Raudas

Tur pat nav tik daudz pluda problēma, kā nepareizs izsvarojums. Kāda jēga no pogpasoka ja zivs paceļ ēsmu, bet pluds vispār neko neparāda ?!:)...
9.decembris 2013, 15:20 | links
 
Drausmīgi nejutīgs pluds....
9.decembris 2013, 13:36 | links
 
Lai ir Te,es to vēlāk no video izdzēsīšu!
8.decembris 2013, 23:23 | links
 
Atvainojos Āķim, neredzēju ka viņš ir ielicis šo video "Video" sadaļā
8.decembris 2013, 23:16 | links
 
8.decembris 2013, 23:04 | links
 
Tāds bijis vīriem iepriekšējais gads voblas meklējumos!
25.februāris 2013, 07:59 | links
 
Kā raudiņa šogad, sāk jau kkur atsaukties vai guļ joprojām?
24.februāris 2013, 21:56 | links
 
Ne jau tajos 9 metros tās lielās raudas mīt!Nezinu pa kādiem ūdeņiem iet runa,bet +/-3m ir viss optimālākais dziļums raudām.Citam varbūt sagādā baudu vilkt no padsmit metriem!!DD
7.februāris 2013, 23:16 | links
 
Unkass malacis - labi ir ielāgojis laika apstākļus. Devāmies pārbaudīt. Raudas ir aktīvas. Makšķerīte gan būs jātur rokās, jo copes ir visnotaļ ātras un, ja lieto motiļus, tie pazūd pie katra zivs pieskāriena. Uztrennējušās. Taču process notiek un veiksmes gadījumā pavilciens no apm. 9m ar mazu kapara mormenīti, kuru iekārojusi ap 250g vērta rauda, ir ļoti izbaudāms.
Pēc tam sāls, atsvari, pavasara vējš un saule, pirts, alus...........
Ne asakas.
7.februāris 2013, 10:41 | links
 
Šķiet ka šī tēma kautkā nepelnīti nogājusi pagrīdē. Kur palikuši visi raudu assi? Itkā ar atkusni vajadzētu parādīties raudu aktivitātei. Varbūt speci ko var pakomentēt?
5.februāris 2013, 09:12 | links
 
Liepājas pusē kādu laiku jau viss ir cauri :) Nāk ārā ar nodrāztiem sāniem un tukšiem vēderiem :))
29.aprīlis 2012, 15:02 | links
 
Nārsto jau pilnā sparā. Manā ezeriņā jau pagājušonedēļ tēviņiem pieņi tecēja.
29.aprīlis 2012, 12:24 | links
 
Vai varētu būt, ka raudām jau sācies nārsts?
Redzēju vakar pie dīķa ka kāds pa krasta zālēm šiverējas
29.aprīlis 2012, 11:16 | links
 
Es nezinu, man visas tātri izlietojas. :)
10.aprīlis 2012, 18:01 | links
 
Ja vobla ir izkaltusi, tad ziemā izkarini kaut kur pažobelē. Uzsūks mitrumu un būs atkal pieņemamā kondīcijā :)

P.s. kā voblu uzglabāt ilgtermiņā (vasaras periodā), lai neizkalst kā papīrs? :) Saldētavā? Vai arī vakuma iepakojumā? Vai arī abas pēdējās lietas kombinētas? :D
10.aprīlis 2012, 01:11 | links
 
Ziemā lai dabūtu voblu ir jāliek blakus kamīnam ja ir, lai nebūtu zivju smakas pa visu māju jānotecina un jānosusina zivis ieliekot starp avīzēm(es tā daru).
Aiz acīm uzkar uz drātiņas. Vēl moments, jānoņem laikā, jo istabā gaiss nav mitrs un zivs ar laiku pārkalst paliek tāda ka uzreiz kad gribi to drusk' saliekt tā lūzt, bet ēzt jau var)
9.aprīlis 2012, 16:53 | links
 
ir, pašķirsti sadaļu Bums!
tur nesen apspriedām šo variantu!
skaisti aprakstīts
1.februāris 2012, 20:31 | links
 
Interesētu tāda lieta..
Šodien tiku pie savām pirmajā RAUDIŅAM.. diezgan smukas un padaudz.
Zinu, ka no viņām sanāk labas VOBLAS, bet kā ziemā pagatavot, sagatavot voblu..
Zinu, ka to dara pavasarī, rudenī.. caurvējā, siltumā.
Bet vai ziemā arī ir iespēja kaut ko tādu pagatavot?
1.februāris 2012, 20:28 | links
 
Nu īsti latviska polemika !!! Un tas kas visus noliek ir visīstākais,vienkārši-SUPERLATVIETIS !!!
3.janvāris 2012, 12:25 | links
 
Kā teica viens mans čoms, tad:,,Labākā zivs ir desa un labākā desa ir zeķe ar naudu. ,,
3.janvāris 2012, 08:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager