Atsauksmes par komercdīķiem

Ir kāds lietas kursā par Viļķenes zivju dīķiem? Info, kas iekšā, cik un kā?
15.augusts 2009, 22:06 | links
 
Tie sarkani pleķi vairāk ir redzami vasarā kad ūdens silts.pavasarī un rudenī kad ūdens vēsāks viņus knapi redz,tad tie pleķi ir gaiši un izskatas pec mazām rētiņām.
11.augusts 2009, 21:48 | links
 
Mirtins, tev taisnība. No šitās šaizes neviens komercdīķis neizvairīsies, periodiski tā parādās visur... Un nav pat jābūt komercdīķim, arī piemājas dīķīšos šī kaite ir... vnk tur zivju apgrozījums ir daudzreiz mazāks un zivis dzīvo mierīgāk... tāpēc arī viņa var neiznākt uz āru (kas arī ir šie sarkanie pleķi).
Lai veicās!!
11.augusts 2009, 21:39 | links
 
Šķaunē tpu,tpu,viss Ok! Līnīši pēdējie bija pavisam smuki - uz 2kg!Karpas arī smukas. Pa nakti,ja grib palikt vagoniņā prasa piecīti,ja autiņā,neko.Cope maksā 10ls,es daru tā braucu ap pieciem vakarā, izvelku savas 5-as zivis no dīķa(tas ietilpst cenā),pēc tam mazs bahiņš,un no rīta ar gaismu ezerā,tur nekādas uzskaites,viss Tavs,attieksme super,tur pat Tev ēsmu uz āķa uzliks, ja nevarēsi pats:))))Malciņa,mangals,nojume......Man patīk.Man kundzītei lauku māja 40km no turienes,tāpēc iznāk biežāk tur aizlaist.Ja vajag aizsūtīšu saimnieka tel.nr.
11.augusts 2009, 21:39 | links
 
jacingers - a kā Šķaunē? Tavas karpas tīras? :D Starp citu kā tai dīķī ar līnīšiem, savulaik bija daudz :D Būs jāsaņemās un jāaizbrauc. Kā tur tagad ar nakšņošanu?
11.augusts 2009, 21:29 | links
 
jacingers - neesmu karpu makšķerēšanas fans un komercdīķu biežs apmeklētājs, taču no tiem dīķiem kuros esmu makšķerējis, vistīrākais bija Valles "Copes Paradīze", nu diemžēl šovasar arī tur redzēju šito šaizi. Domāju ka nevienā dīķī kur tiek laistas iekšā karpas, nevar izvairīties no šīs sērgas, mazuļi ta lielos vilcienos nāk no vienām un tām pašām vietām. Agri vai vēlu tā izlien. Kā rakstīja skelets - pie stresa, pārapdzīvotības u.t.t. Ķipa - nelabvēlīgos apstākļos izlien visas slēptās kaites. Tāpat kā cilvēiem - visu mūžu smēkē un ne vaina. Atmet vecumdienās smēķēšanu, organismam stress un nomirsti no vēža. Cilvēkiem un dzīvniekiem viss daudz maz līdzīgi:))
11.augusts 2009, 21:27 | links
 
Tak nosauc to lielveikalu!Lai visi zin kāda attieksme pret pircējiem!
11.augusts 2009, 21:26 | links
 
skelets - ja runā par tiem jēlajiem caurumiem, tad jā. Es savukārt Daugavas brekšiem reiz redzēju, ka no sarkanajiem pleķiem, kuri nebija tik dziļi, kā esmu redzējis karpām, lien laukā gandrīz caurspīdīgi, tievi tārpi. Diezgan gari. Skats aizraujošs. Lai gan saprotu, ka, lielākā daļa parazītu un infekciju cilvēkam nav kaitīga, tomēr diezgan nepatīkami :D

Savukārt pirms pāris dienām vienā lielveikalā redzēju atbaidoša izskata karpas. Kā pašiem veikalniekiem patīk kaut ko tādu skatīties, nezinu, un kā viņi iedomājas pārdot tādas zivis... nezinu... - karpas izskatījās riktīgi apdauzīdas, visādiem pleķiem un robiem, turklāt izskatījās ka tām piemtusies kaut kāda senīte, gandrīz kā pelējums, robi apauguši tādām kā sūnām, bet astes vispār gandrīz noēstas un arī kauli apklāti "sūnām"... ja kāds iedomājas kaut ko tādu pārdot cilvēkiem, tad gribētu zināt, vai tie veikalnieki būtu ar mieru šitādu zivi ēst. nemaz nerunājot par dzīvnieku labturību.
11.augusts 2009, 21:23 | links
 
Nu re,tagad ir izsmeļoši!Tagad vīri var uzrakstīt par kādu komercdīķi,kur gadījies būt:)) Ne asakas!
11.augusts 2009, 21:22 | links
 
sarkanie pleķi saucās aerominoze... Diemžēl būs grūti atrast tādu vietu, jo īpaši makas dīķi, kur šī kaite nebūtu... CIlvēkiem nav bīstama!!! PArādās zivīm pie stresa - pārvedājot, pie liela blīvuma utt. UN ievazāt ie ļoti viegli, arī piemājas dīķi pīle jums viņu var atnest. Jo aerominoze izplatās arī caur ūdeni, t.i., ielaižot veselas zivis dīķī, kur ir bijušas slimas...
11.augusts 2009, 21:04 | links
 
Te nu mirtinam var piekrist!!!
11.augusts 2009, 20:59 | links
 
Ir dažādi varianti - ir gan parazīttārpi, kuri lien laukā un ap to vietu pleķi rodas, ir infekcijas slimības un sēnītes.... iemet googlē un tev izmetīs zivju slimību skaistus aprakstus. No barības, ko samet ūdenī, zivij nevar piemesties slimība. Nu protams, vienmēr ir izņēmuma gadījumi, ja aplej barību ar inficētas zivs asinīm, un tad ar to barību apber izmakšķerētu zivi, kurai vispirms saskrāpē sānus un tad atlaiž atpakaļ :)) Un tas ka izmanto ķīmiskos atraktorus barībās, nenozīmē, ka karpām no tiem metas jēli sāni. Palasi kas uz limonādes un kvasa pudelēm rakstīts. No tā arī cilvēkam varētu nierakmeņi izšķīst:)) Aromatizatori un krāsvielas arī cilvēku pārtikā ir ķīmija.
11.augusts 2009, 20:34 | links
 
Par triperi man skaidrs:))) Par sarkaniem pleķiem nē! Visu cieņu,apgaismo mūs,ja tik zinošs.....
11.augusts 2009, 20:07 | links
 
Beidziet muldēt :)) No barībām sarkanie pleķi rodas... tad jau no skāba piena triperi ar var dabūt....
11.augusts 2009, 19:58 | links
 
Visu laiku jau mēs ar ēdām krējumu,līdz pēkšņī izrādās ka tur krejums nav tuvu bijis''krejuma izstrādājums'' Uzrakstīt uz tām pakām jau var jebko,tikai paies gadi kamēr pieleks ka tas tikai tāds reklāmas triks.
11.augusts 2009, 19:46 | links
 
It kā jau uz tām barības pakām raksta,ka viss naturāls, bet nu tā smarža jau nu gan ir ķīmija, vismaz man tā liekas.....
11.augusts 2009, 17:30 | links
 
Vitkopos diezgan kluss,ar vienas dienas copi nekas nebūs.Otrajā jau pēc kārtīgas iebarošanas var sākt gaidīt!
11.augusts 2009, 12:12 | links
 
Ļoti iespējams ka liela vaina par tām slimībām ir jāuzņemas pašiem copmaņiem. Ja lielos kvantumos it sevišķi šādā karstumā gāž iekšā spaiņiem visādas putras.Kas notiktu ja mūsu mājas tagad piegāstu ar garšīgākajām tortēm? ''domājiet'' Ne asakas!
9.augusts 2009, 18:20 | links
 
Vakar biju uz Nagļiem, vispār cope ne visai, izrādās arī tur jau ir slimas(sarkani pleķi) karpas......bēdīgi.
8.augusts 2009, 15:53 | links
 
kas notiek vitkopos?
30.jūlijs 2009, 14:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager