Spoles remonts

Tas dzelzītis atbild par to, lai - sākot griezt - lociņš lektu lejā. Nav pie vainas tas punkts, ja paliek pusceļā.

Tur jau vainīga ir sistēma tālāk - murķītis ar atsperīti virsū vai pats lociņš. Te jau ir vairāki varianti - murķītim nolūzis atsperi turošais galiņš vai cita daļa. Ja tas nav,tad mēģini nedaudz pastiept atsperi. Ja arī tas nelīdz, tad skaties vai otrā pusē neesi pārāk spēcīgi pievicis lociņa fiksēšanas vietu. Ja arī tas nav pie vainas, tad iespējams ir deformēts lociņa metāls. Tad ir jāloca, kamēr lec normāli. Pie locīšanas jau jāskatās, lai nebūtu pārāk liela berze lociņa fiksēšanās punktā.

Shimano spolēm lociņā metāls ir paplāns - viņu var arī nemanot nedaudz ieliekt un uzreiz nestrādā kā vajag.
25.maijs 2012, 00:05 | links
 
nu es jau vienmeer arī ar roku taisu.,tapec esmu neizpratne ,kapec viņa nelec vairs.,parasti kad to dara ar griezienu tur noluzt ta sistemas pirmaa štelle.,kas ir noticis manupraat tagad.. :)
25.maijs 2012, 00:03 | links
 
Lai kalpotu spoles lociņš ilgāk,vajag noliekt lociņu ar rokas palīdzību..pats esmu salauzis vairākas pederītes spolei.
25.maijs 2012, 00:02 | links
 
nu es laikam sapratu vainu..kā domāju tā ir.. :) tur to izliekto dzelziti nestumj pie apgrieziena iekšā.. :) jaskruvee galvu nost sanaak.. :)
25.maijs 2012, 00:02 | links
 
...Qskar ... ,man tu patīc ...
...pareiz teica Vabolīte -uzšauj ar kuvaldu ...
...normāli lociņu aizcērt ar roku ,nevis ar ručkas griezienu...
25.maijs 2012, 00:00 | links
 
Ja dari to lietu tad līdz galam,nevis pusceļā.:)
24.maijs 2012, 23:59 | links
 
paliek pusceļaa.. :)
24.maijs 2012, 23:55 | links
 
vislaik leca tas lociņš .,vairs nelec.,saliku visu pareiz..tas dzelzits ar diviem leņķiem.,viņa garakais gals taka ieiet iekšā.,varetu but vaina tur,ka pie grieziena viņu tur no ieksas nepastumj..tur ir kautkas kam to būtu jadara..?
24.maijs 2012, 23:54 | links
 
Pasties sānos vai nav pederīte salūzusi....parastā vaina.
24.maijs 2012, 23:53 | links
 
T.i. nelec griežot ciet vai arī neaiziet līdz vajadzīgajai pozīcijai - paliek kaut kur pusceļā?
24.maijs 2012, 23:53 | links
 
Uzliec uz laktas un ar kuvaldu uzber,toč aizlēks ciet:))Tā mēdz gadīties,ka skopais maksā 2x.Nekā personīga.
24.maijs 2012, 23:52 | links
 
volvo >turi muti,Tevi neviens te nesauca..! :D
24.maijs 2012, 23:51 | links
 
ir leetaa gala spoles kam nelec ciet :)
24.maijs 2012, 23:50 | links
 
es domaju tiesi to šteli kas lociņam.,lai pie apgrieziena viņš lektu ciet.,nelec un nevaru saprast ,kas par vainu.. :) kur viņu meklēt.,itka sapratu ka tai atsperei jastav un tam dzelziitim.,bet nelec..
24.maijs 2012, 23:45 | links
 
...bet ja prāta nepietiek...?...D...
24.maijs 2012, 23:45 | links
 
Atkarībā, kāds ražotājs. Visiem šimaņu modeļiem shēmas ir mājaslapā atrodamas.

Tur jau nepareizi ir grūti salikt :D Ja nu vienīgi rullīti otrādi mēģināt ielikt.
24.maijs 2012, 23:37 | links
 
ir kādam aizķērusies spoles lociņa sistēmas shēma ,kā pareizi salikt viņu..? :)
24.maijs 2012, 23:15 | links
 
Anton, atnes savu spoli uz Rotiņu, meistars paskatīsies ko var izdarīt un ko ne. Jā, patlaban viņam ir daudz darba, bet.... Un attieksme viņam nav kā lielās firmas pārstāvjiem.
22.maijs 2012, 13:02 | links
 
Unikis
un ne jau viisi var atlautirs pirkt spoles vismaz pa 150ls!katrs perk spoles par cik var atlauties!
22.maijs 2012, 12:48 | links
 
Hotentots
mono!
22.maijs 2012, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager