas, pateicoties švakajam ēbrejam, nu jau kļuvušas līdzīgas. Ja vien nav kāds savs cilvēks ārzemēs, kurš var atvest, vai atsūtīt apejot muitu.
26.maijs 2015, 21:43 | links
 
Sveiki kolēģi.
Ir nepieciešamība iegādāties waderus,
Kurš LV makšķernieku veikals būtu spējīgākais uz konsultāciju un produkta nopārdošanu, vai ir kaut kur kāds specializēts mušiņmakšķerēšanas veikals?

Lietošu pārsvarā kajakā un bradājot pa upēm.
Negribas sūtīt no ārzemēm, jo skaidri zinu, ka ar izmēru netrāpīšu :)
26.maijs 2015, 21:26 | links
 
:)
26.aprīlis 2015, 13:19 | links
 
Skatījos parasta gumija,vai kautkāds saukausējums liekas izturīgāki,bet tiem kam augšā cits materiāls nezinu,itkā jā liekas ok,bet kā ir ja man daudz sanāk staigāt pa brikšņiem un tur zari visādi,nepārplēsīs?..

pludinsh, 26.aprīlis 2015, 08:37


tizli slāsi, visu saplēsīsi ;-)
26.aprīlis 2015, 13:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager