Atsauksmes par komercdīķiem

Labi sakopta /smuka vieta ir Ūdensrozes (Milmenu dīķis, udensrozes.lv) . Var pat izvēlēties kā makšķerēsi: ķer un atlaid vai ķer un paturi . Tiesa tad jārēķinās ka tos ''bezmaksas 5kg'' ( nu par biļeti 18 EUR) vari noķert ar divām zivīm. Vismaz man , pēdēja laika parasti pieķerās tādas ap 2-2,5kg karpas. Eh atceros laikus kad tur biļete bija 5 lati, bet tagad... Bet.. tie ''virsnormas'' kg nav neko dārgāki. 5 EUR kg. . Par pašu ķeršanu: ja tiko salaistas , tad laikam jebkurš kaut ko noķers. Ja ''dumjās jaunās'' jau izķertas tad nu nākas arī piedomāt. Piemēram , kad biju pēdējo reizi, tad vakarpusē nepilnās 3 ar pus st noķeru trīs. Bet vesels bars kaimiņu , kas bija sēdējuši no paša rīta labi ja vienu.
Bet ir vīri kas tur brauc uz ''ķer un atlaid'' un velk arī 7-8 kg karpas.
Man , pats galvenais ir relaksācija smukā, sakoptā vidē kāda tur ir. Nu aizbraucu reizi vai divas gadā.
4.jūlijs 2023, 14:45 | links
 
Paldies par padomu! Kaut kā nebiju par to iedomājies. Neesmu gaļinieks, manos gados gribu atpūsties dabā, protams, arī ko noķert, bet saprāta robežās! Un nedomāju, ka ar savu 60 gadu makšķernieka stāžu esmu tikpat gudrs, kā pirmo reizi pie ūdens...
4.jūlijs 2023, 11:59 | links
 
brivkalns [3.jūl]: Nu kaut kā pilnīgi pārgāja apetīte uz Tukuma puses dīķiem- 20.- par piedalīšanos? Ir jau, var jau, bet nu šitas ir par kuplu! Bija 10.-, tad 15.-, nu šis jau par aplamu! Tad jau labāk drusku tālāk- Durbe (kaut gan pirms dažiem gadiem tur skats bija oi, oi), Kalvene, 5.- par sēdēšanu, tālāk jau atkarīgs no paša, noķersi, maksāsi, nenoķersi, piečuks saimniekam izdevumiem. Protams, viss paliek dārgāks, bet ne jau karš šo tā iespaidoja. Kurš var garantēt lomu par 20 naudām? Pat NG šad tad tikai sīkumus salasa, un tas arī upē. Ja reiz komercija, tad gribu arī ko pretī saņemt, protams- vējš, spiediens, saule, lietus, cikos,utt, pašam jāskatās, nu bet tomēr...
Iesaku braukt tev pa taisno uz Maximu :) Zivs ir jāprot noķert, ja tu to neproti izdarīt tā ir cita problēmā:)
4.jūlijs 2023, 08:02 | links
 
Un Kalvenes Jaunmežnieku dīķis? Neesmu bijis, tālāk sanāk, bet varbūt ir vērts? Ieteikumi?...
3.jūlijs 2023, 14:09 | links
 
user1962 [3.jūl]: whoops [10:53]: Maija vidū biju iebraucis uz zive.lv. 20 eiro samaksāju, saimnieks pat ieteica dīķi, kurā toč būs. Kārtīgi iebaroju divas točkas. Pa 6h, 5 copes, 3 karpas svarā ap 200g, viena tādi pati karūsa. Viņi katru gadu nolaiž uz ziemu dīķus, un katru gadu pavasarī pa jaunu ielaiž. Nu tad kāpēc tādas 200g karpiņas jālaiž iekšā? Ok es saprastu viena man tur pieķertos, nu izmukusi kopā ar lielajām. Bet 3 gab, tas jau nav normāli. Noteikti vairs nekad tur nebraukšu.
Pirms Jāņiem biju Vīpedī uz nakti, cita lieta. Uz 4 kātiem 9 karpas. Lielākā ap 3kg, viena vēl lielākā aizgāja. Visas copes pa tumsu. Karpu copes tehnikas, boilas, peletes un citas fīčas neizmantoju. Tikai klasiskais fīderis, ēsma naktstārps. Blakus večiem 7kg bija uz boilu. Tur arī ir 20 eiro, bet nu tur var pa nakti palikt un ja paveicas vari 3 karpas pa 3kg savākt. Un tev ir galds, laipa un izolēta vieta.Uz zive.Lv sen nebraucu. Tur nevar diennakti sēdēt, karpas mazas, mašīnu nevar pie dīķa piebraukt. Aukstā vai sliktā laikā aktuāli. Bildē redzamajā vietā patīk labāk. Te krutāki karpinieki brauc trenēties.
Dīķis nav nolaists vismaz 10 gadus
3.jūlijs 2023, 13:17 | links
 
whoops [3.jūl]: Maija vidū biju iebraucis uz zive.lv. 20 eiro samaksāju, saimnieks pat ieteica dīķi, kurā toč būs. Kārtīgi iebaroju divas točkas. Pa 6h, 5 copes, 3 karpas svarā ap 200g, viena tādi pati karūsa. Viņi katru gadu nolaiž uz ziemu dīķus, un katru gadu pavasarī pa jaunu ielaiž. Nu tad kāpēc tādas 200g karpiņas jālaiž iekšā? Ok es saprastu viena man tur pieķertos, nu izmukusi kopā ar lielajām. Bet 3 gab, tas jau nav normāli. Noteikti vairs nekad tur nebraukšu.
Pirms Jāņiem biju Vīpedī uz nakti, cita lieta. Uz 4 kātiem 9 karpas. Lielākā ap 3kg, viena vēl lielākā aizgāja. Visas copes pa tumsu. Karpu copes tehnikas, boilas, peletes un citas fīčas neizmantoju. Tikai klasiskais fīderis, ēsma naktstārps. Blakus večiem 7kg bija uz boilu. Tur arī ir 20 eiro, bet nu tur var pa nakti palikt un ja paveicas vari 3 karpas pa 3kg savākt. Un tev ir galds, laipa un izolēta vieta.

Uz zive.Lv sen nebraucu. Tur nevar diennakti sēdēt, karpas mazas, mašīnu nevar pie dīķa piebraukt. Aukstā vai sliktā laikā aktuāli. Bildē redzamajā vietā patīk labāk. Te krutāki karpinieki brauc trenēties.
3.jūlijs 2023, 13:16 | links
 
Maija vidū biju iebraucis uz zive.lv. 20 eiro samaksāju, saimnieks pat ieteica dīķi, kurā toč būs. Kārtīgi iebaroju divas točkas. Pa 6h, 5 copes, 3 karpas svarā ap 200g, viena tādi pati karūsa. Viņi katru gadu nolaiž uz ziemu dīķus, un katru gadu pavasarī pa jaunu ielaiž. Nu tad kāpēc tādas 200g karpiņas jālaiž iekšā? Ok es saprastu viena man tur pieķertos, nu izmukusi kopā ar lielajām. Bet 3 gab, tas jau nav normāli. Noteikti vairs nekad tur nebraukšu.
Pirms Jāņiem biju Vīpedī uz nakti, cita lieta. Uz 4 kātiem 9 karpas. Lielākā ap 3kg, viena vēl lielākā aizgāja. Visas copes pa tumsu. Karpu copes tehnikas, boilas, peletes un citas fīčas neizmantoju. Tikai klasiskais fīderis, ēsma naktstārps. Blakus večiem 7kg bija uz boilu. Tur arī ir 20 eiro, bet nu tur var pa nakti palikt un ja paveicas vari 3 karpas pa 3kg savākt. Un tev ir galds, laipa un izolēta vieta.
3.jūlijs 2023, 10:53 | links
 
daddy_j [3.jūl]: es ar mazdēliem šad tad aizbraucu uz dīķiem kādu karpiņu vai foreli noķert.

Man ir viennozīmīgs secinājums, ka tajos "par 5čuku + zivis par nn eur/kg" - vienmēr kaut ko var noķert, bet tajos, kur kautkādas zivis jau cenā "ierēķinātas" - kā nu kuro reizi... nekā personīga...
Atteicos no lētajiem dīķiem, jo tur ir trula zivju vilkšana un nekā interesanta. Te vismaz jāpadomā kas un ko, jāeksperimentē. Un ja nenoķer, nav dīķa saimnieks vainīgs. Es no lētā dīķa atteicos, jo pēdējā reizē 4 stundās pieķērās ļoti daudz ne visai lielas karpiņas
3.jūlijs 2023, 10:52 | links
 
es ar mazdēliem šad tad aizbraucu uz dīķiem kādu karpiņu vai foreli noķert.

Man ir viennozīmīgs secinājums, ka tajos "par 5čuku + zivis par nn eur/kg" - vienmēr kaut ko var noķert, bet tajos, kur kautkādas zivis jau cenā "ierēķinātas" - kā nu kuro reizi... nekā personīga...
3.jūlijs 2023, 10:29 | links
 
Nu kaut kā pilnīgi pārgāja apetīte uz Tukuma puses dīķiem- 20.- par piedalīšanos? Ir jau, var jau, bet nu šitas ir par kuplu! Bija 10.-, tad 15.-, nu šis jau par aplamu! Tad jau labāk drusku tālāk- Durbe (kaut gan pirms dažiem gadiem tur skats bija oi, oi), Kalvene, 5.- par sēdēšanu, tālāk jau atkarīgs no paša, noķersi, maksāsi, nenoķersi, piečuks saimniekam izdevumiem. Protams, viss paliek dārgāks, bet ne jau karš šo tā iespaidoja. Kurš var garantēt lomu par 20 naudām? Pat NG šad tad tikai sīkumus salasa, un tas arī upē. Ja reiz komercija, tad gribu arī ko pretī saņemt, protams- vējš, spiediens, saule, lietus, cikos,utt, pašam jāskatās, nu bet tomēr...

brivkalns, 3.jūlijs 2023, 09:48


Ja jūti, ka nenoķersi, brauc kur 5 EUR par pasēdēšanu. Bet tie 20 EUR par diennakti, ierēķināti 5 kg zivis, appļauts dīķis, nojumes, grila vietas, parasti ir arī malka sagādāta, kaut gan r tādi, kas cenšas nokurināt pie savas nojumes un blakus. Es braucu 10 gadus, nedomāju mainīt uz piecīti. Karpas pārsvarā palielas, gadās mazākas. Bet var sēdēt ar pliku āķi pa piecīti kaut kur.
3.jūlijs 2023, 10:24 | links
 
Nu kaut kā pilnīgi pārgāja apetīte uz Tukuma puses dīķiem- 20.- par piedalīšanos? Ir jau, var jau, bet nu šitas ir par kuplu! Bija 10.-, tad 15.-, nu šis jau par aplamu! Tad jau labāk drusku tālāk- Durbe (kaut gan pirms dažiem gadiem tur skats bija oi, oi), Kalvene, 5.- par sēdēšanu, tālāk jau atkarīgs no paša, noķersi, maksāsi, nenoķersi, piečuks saimniekam izdevumiem. Protams, viss paliek dārgāks, bet ne jau karš šo tā iespaidoja. Kurš var garantēt lomu par 20 naudām? Pat NG šad tad tikai sīkumus salasa, un tas arī upē. Ja reiz komercija, tad gribu arī ko pretī saņemt, protams- vējš, spiediens, saule, lietus, cikos,utt, pašam jāskatās, nu bet tomēr...
3.jūlijs 2023, 09:48 | links
 
Laba diena! Kāds pēdējās dienās ir spiningojis Alberta dīķos, līdakas pamodušās?
8.maijs 2023, 16:19 | links
 
Vallē ir ledus!
Esam atvērti zemledus makšķerēšanai dienas gaišajā laikā.

Jautājumu gadījumā – lūgums zvanīt – Miervaldim pa tālruni – +371-29174814
3.decembris 2022, 18:37 | links
 
Alex. KAS AR TĀM MONO AUKLĀM.
8.jūlijs 2022, 21:56 | links
 
breksis99 [08.07.22]: Alex.Pats saprati ko uzbakstīji?
Es sapratu. Un tev kādas problēmas? Īsi un skaidri uzrakstīju. Ne visiem patīk lasīt 100 teikumus.
8.jūlijs 2022, 21:21 | links
 
Alex.Pats saprati ko uzbakstīji?
8.jūlijs 2022, 21:18 | links
 
9 kg karpu. Daudz karpu aizmuka. Citi noķēra 10 kg samu. Labāk ķeras agri no rīta. Tiem kuriem bija mono aukla, tie bez zivīm. Labāk izmantot pīto. Jābrauc vēl.
8.jūlijs 2022, 17:02 | links
 
opis12 [07.07.22]: Alex [49m]: Rīt braukšu no Rēzeknes 7.30 uz Pērtniekiem. Varu paņemt 3 pasažierus. Ja nu kādam mašīna servisā, vai nu grib cept šašliku un nav spēka sēdēt pie stūres. Sola drīzumā lietu, labāk tagad aizbraukt.Laicīgi nevar pateikt? Vai tad viss jāplāno pēdējā brīdī. Kāda jēga braukt par zivīm tik un tā jāmaksā, tad jau labāk uz bodi( šašliks, aliņš un zivis)
Draugs bija dusmīgs, ka citā dīķī šoferis jau 9 aizmuka mājās. Viņš no bēdām dzer otro dienu, grib daudz zivju! Nauda domāta, lai to tērētu! Tāpēc izdomājām aizbraukt rīt . A ko laicīgi, nopērc tārpus un aidā! Samus veikalā netirgo! Šņabi ieliešu! A šašliku pa ceļam paēdīsim!
7.jūlijs 2022, 18:16 | links
 
Alex [07.07.22]: Rīt braukšu no Rēzeknes 7.30 uz Pērtniekiem. Varu paņemt 3 pasažierus. Ja nu kādam mašīna servisā, vai nu grib cept šašliku un nav spēka sēdēt pie stūres. Sola drīzumā lietu, labāk tagad aizbraukt.
Laicīgi nevar pateikt? Vai tad viss jāplāno pēdējā brīdī. Kāda jēga braukt par zivīm tik un tā jāmaksā, tad jau labāk uz bodi( šašliks, aliņš un zivis)
7.jūlijs 2022, 18:02 | links
 
Rīt braukšu no Rēzeknes 7.30 uz Pērtniekiem. Varu paņemt 3 pasažierus. Ja nu kādam mašīna servisā, vai nu grib cept šašliku un nav spēka sēdēt pie stūres. Sola drīzumā lietu, labāk tagad aizbraukt.
7.jūlijs 2022, 17:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager