Kaņiera ezers

Svēdien raudas sķērām 5 kilo !
26.septembris 2012, 19:45 | links
 
Šodien no 6.30 līdz 14.00 bijām Kaņierī. Draugam līdakas 3 mēri (visas nedaudz pāri 50cm), man 1 mērs ap 1,5kg un 1 zemmērs (peld tālāk). Tas viss līdz 9.00. Pēc tam tukšums. Redzējām asarus, bet pilnīgs "ignors" (ne uz gumijām, ne rotiņiem). Bet kopumā diena pavadīta labi. Paldies ezeram un visiem ne asakas.
26.septembris 2012, 23:48 | links
 
Par Kaņieri neviens neraksta. Vai nu baigi velk vai arī neviens nebrauc. Domāju jaunnedēļ aizbraukt. Tomēr gribas jaunāku informāciju par copi tagad rudenī. Varbūt kāds ir bijis?
21.oktobris 2012, 22:14 | links
 
janis.a mees šodien 3jataa bijaam, rezultaats galiigi svaks. uz visiem tikai 4 zemmeeri, un tie paši bija jāmāna, ilgu laiku darbojaamies vispaar bez rezultaata. laiks fantastisks, puus veejins, ir apmaacies, uudens arii nedaudz dulkains viss kaa vaig, bet neņēma. vienai ekipazai gan bij paveicies un dabuujushi liidaka paari 3kg.
21.oktobris 2012, 22:20 | links
 
tomels. Paldies par informāciju. Domāju braukt nākošsvētdien, ātrāk nesanāks. Tad jau atrakstīšu.
21.oktobris 2012, 22:33 | links
 
6dien 4atā pabijām. Bāzes uzraugs teica, ka cope esot vāja un zināmā mērā taisnība arī bija.
Iebraucām vēl gandrīz tumsiņā un tad mazliet pat ķērās, bet pagāja kādas 2 stundas un cope beidzās. Nekas un nekā.

Loms uz četriem - 3 mēra līdakas (52-54 cm), kādi 2 zemmēri, ašuks uz ~500g un kādas 3 zivis notirinājās (viena no tām asars ap ~700g).

Ja cope visu dienu būtu bijusi kā no rīta, nebūtu ne vainas :)
22.oktobris 2012, 08:55 | links
 
Vakar Kaņierī no 9.00 līdz 14.00 8 zemmēri (amnestēti) un vairākas nerealizētas copes. Kaut arī laika apstākļi spiningošanai bija ideāli, līdakas ņēma negribīgi. Bāzes Arnolds teica, ka dabūjis vienu 3kg uz džerku. Dažas laivas arī bija, bet nezinu kā šiem gājis. Lielajā placī ūdens duļķains. Visiem ne asakas.
3.novembris 2012, 10:40 | links
 
Šodien ar kolēģiem pabijām Kaņierī.Ezerā bij~40 ekipāžas.Loms,mums ar kolēģi katram pa 1-nai līdakai.Man 2 kg,kolēģim 1,6kg līdaks.Copējam no 08:00-13:30.
3.novembris 2012, 22:06 | links
 
Šodien Kanierī... no rīta lietus, pa dienu saule un stiprs vējš... pa kādam mēram čomi dabūja, pašam roka neaizsniedzās līdz 2-3kg līdakai...knapi lūpiņā un čuš.
Viens džerkotājs apgāza laivu, un stundu nostāvēja ūdenī, kamēr cita ekipāža viņu ieraudzīja un izvilka,nosalušu aizveda uz bāzi. Paveicās jo ezerā tajā brīdī bija tikai 2 laivas un līdz vakaram nez vai nostāvētu.
Sargājiet sevi!
7.novembris 2012, 20:15 | links
 
Šitādā ūdenī jau stundu nostāvēt ir diezgan liels sasniegums. Paveicās...
7.novembris 2012, 22:13 | links
 
Es ar Kaņierī laižot atpakaļ zemmēru vienā mirklī biju stāvus ūdenī un laiva otrādi.tas bija maija sākums.Aizstūmos līdz meldru saliņai,smēlu no laivas ūdeni,tad kautkā izdevās ierāpties un brucu krastā.Kopš tā laika vairs uz Kaņieri nebraucu.
8.novembris 2012, 15:58 | links
 
ivarsods, tad tev tieši uz Kaņieri vien jābraukā :) Ja šitādu triku atkārtosi dziļākā ūdenstilpmē, tad būs amen :)...
9.novembris 2012, 09:50 | links
 
tas noziimee tikai vienu, nevajag nemt taas mazaas sauraas laivas ( laikam sami vinas saucaas ) es vienreiz arii vinaa braucu pa kanieri, godiigi sakot nav konfortabli pat kaajaas piecelties, kur nu veel liekties peec enkura sņores. Pellaa var justies konfortabli arii pie pamatiiga puutiena. vīram veicies ka vinu pamanija, un vispar 2vas laivas uz ezera prieksh kaniera ir loti maz.
9.novembris 2012, 10:02 | links
 
sams der tikai mieriiigiem uudenjiem un ljoti vaajam veejam, Burtniekaa tiku 6m/s un cmuki 3 stundas nociiniijos ar viljnjiem, liidz kameer krastaa tiku adrenaliina pilnaam bikseem. Pella ir gut, bet viiri arii lielaas pamanaas apgaazt;)))
9.novembris 2012, 10:08 | links
 
A tjās trakajās dūņās vispār var apstāties? dīvaini, es parasti knapi enkuru izceļu no tām ziepēm ...
9.novembris 2012, 12:04 | links
 
Dūņas tak neturpinās līdz zemes centram. Zem dūņām ir pamats.
9.novembris 2012, 12:54 | links
 
Dūņas un sapropelis protams ir šajā ezerā lielā daudzumā, bet ir arī plaši apgabali ar cietu, dolomīta šķembām klātu gultni. Var izbradāties (0,5-1,2m) uz vella paraušanu, tik vietas jāzin :)
9.novembris 2012, 15:25 | links
 
Kaņieris mans mīļākais ezerelis, protams arī piedzīvojumi ir bijuši, pirms gadiem 5,kādā siltā vasarā pēc rubeņa pievarēšanas, mana spininga spole kaut kā pamanijās ielidot ezera vidū, pretī bāzei, un tad mans kolēģis kā jēzus brida pa ezera vidu,lamājās un vilka laivu, meklēdams manu spoli, beigās arī izvilkām ārā to.Nez kāds skats bij no malas.
9.novembris 2012, 20:15 | links
 
man kaņieris arī patīk, bet kaut kā tomēr nepamet tā sajūta ka vins ir diezgan izkāsts. katru dienu ļoti daudz laivu, un praktiski visas mēra zivis arī tiek savāktas, lai gan tā jau ir visur.
10.novembris 2012, 08:34 | links
 
Vakar Kaņierī: man viena 4,4kg, kolēģim divi knapmēri. Pēc sarunām krastā varēja spriest, ka gandrīz visi kaut ko bija dabūjuši. Bija arī viena 4,7kg. Visiem ne asakas un sveiciens Svētkos!
18.novembris 2012, 12:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager