Sedas purvs

Līdzjūtība!
22.novembris 2010, 08:11 | links
 
Labi ko tur strīdēties pa nelaimi,ļoti žēl tuviniekus..

Bet dzīve paliek dzīve..Cits aiziet,cits atnāk..
22.novembris 2010, 08:02 | links
 
Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem! Patiesi skumji, ka viss tā...
Gribētos pakašķēties ar Āķa k-gu, bet laikam šoreiz atturēšos...
22.novembris 2010, 06:42 | links
 
Vienam no atrastajiem spiniem, metiena attālumā, vizulis bija ieķēries bērzā, kuri tur torčī no ūdens. Domāju ka nelaime notika pēc piecirtiena..
Un par laivu, pieļauju ka varbūt kāda no kabatām bija bojāta un laiva ir neitrāli grimstoša, neguļ kā ķieģelis uz grunts, bet ļaujās straumēm.
22.novembris 2010, 00:45 | links
 
Esmu pārliecināts,ka īsto notikuma norisi neviens nenoskaidros.Kā gāzās,kas iekrita pirmais,kas steidzās palīgā un tt.Vainīgi jau ir tie,kuri brauc makšķerēt(bez vestēm,ar gumijas zābakiem,bez nirēju tērpa) ,kuri iet pa ceļa malu(ar atstarotāju,vai bez).Šoferis jau nav vainīgs,kad viņš nepamana gājēju.Nu uzkrīt ledus gabals uz galvas ejot pa ietvi,vainīgais jau būs-mājas īpašnieks,bet cilvēka ta nav.Tajā gadījumā tās vestes būtu noturējušas tikai uz ūdens,nu nenopeldēsiet ar vesti un biezajām jakām kaut vai 300m pie 5*C ūdens tempr.Vienkārši ķermenis atdziest,puls paliek lēns,smadzeņu darbība stājas-nosalst.Tāds liktenis,skumji! Es uzskatu,ka tās stikla šķiedras laivas nav stabilas.Viņās pat samainīties vietām ir problemātiski,nerunājot pa kājās stāvēšanu.Vasarā siltā laikā jau var aizpļunčaties līdz krastam tos 100m,bet tas ir vasarā.Daudz ir tādu vīru,kuri ir izpeldējušies labākajā gadījumā apgāžoties ar viņām!Es pats tai skaitā pie laipas ceļoties kājās.Sertificētas sēdēšanai laivas!!!Es drošāk brauktu ar piepūšamo!
22.novembris 2010, 00:43 | links
 
viens no viņiem ,kas tika sameklēts bija mana čoma kaiminņs bijušais,kad Vilnis vēl dzīvoja Valkā.
22.novembris 2010, 00:22 | links
 
B-niekā Ezerpriedēs VIENMĒR KATRAM tiek izsniegta korķu veste, bet vai to uzvelkam, jau ir cits jautājums. Pats arī parasti zem pakaļas palieku, lai mīkstāka sēdēšana.
Pāris reizes gan esmu uzvilcis, kad bija pamatīga viļņošanās.
Bet tas ir tāpat kā mašīnā piesprādzēties tikai tad, kad ir pilnīgs "golaļods" ...
22.novembris 2010, 00:18 | links
 
Pilnībā piekrītu Mirtinam .
22.novembris 2010, 00:09 | links
 
mini_Me - Un ja viņi nebūtu sakāpuši trijatā tajā laivā, apsaimniekotājs viņus nekad nebūtu laidis vairs iekšā spiningot... Arī viens var apgāzties, bet trijatā to izdarīt ir trīs reizes vieglāk... Meklēt vainīgos vienmēr ir vieglāk, nekā paskatīties no malas uz savu rīcību...

P.S. Es vairs šajā bezjēgā neiesaistos...

Miers ar aizgājējiem!
22.novembris 2010, 00:04 | links
 
Ja apsaimniekotāji ieviesīs noteikumus ka pirms laivu nomas jāuzrāda vai nav somā polšiņš ,papildus samaksu par vestēm,utt ==te sāksies vēl lielāks tracis par to ka tiek ierobežotas tiesības utt.,,atkal ieviesuši kaut kādus noteikumus,drošības instrukcijas -birokrāti ,naudas kāsēji ..... bet,,,kad pieminēs piem šādu nelaimes gadījumu - visi teiks : mēs nekad,ar mums nekas tāds utml.

Mans priekšlikums apsaimniekotājiem - sagatavojiet līgumus un katrs kas iznomā laivu lai parakstās ka pats atbild par savu došību ,apņemas copē , laivā nedzert alkoholu ,un pilnībā pats atbild par savu rīcību.

Ir notikusi nelaime.Viena daļa tagad meklē vainīgos - laivu ražotājus,apsaimniekotājus .... sviests...un muļķības.

Tagad mirstīgās atliekas ir atrastas - lai uztaisa ekspertīzes un viss būs skaidrs.

Es zinu Sedas laivas - 3 vietīgās pellas.Parastas normālas laivas.Pats esmu tur bijis gan 2 vatā gan 3 jatā laivā.Vēljoprojām rakstu komentus te.
Nav tur ne straumes, ne zemūdens briesmoņu ne bezatbildīgu apsaimniekotāju.

Nevar vainot visus tīs BET viens no viņiem noteikti ir vainojams ka laiva apgāzās.Kurš??Tas tagad ir tikai dieva rokās...
21.novembris 2010, 23:57 | links
 
Skumji, ka viss tā..
Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem!
21.novembris 2010, 23:33 | links
 
Nevainosim apsaimniekotāju!!! Kad biju Sedā copēt, tad laivas bija dažādas un nevienam neliek kāpt laivā, ja uzskata to par nedrošu! 3 spiningotāji 1 laivā, tas ir par daudz!!! Par vestēm vai riņķiem nav ko runāt, jo pie rudens vai pat ziemas ūdens temperatūras izpeldēt krastā no 7. sektora ir nereāli!!! Līdzjūtība tuviniekiem!
21.novembris 2010, 23:28 | links
 
piekrītu , savulaik salamājos ar kungiem Lobesaberliņu un vecumniekufjodorovu par šo tēmu, šamie ibioapsaimniekotāji tik kautko nesakarīgu švepstēja, droši ka līdz šim brīdim nekas nav mainijies.
21.novembris 2010, 23:16 | links
 
Līdzjūtība tuviniekiem.......
21.novembris 2010, 23:13 | links
 
Nav atrasti.Tajā vietā ir ļoti viltīgas zemūdens straumes Noslīkušie parasti tiek atrast pavasarī vai ari tālu no slīkšanas vietas.
21.novembris 2010, 23:11 | links
 
mirtins
Pilnīgas muļķības.
Nu tieši apsaimniekotāju šinī gadījumā vainosim gan: iznomāt izcili nestabilu laivu (kura paredzēta it kā 2 personu pārvadāšanai) trijiem cilvēkiem bez noteiktā aprīkojuma - glābšanas vestēm - ir klaja bezatbildīga naudas kāšana. Pat nepainteresējoties par plānoto ierašanās laiku bāzē un pēcāk neliekoties ne zinis par notiekošo.
Starp citu, vai pēdējie tavi "Sargā sevi, tad Dievs tevi sargās" Usmā ir atrasti?
21.novembris 2010, 23:06 | links
 
Līdzjūtība tuviniekiem...

Savukārt visas pasaules vainotājiem atgādināšu tikai vienu - Sargā sevi, tad Dievs tevi sargās. Nevajag vainot apsaimniekotājus, laivu ražotājus, atbildīgos dienestus un vels viņu zina ko.... Pirmkārt par sevi atbild katrs pats. Vai varbūt pameklēt bildēs CL galerijā, kur var redzēt alkoholu laivās? Vai varbūt kāds no klātesošajiem nav redzējis divus vai pat trīs vīrus vienā laivā spiningojam stāvot kājās? Es neko nesaku par konkrēto gadījumu jp neesmu bijis klāt, neesmu neko redzējis un par aizgājējiem tikai labu vai neko. Bet paskatamies paši uz sevi, pirms vainot kādu citu mūsu nelaimēs. Apsaimniekotājs ar kalašņikovu rokās nestāvēja pie laivas un ar varu nelika kāpt un braukt ezerā, ja laiva ir sūdīga, nekāp tajā! Savukārt alkohols un ūdens nav savienojams vispār nekur un nekad... Vēl tikai tagad vajadzētu sākt domāt likumus, kādas laivas aizliegt Latvijā ražot vai izmantot.... Tad jau paskatamies ar kādām mašīnām nositas cilvēki - kā drīkst ar tādām ļaut braukt pa ceļiem. Vajadzētu aizliegt bembjus, VW, Opeļlus u.t.t. Tas būtu tik pat gudri kā runāt par sliktām laivām.

Nelaime ir briesmīga, taču tā nedrīkst likt pārējiem uzvesties kā idiotiem!!!!!!!!

P.S. Kategoriski piekrītu Zacepa un Valda tekstiem.... Pirmkārt uzmanamies paši!!!!!!
21.novembris 2010, 22:38 | links
 
...Līdzjūtība tuviniekiem!..
21.novembris 2010, 22:05 | links
 
mjā...līdzjūtītbha arī no manas puses...
bet es tik vienu lietu nesaprotu - kā var atrast motoru, spiningus, bet laivas nav??? labi - saprotu, ka ja laiva apmesta riņķī, tad špiņi var pazust kur kurais, un laiva tiek aiznesta tālāk, bet kā no laivas motors ir ticis nost??? lai jau būtu, kā būdams, bet ļoti skumji!!!!
21.novembris 2010, 22:02 | links
 
Skumji :( Un viela pārdomām....
21.novembris 2010, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager