Spoles remonts

es ar atceros..., laikam gads riņķī, nē, piedošanu 2
19.aprīlis 2011, 20:11 | links
 
Es gan atceros, ka reiz Tev to Daiwu pa telefonu saremontēju :))))
19.aprīlis 2011, 19:24 | links
 
Sagit! Man bija "strojbatā", divu gadu nopelnītā nauda! Polšiem ar sanāca! :)))
Rot. Ir veči, kuriem vecie "kardināli"iet jau nez cik gadu!
Daiwa tūlīt sāks piekto sezonu. Nereiz nav eļļota. Zinu, ka pēc sezonas sūtīšu Bumam uz profilaksi! Tam vīram ir "zelta rokas"! :)))
19.aprīlis 2011, 16:01 | links
 
ZG, pēdējie 3 teikumi copy-paste no Tava 2006. gada raksta CL? :))
19.aprīlis 2011, 14:21 | links
 
Tāpēc piedāvāju iegriezties Rotiņā, kamēr darbnīca jauna, kamēr daudzi vēl nezina, ka tur tāda ir. Spoli iespējams veikt profilaksi vienas - divu darba dienu laikā.
19.aprīlis 2011, 11:30 | links
 
starp citu, iegāju daugavgrīvas salmo, a tur ar remontējamajām spolēm tāda kaudze piekrauta, ka Sīmanis i nevarēja noprognozēt kad tās visas salabos. Optimistiskākā viņa prognoze bija maija vidus. Tā kā labojiet spoles ziemā (bet ''kingus'' atdodiet bērniem paspēlēties)
19.aprīlis 2011, 10:39 | links
 
Paldies, Zivgārni. Man jau arī bija tāds čujs. Jāņem vien kāds jauns laba ražotāja instruments.
19.aprīlis 2011, 10:32 | links
 
Zivgārni- Tu takš esi traks- 33 !!! polši būtu sanākuši!!!
:DDD
19.aprīlis 2011, 08:57 | links
 
Zivgārni, A ko tad darīs ražotāji un copmaņu veikali, ja visiem spoles kalpos 30 un vairāk gadu?
19.aprīlis 2011, 07:26 | links
 
wimba! Nav vērts remontēt nenosakāmas izcelsmes spoles! Ļoti daudz gadi atpakaļ, komisijas bodē nopirku spoli Victor 100. Kad šņabis maksāja 5,30rbļ, spole bija 175 koka rublīši. Ko teica pirmā sieva par manu pirkumu-neteikšu! :))) Spole tīrs japānis. Ilgus gadus nosaigāju spiningodams, līdz tā vienkārši morāli novecoja! Tagad ar to makšķerē radinieks. Tādām jābūt spolēm!!!
19.aprīlis 2011, 06:29 | links
 
wimba > REMONTĒT NAV vērts!!!! Man laiciņu atpakaļ iedāvināja šādas '' firmas '' spoli tikai -4000..šo , no sākuma izmantoju vēdzelēm . Tagad viņu izmantoju citiem mērķiem.. :)
Veikalos ir labu , labās ''tautas klases'' spoles , paņem jaunu 2000-2500 spoli ar 4+1 gultņiem un copē bez bēdu .
19.aprīlis 2011, 05:48 | links
 
Ups, gultņiem drīzāk vajadzētu čīkstēt braķšķēt un savādāk šņākt :))))

Ja izteikti grab, tad iespējams, ka zobrati nodiluši vai kāda skrūve atnākusi vaļā :)) Ja ir tāda sajūta, ka smiltis maļ vai čīkst, tad gultņi...

Salmo zobratu cenrādis:
--------------------------
Zobrata maiņa ( komplekts) 3.00 Ls
18.aprīlis 2011, 23:12 | links
 
Nu, tur jāskatās, kas grab un kāda spolei cena...

Būtībā - vienīgais, kas var grabēt, tie ir gultņi. Vēl jau zobrati var pie dieviem aiziet, bet tad tur ne tikai grabēs :))))
Skaties, kurš gultnis - vai grab arī tad, ja noņem auklas kaseti un tik vai arī kirdik pienācis tikai gultnim spoles lociņā.
Spoli izjaukt nav grūti, vajag saeļļot ik pa laikam, tad grabēšana ies secen (normālām spolēm. lētajam galam eļļo cik gribi, nobeigsies gultņi ar laiku).


Salmo servisa cenrādis:
-------------------------
Gultņa maiņa (līdz 10 mm)
2.00 Ls
Gultņa maiņa (virs 10 mm)
3.00 Ls
18.aprīlis 2011, 23:06 | links
 
wimba
jaunu nepērc, labāk citu, ar 4gultņiem

vai ta tik vecs, ka nevar paskatīties kas grab
18.aprīlis 2011, 22:38 | links
 
Pirms gadiem 4 nopirku bezinerceni ''King 1000'' aš ar 6 gultņiem. Tagad kautkas sācis pamazām grabēt.
Copesbiedri, pasakiet savu viedokli lūdzu - ir vērts remontēt vai nav ko čakarēties un jāpērk vien jaunu?
18.aprīlis 2011, 21:55 | links
 
Džeks minēja, ka Rotiņā esot spoļu darbnīca.
13.aprīlis 2011, 11:33 | links
 
manai spolei ir ieplisis locins tur kur nak aukla garam ikreizi kad metu ta aukla tur iekaras Ko man darit
27.janvāris 2011, 18:03 | links
 
kr4 problēma tāda, man ir viena spolīte, kurai kasete nedaudz uzsissta, ko darīt? moš vnk pāri nolakot?
27.janvāris 2011, 17:45 | links
 
Salmo, Daugavgrīvas ielā. Sīmanim ir kaste ar dažādiem rokturiem.
:)
17.oktobris 2010, 19:15 | links
 
Sāpīgs jautājums ir spole pet Daugavā noslīka rokturītis skrūvīte laivā atradās! Nau kādam informācija kur varētu iegādāt jaunu! Ja ir info rakstat laurisavens@inbox.lv Paldies!
17.oktobris 2010, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager