Spoles remonts

Kas par spoli ? Marka modelis ?
12.augusts 2011, 18:35 | links
 
vai kads nezin kur kada makskernieku veikala ir spolu remonts?

man zombrats spolei nodilis...
12.augusts 2011, 18:28 | links
 
:))))):DDDD
1.augusts 2011, 14:52 | links
 
Bums arī ir ļoti labs meistars, par to šaubu nav :)
1.augusts 2011, 14:49 | links
 
Lizzy, es saprotu ka katram jareklamē savs kantoris, bet es domāju ka par Bumu diezvai labaks meistars ir kāds , un ja arīi ir līdzvērtīgs, tad attieksme jau nu gan parejiem pietruukst.
1.augusts 2011, 13:00 | links
 
To switchs: Labāk jau šādos gadījumos spoli uzreiz uzticēt profesionālim, kurš to izdarīs ātrāk, saliks visas spoles detaļas pareizi atpakaļ, saeļļos ar pareizajām smērvielām utt.

Spoļu meistari:
Ventspils iela 50, tel.67672275
Brīvības 277, tel.67171598
Viesītes iela 2, tel.67625279
1.augusts 2011, 12:39 | links
 
Stiep uz Rotiņu iztīrīs un saeļļos.
1.augusts 2011, 08:26 | links
 
Viens variants ir stiept uz Salmo. Otrs ir mīļi palūgt Buma onkuli lai palīdz.
31.jūlijs 2011, 20:13 | links
 
Man jau likās ka kāds ieteiks ko tādu. Es prasu kur var aiznest, lai iztīra un ieeļļo, ja pats varētu, tad neprasītu.
31.jūlijs 2011, 19:40 | links
 
Mājās!!!
:)))
31.jūlijs 2011, 19:33 | links
 
Piektdien pa tumsu ievēlos ūdenī ") Spoli piedzinu ar smiltīm, jautājums, kur var aizstiept to iztīrīt un saeļļot?
31.jūlijs 2011, 19:26 | links
 
Biju pēc ieteikuma ieskrējis veikalā uz Viesītes ielas. Tur viens vīriņš paņēma abas spoles un šodien atzvanīja ka gatavas. Nu ko, pēc brīvdienām redzēsim kas un kā. Piedāvājās sarunas laikā arī džigmietu sataisīt, bet nu skatīšos pēc spolēm vai uzticēt :D
14.jūlijs 2011, 21:42 | links
 
Par balzer baitrunneri (tactics -28lvl); spolei 4+1 gultņi - pieņēmu, ka galvenajos mezglos un rulliitiii. Tagad rulliitis saacis iisti negriesties, atveeru un izraadaas tur plastmasas šaiba, kas saeļļota un it kaa nodrošina to griešanos bez baigaas berzes. Kaads varbuut ir ko tādu eļļojis?
Pašam gan gribās aizlaist uz salmo remontu un apskatīties vai kāds gultnītis neatbilst plastmasas šaibas diametram, jo taa stiprinaata it kaa buutu gultnis :D
10.jūlijs 2011, 12:30 | links
 
Par balzer baitrunneri (tactics -28lvl); spolei 4+1 gultņi - pieņēmu, ka galvenajos mezglos un rulliitiii. Tagad rulliitis saacis iisti negriesties, atveeru un izraadaas tur plastmasas šaiba, kas saeļļota un it kaa nodrošina to griešanos bez baigaas berzes. Kaads varbuut ir ko tādu eļļojis?
Pašam gan gribās aizlaist uz salmo remontu un apskatīties vai kāds gultnītis neatbilst plastmasas šaibas diametram, jo taa stiprinaata it kaa buutu gultnis :D
10.jūlijs 2011, 12:30 | links
 
Paldies par ieteikumiem. Bums, ņemšu vērā Tevis teikto, ja neatradīšu sev ko tuvāk, tad noteikti uzmeklēšu Tevi ;). Kad "daži" izdzird vārdu Abu, tad nez kāpēc tiek saraukts deguns un klients paliek vaairs "neinteresants" :DD
7.jūlijs 2011, 18:50 | links
 
Burtniek celies 5:00 ej gulēt 1:00
Vēl viena fīča Svētdienās nestrādā pēc šī grafika visu paspēsi :DDDDDDDDD
7.jūlijs 2011, 15:51 | links
 
Bumsi-mans brīnas,pa kuru laiku Tu vēl paspēj uz copi.
7.jūlijs 2011, 15:23 | links
 
Atbilde Burtniekam ja zināms modulis/to izrēķinu/ taisu jebkurām spolēm zobratus ,bet tikai spolēm jo ir mazais juvelieru frēzītis Neko lielāku motoriem reduktorus u.t.t netaisu Materiāls arī cietākais ko varu apstrādāt ir misiņš.
7.jūlijs 2011, 15:10 | links
 
Organiski neciešu zobratus kuri ir būvēti lejot /silumīns/ :DDD Falx saki ,kā akā skaties,Pa šiem visiem laikiem ir bijusi nepieciešamība nomainīt 2 spolēm gultņus Vienam Sheakspire un vienai Daiwai viss Entās spoles kalpo līdz šai dienai ar dzimtajiem gultņiem .........:DDDDDDDD
7.jūlijs 2011, 15:06 | links
 
eboat spoles tīra par 7 ls, salmo pa 10 jo viņi jau laikus zin ka būs gultņi jāmaina ( bez izjaukšanas jau zin) :DDD
eļļo pac vai dod Bums`im ;)))
7.jūlijs 2011, 14:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager