Kaņiera ezers

Iesakat kāda tipa mānekļus vislabāk un kādās krāsās lietot kaņierī
Paldies jau iepriekš :)
31.jūlijs 2012, 01:07 | links
 
 
Kanieri, parsvara mazas 8cm gumijas zaljaa krasa un vobleri x-rap kas iet lidz 1.2m dzilumam
26.augusts 2012, 15:03 | links
 
parcopi, foršs pasaakums bijis. :)
27.augusts 2012, 08:56 | links
 
Sestdien no rīta apmēram 5h ilgā sesijā tika izskolots nezināms skaits ar zemmēriem, daudz mazo līdaķu. Kaņierī nebiju ķēris gadus 15, daudz laika zaudējām meklējot vecās vietas, pēc atmiņām, kuras atradām tur zivis ķerās, tikai viena izskatījās ļoti nopresēta un tukša. Ķerās uz gandrīz jebkādiem vobleriem, tikai nepameta sajūta, ka ezeram "nozagts" ap 20-30 cm līmeņa... :(
Ja ir vēlēšanās pablēņoties ar lielu skaitu zemmēru - Kaņieris ir īstā vieta.
27.augusts 2012, 09:04 | links
 
Kaņieris man patīk, bet nu ūdens līmenis ir nomests. pa dziļo pleķi var darboties, bet seklākās vietās ir visai maz... jācer, ka drusku atdos atpakaļ.

todien bija par maz vēja... zemmēri protams, bet mēru aktivitāte zema. Tik besī man viena publika, kura izmisīgi baidās copēt vienatnē. Uzgāju asaru točku un bišku pavalkāju asarēnus, bet pēc 4 rezultatīvā metiena jau dzirdu, ka pie labās auss iekrīt rotiņš, pie kreisās... pagriežos un aizmugurē 4 laivas un tik mētā, pat aizķerot auklu. protams aizbiedēja, jo vieni bija pat tik gudri, ka centās apdzīt no sāna, nobiedējot visu baru... Jop... nu tiešām nemāk paši atrast vai vajag ar, ko parunāties????????
27.augusts 2012, 09:34 | links
 
Krist vai tad tiešām tik grūti ir iedot štangā? :) Citreiz varbūt paši sāks meklēt...
27.augusts 2012, 19:46 | links
 
to zipc :)) it kā jau nav, bet negribās savu lielāko hobiju piepildīt ar stulbām sajūtām un diezi vai es 8 vienlaicīgi nodauzīšu, lai arī regulāri sportoju :))
27.augusts 2012, 19:57 | links
 
Kristiān visi noteikti bija "maķ tvaju" variants vai ne?
27.augusts 2012, 20:57 | links
 
pārsvarā jā, bet nav jau pirmā reize... man ik pa laikam gadās fani :DDD
27.augusts 2012, 22:31 | links
 
da jaa zemmeri tur daudz, shogad kanieri neka pratiga nav, 3kg laikam lielaka ja paskatas ierakstos pie baazes
27.augusts 2012, 23:19 | links
 
kur lielaas palikusas hz, bij jau laiki kad rekordi kanieri krita. Kadreiz bija top ezers uz lidakam rigas rajona, iespejams lielaas sezh kkur stipri aizaugusa plekji bariba tur dafiga , kur nespid tikt klat ar spiningu un ar laivu ari
27.augusts 2012, 23:22 | links
 
Varbūt, ka lielās ir izšāvuši zemūdens mednieki. Kaņierī zemūdens medības ir atļautas. Vēl par līdaku lielumu, 11.augustā džeks uz džerku izvilka 8.28kg līdaku. Pats redzēju to zvēru. Tā kā kaut kas jau vēl ir palicis.
28.augusts 2012, 06:28 | links
 
ArtursK - ir ir lielākas, pats ar savām acīm redzēju 8,2 un vēl par pāris lielajām personīgi zinu, man 5, bet šogad man ir švakāk kā pagājušo gadu... tiesa mazāk ņemos pa ezeru, jo šogad npietnāk pievērsos džigam un dropšotam.
28.augusts 2012, 07:35 | links
 
Kaņierī ir kāda kustība?
13.septembris 2012, 13:10 | links
 
Es ar sen neesmu Kaņierī bijis. It kā līmenis esot štruntīgs. Krievu forumos ar neviens nelielas. Tad ir divas iespējas: - vai nu baigi velk; -vai nu njefiga nav!

Pagājušogad, kad pazemināja līmeni, tad bik negribās tur vairs braukt, seklās vietas par pļavām pārvērtušās, bet lāsmeņi ar laivām pārpildīti.
Jāmočī līņos būs. Nākamgad!
o.
13.septembris 2012, 13:34 | links
 
Nezinu, kā ir šomēnes, bet augustā ar kolēģi 2 nedēļu laikā bijām 3 reizes un noķērām kopā 18 mēra līdakas no aptuveni 1kg līdz 3,2kg. Zemmērus neskaitījām. Asari arī nedaudz bija un bonusā breksis 1,43kg. Par septembri nezinu. Braukšu kaut kad uz mēneša beigām.
13.septembris 2012, 13:44 | links
 
Kas notiek ar kaņieri? Kāds ir bijis pēdējo dienu laikā?
26.septembris 2012, 10:38 | links
 
Pagājušo nedēļu bija sīvastāvs. Bāzē teica, ka visa nedēļa zem švakucka zīmes pagājusi. Vienu mēra siļķīti esot piemānījis.
Moš šonedēļ zaļās tajs ūdeņos kožās.
Paņem telefonu un sazvani bāzi, viņi parasti cenšas nefleitēt :)
o.
26.septembris 2012, 11:18 | links
 
es biju sestdien un totaals atsuukaajiens. 3 copes, viena siikala nopurinaajas netaalu no laivas un veel 2 shodi, tas arii viss. tuvakajas dienas braukshu veel.
26.septembris 2012, 11:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager