Sedas purvs

Jeeska!!!
Tad vēl lūdzu paskaidro ja brauc ar busiņu kurā iekšā 8 copmaņi,tas p..ts cenšās pārdot 8 atļaujas iebraukšanai vienas vietā????
3.februāris 2011, 11:54 | links
 
Ziemā par iebraukšanu.
3.februāris 2011, 11:40 | links
 
Jeeska!!!
Un ziemā ar naudu ņem par laivu???
3.februāris 2011, 11:37 | links
 
arsik
Beidz dirst...viņš naudu ņem par laivu. Ja paskatīsies kartē cik tie purvi ir lieli, tad apsēdīsies. Nekurt nav pateikts kurā vietā tās zivis sprākst. Un lai sprākst kam jānosprākst.
3.februāris 2011, 11:30 | links
 
Tas vēlreiz skaidri apliecina ka tam p...im kas kāš naudu par copi ir pilnīgi pie d..sas kas notiek ar zivīm,ka tik nauda nāk.
3.februāris 2011, 11:08 | links
 
Bilde nošā raksta par Sedas purva zivīm:
3.februāris 2011, 11:05 | links
 
 
Kāds aculiecinieks-makšķernieks ziņo, ka Sedas purvos masveidā mirst zivis. Zivju inspektori neko nedara, lai novērstu zivju bojāeju. Pārsvarā mirušas ir līdakas. Attēlos redzamas zivis, kuras zvejniekiem izdevās izvilkt un kuras atrodamas piekrastes niedrēs



Info no delfiem.
3.februāris 2011, 10:34 | links
 
Vai kāds ir bijis jau no ledus ašukus gūstīt?
2.decembris 2010, 22:28 | links
 
Viss ir kā parasti, tie kas copes laikā lieto alkoholu, ar putām uz lūpām stāsta, ka nelielās devās tas nav nekas slikts. Tie kas nelieto, apgalvao, ka cope un alkohols nav savienojami. Es gan domāju, ka visu izsaka statistika un nav vajadzīgi nekādi papildus argumenti. Jā kādam nepietiek ar statistikas datiem, var nemainīt savus ieradumus un turpināt izaicināt likteni. Visi taču zina to teicienu par mācīšanos no savām kļūdām.
30.novembris 2010, 09:01 | links
 
Tur jau tā lieta - domājams menti ir gan piefiksējuši vai laiva atrasta vai nav atrasta un gan jau viņi savilks visus galus kopā. Es nezinu kādēļ un kas palaida to ziņu, ka laivas nav un beigās aizmirsa palaist to vai atrada vai nē.... Tiem kam interesē, tas taču ir tik elementāri ... piezvanīt uz bāzi un paprasīt:D Es domāju saimnieks nebūs ieinteresēts stāstīt, kura bija tā laiva, no kuras viņi izkrita. Es piemēram negribētu braukt ar laivu, kuras kontā 3 līķi. Ja nezinātu būtu pofig, bet ja zinātu... būtu tā mazliet šķērmi
30.novembris 2010, 08:01 | links
 
Teikšu es tā liksim aizgājējiem mieru..

Līdzjutība velreiz radiniekiem..

Un turpinam runāt pa copi
30.novembris 2010, 07:48 | links
 
Tad tai laivai ir jābūt pieminētai,pārbaudītai .Viegli jau pateikt-nelaimes gadījums un lieta slēgta,vainīgas 2 promiles!
30.novembris 2010, 07:45 | links
 
Varbūt to laivu savāca kāds nejaušs garām" gājējs",neko nenojauzdams par notikušo nelaimi.
30.novembris 2010, 07:44 | links
 
mirtins
šis scenārijs jau izklausās gana ticams, bet jebkurā gadījumā, tā vietā, lai uzrakstītu, ka tas bija neveiksmīgs nelaimes gadījums, kur visi fakti ir zināmi (kaut vai tā laiva, kura tik tiešām varbūt jau sen ir pie apsaimniekotāja, kuru arī pēc būtības vajadzēja izprašņāt - kas, cikos, kur, kā) tas viss tiek pasniegts tā, ka tur vairs nekas nav skaidrs, un gribot negribot ir jādomā, ka tas nebija nelaimes gadījums....
30.novembris 2010, 07:38 | links
 
Zivnieks - varbūt džeki nepieskrūvēja normāli motoru, tas nokrita, mēģināja izvilkt laukā un laiva apgāzās.... reāls scenārijs priekš 2 promilēm.
30.novembris 2010, 07:27 | links
 
Zivnieks - motors, laivai apgāžoties var nokrist, ja nav bijis pieskrūvēts labi. Motors var nokrist arī skaidrā esot - to pierāda bijušais Rīugas mērs Bojārs, kurš Kaņierī savējo noslīcināja. Tādā reibumā esot, ne tikai motors var nokrist, bet arī var ieairēt ezerā un tad atčohnīties, ka laiva palikusi krastā.

Par to pazudušo laivu - tā ir pīle, kura sākās no Ziemeļlatvijas un tika tautas mutē uzturēta. Neviens jau nav piezvanījis bāzes saimniekam un paprasījis, vai atrada, vai neatrada. Tā ir nomas laiva, un neredzu nevienu iemeslu kādēļ tā lai nestāvētu krastā ieziemota, kopā ar citām.
30.novembris 2010, 07:25 | links
 
Tā nav sazvērestība un nav arī darvas pile. Tas par alkoholu bija zināms jau pagājušajā nedēļā, bet žurnālieši tika palūgti pieturēt mutes līdz cilvēkus godam nobērē. Kā izskatās, tad šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad visi arī turēja mutes... man par to brīnums, jo kāds parasti nenovaldās un palaiž.

Vienmēr esmu uzskatījis un joprojām uzskatu, ka alkohols un ūdens nav savienojami nekādos veidos. Tiem kam patīk spēlēt jociņus ar likteni, var turpināt tādā pašā garā. Nav tālu jāmeklē - mums ir pilns portāls ar biedriem, kuri mīl pie un uz ūdeņiem, turklāt mums ir arī atzīti meistari, kas raidījumos ir bijuši ar ne visai adekvātām izpausmēm ugunsdziras dēļ. Nezinu kā citiem, bet man tas nepatīk.

P.S. Es tagad gribētu dzirdēt stāstu no Ziemeļlatvijas portāla par viņu sacelto jezgu. Tas nebija profesionāli....
30.novembris 2010, 07:22 | links
 
Jautājumu vairāk kā atbilžu, to kas kā īsti noticis drošvien tāpat neuzzinās. Visticamāk neviens neko nemeklēs, norakstīs uz šmigu. Uz jautājumiem ko uzdod Zivnieks ar gribētos uzzināt atbildes.
30.novembris 2010, 07:20 | links
 
Noteikti laivu jau atrada pirmajā vakarā-tie kam vajadzēja,ja nav vēl kāda ēnas puse!
29.novembris 2010, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager