Atsauksmes par komercdīķiem

Man kā iesācējai favorīts ir "Ezermalas" Ikšķilē. Ir stores, karpas, līņi, foreles. Cenas arī labas 3 EUR par makšķerēšanu+ store 8EUR/KG forele 5EUR/KG pārējās zivis 3EUR/KG. Par dīķu dziļumu nemāku spriest, vienīgais kas dažreiz sadusmo ir mazie līnīši :)
8.augusts 2016, 14:21 | links
 
Man kā iesācējai favorīts ir "Ezermalas" Ikšķilē. Ir stores, karpas, līņi, foreles. Cenas arī labas 3 EUR par makšķerēšanu+ store 8EUR/KG forele 5EUR/KG pārējās zivis 3EUR/KG. Par dīķu dziļumu nemāku spriest, vienīgais kas dažreiz sadusmo ir mazie līnīši :)

laba reklāma:)
8.augusts 2016, 14:49 | links
 
Skaidrs, ka reklāma, jo tie dīķi ir svaigi izrakti. Nez, kas tur varētu ķerties, mazi līnīši, mini karpiņas, mikroskopiskas stores?
8.augusts 2016, 18:46 | links
 
ja jau saimnieki par saviem dīķiem raksta atsauksmes, tad laikam iet nevisai :)
8.augusts 2016, 19:04 | links
 
Man kā iesācējai favorīts ir "Ezermalas" Ikšķilē. Ir stores, karpas, līņi, foreles. Cenas arī labas 3 EUR par makšķerēšanu+ store 8EUR/KG forele 5EUR/KG pārējās zivis 3EUR/KG. Par dīķu dziļumu nemāku spriest, vienīgais kas dažreiz sadusmo ir mazie līnīši :)

Elina, 8.augusts 2016, 14:21

Cenas tiešām labas..Tie,kas pelna sākot no štukas mēnesī-uz priekšu..
8.augusts 2016, 22:22 | links
 
Atkārtojos... Es esmu iesācēja un tā kā šis ir pirmais komercdīķis kuru apmeklēju kā arī ļoti tuvu manām mājām esmu apmierināta gan ar cenām gan ar lomiem. Divas reizes ko esmu tur bijusi ir nomakšķerēta gan store gan forele katra ap 900gr., bet otrajā reizē nepilnus 2kg smaga karpa. Pieļauju ka tā ir iesācējas veiksme.
9.augusts 2016, 11:41 | links
 
Kur pieriigaa aizbraukt ar puiku pacopeet? zivju izmeers nav svariigs, galvenais, lai copee (puika taads nepacietiigs - ja copes nav tad aatri apniik). kaut kaadas karuusinjas pavalkaat ?
9.augusts 2016, 15:51 | links
 
Kur pieriigaa aizbraukt ar puiku pacopeet? zivju izmeers nav svariigs, galvenais, lai copee (puika taads nepacietiigs - ja copes nav tad aatri apniik). kaut kaadas karuusinjas pavalkaat ?

mefisto, 9.augusts 2016, 15:51


No Rīgas izbrauc cauri Ogrei. Tad iebrauc nākošajā miestā. Ceļa labajā pusē ir lidmašīna. Pirms tās griez pa labi un pāris kilometrus brauc pa ceļu. Ceļa labajā pusē būs vairāki dīķi (laikam 2 foreļu, 1 karpu un 2 visādu zivju). Mašīnu atstāj ceļa kreisajā pusē, netālu no tualetes. Būdiņā samaksā pāris eiro un ar sīko dodies uz visādu zivju dīķiem. Nākot atpakaļ uz mašīnu noķer 1 karpu, lai sīkajam acis lielas un forerli sievai. Zivis notīri uz vietas.
10.augusts 2016, 09:01 | links
 
Kur pieriigaa aizbraukt ar puiku pacopeet? zivju izmeers nav svariigs, galvenais, lai copee (puika taads nepacietiigs - ja copes nav tad aatri apniik). kaut kaadas karuusinjas pavalkaat ?

mefisto, 9.augusts 2016, 15:51

No Rīgas izbrauc cauri Ogrei. Tad iebrauc nākošajā miestā. Ceļa labajā pusē ir lidmašīna. Pirms tās griez pa labi un pāris kilometrus brauc pa ceļu. Ceļa labajā pusē būs vairāki dīķi (laikam 2 foreļu, 1 karpu un 2 visādu zivju). Mašīnu atstāj ceļa kreisajā pusē, netālu no tualetes. Būdiņā samaksā pāris eiro un ar sīko dodies uz visādu zivju dīķiem. Nākot atpakaļ uz mašīnu noķer 1 karpu, lai sīkajam acis lielas un forerli sievai. Zivis notīri uz vietas.

Cancer, 10.augusts 2016, 09:01



peec paaris kilometriem pa labi no sosejas es jau peldeeshu daugavaa?
10.augusts 2016, 10:59 | links
 
Kur pieriigaa aizbraukt ar puiku pacopeet? zivju izmeers nav svariigs, galvenais, lai copee (puika taads nepacietiigs - ja copes nav tad aatri apniik). kaut kaadas karuusinjas pavalkaat ?

mefisto, 9.augusts 2016, 15:51

No Rīgas izbrauc cauri Ogrei. Tad iebrauc nākošajā miestā. Ceļa labajā pusē ir lidmašīna. Pirms tās griez pa labi un pāris kilometrus brauc pa ceļu. Ceļa labajā pusē būs vairāki dīķi (laikam 2 foreļu, 1 karpu un 2 visādu zivju). Mašīnu atstāj ceļa kreisajā pusē, netālu no tualetes. Būdiņā samaksā pāris eiro un ar sīko dodies uz visādu zivju dīķiem. Nākot atpakaļ uz mašīnu noķer 1 karpu, lai sīkajam acis lielas un forerli sievai. Zivis notīri uz vietas.

Cancer, 10.augusts 2016, 09:01


peec paaris kilometriem pa labi no sosejas es jau peldeeshu daugavaa?

mefisto, 10.augusts 2016, 10:59

Jā, peldēsi! Pa īstam 1 km jābrauc, ciemats saucas Ciemupe.
Tā mēs kolēģi liekam atskaites, kad noķerts 1 kg zivju, rakstam 5 kg! :D
10.augusts 2016, 11:34 | links
 
Kādas cenas Cimupē???Atradu ka 3,00EUR par makšķerēšanu,bet zivju cenas nekur nevaru atrast:(
10.augusts 2016, 23:03 | links
 
Kādas cenas Pērtniekos?

Alex, 4.augusts 2016, 09:48


Foreles reizumis tur ķeru. Ja nemaldos, 5,55 eur/kg. Par makšķerēšanu bija 1,5 eur.
Karpas/karūsas bija lētāk, pie tam laikam varēja arī laist vaļā. Foreles ne.

It kā viņiem tur dīķos visvisāda labuma netrūkst - sami, zuši, stores u.t.t., bet ķēris esmu vien foreles. Ķeru ar palielāku rotiņu, lai sīkās neķeras (taisu maizītes) un pēdējā laikā tādas uz pusotru kilogramu bija standartiņš.
10.augusts 2016, 23:59 | links
 
Kāpēc dīķu saimnieki nevēlas rakstīt internetā cenas? Lūdz zvanīt! Ja zivju 20. Katram prasīt cenu? :D
11.augusts 2016, 08:42 | links
 
Vai kāds zina adresi dīķim Ružinā? Pirms pāris dienām tur noķerts daudz mazo karūsu un 2 pannas lielo. Man neviens nesaka. :(
11.augusts 2016, 08:43 | links
 
Alex,tāpēc,ka VID arī lasa CL ...
11.augusts 2016, 09:24 | links
 
Alex,tāpēc,ka VID arī lasa CL ...

tantonso, 11.augusts 2016, 09:24

Privāti var uzrakstīt.
11.augusts 2016, 10:28 | links
 
Upesciemā ir jauni dīķi, piektdien būs karpu pievedums. Sīkāk par mums www.facebook.com/kalnaspulludiki
Tālr. 26393453
11.augusts 2016, 12:51 | links
 
Upesciemā ir jauni dīķi, piektdien būs karpu pievedums. Sīkāk par mums www.facebook.com/kalnaspulludiki
Tālr. 26393453

Lepsis, 11.augusts 2016, 12:51


Pagaidām zemas cenas 5€/1 kāts, 7€/2kāti!
11.augusts 2016, 12:53 | links
 
karpu pievedums, cik stulbi skan.Varbut uz reiz uz Rimi?
11.augusts 2016, 14:26 | links
 
karpu pievedums, cik stulbi skan.Varbut uz reiz uz Rimi?

ass, 11.augusts 2016, 14:26

Nju vismaz kāds pasaka reāli kā ir, zivis laižam iekšā brauciet šurp. Tām vietām ir savs komtingents un viņiem tas patiik.
11.augusts 2016, 16:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager