Makšķerēšana ārpus Latvijas

Buus buus... Un pa ceļam uz mājām (ja gribēs) varēs iebraukt Minhenē, oktoberfestā kādu desu apēst!
:)
27.jūlijs 2011, 15:30 | links
 
Pārējais man neintresē bet kaudze alus :):):):)
27.jūlijs 2011, 14:08 | links
 
Braucam uz Ebro upi Spānijā.
11 dienas.
Ls 460.
Cenā ietilpst ceļš, dzīvošana, gids,atļaujas un visītis vai kaudze alus pa ceļam :)
T.: 25429130
vai kdw@inbox.lv
27.jūlijs 2011, 14:04 | links
 
Kam ir interese un vēlme palasīties par copi aiz mūsu valsts robežām, piedāvāju pēdējo Gofishing tripa atskaiti :
http://www.gofishing.lv/reviews/view/5
un bildes:
http://www.gofishing.lv/photos

Novēlu labi pavadīt laiku :)
10.jūlijs 2011, 21:10 | links
 
Lūgums atsaukties kādu, kurš pavasaros braukā uz Ebro, cilvēki 5-7 briestam uz nākamo pavasari, vajag konsultāciju kur, kas, cik , var privēti uz e-pastu - normunds@salmo.lv
4.jūlijs 2011, 11:37 | links
 
Sveiki,
Atlikušas 2 brīvas vietas (grupā 7 cilvēki)braucienam uz Karēliju, Belamorsku, Ohta upi. Kādi 60% braukšana pa upi, 40% pārbraucieni pa ezeriem. Izbraukšana plānota 05.08.2011 Ceļojuma ilgums 8 dienas (6 dienas uz upes). Upē dzīvojot Līdakas, Laši, Asari, Alatas, Sapali, Sīgas, Foreles utt.Cena - 250 LVL ŠIS NAV KOMERCPASĀKUMS!
Cenā iekļauts:
Mikroautobusa īre
Degviela
Bezceļa transports galā
Vīzas
Apdrošināšana
Ēšana

Rakstiet šeit, vai arturs79@inbox.lv
27.jūnijs 2011, 16:04 | links
 
Ar pilkeriem.
:)
23.jūnijs 2011, 15:09 | links
 
sveiki
vēlos uzzināt ar kaadam metodēm var ķert mencas norvēģijā līcī pie oslo?
23.jūnijs 2011, 15:07 | links
 
VT, Kiprā ķēris neesu, bet citur gan. Bet no laivas, ne krasta. Cik zinu, tad Kiprā, tajās ūdenskrātuvēs no laivas nedrīxt. Par bassiem vispābā, varu Tev dažus savus raxtus aizsūtīt. Ja incē, uzmet email adresi uz PM.
22.jūnijs 2011, 17:24 | links
 
Redzēju E.Zvejas raidijumu par basu copi Kiprā! Tā kā pašam ir ieplānots oktobra sākumā kādu nedēļu pavadīt šajā salā, tad gribēju painteresēties - vai kāds vēl ir tur ķēris basus un var padalīties pieredzē?
22.jūnijs 2011, 17:18 | links
 
eMKa, nekaardini, jau taa siekalojos:D
man tur ljoti patika:) es gan nebiju aiz polaaraaloka, biju kaauds 100km liidz...bet ari labi...
21.jūnijs 2011, 23:53 | links
 
Tad, kad padzīvosies pa ziemeļiem nedaudz ilgāk, kā vienu izbraukumu, tad sapratīsi- kas ir kas :)
21.jūnijs 2011, 23:11 | links
 
nu nezinu, iisteniiba muus bik pabaidija, ka jauzmanas no tiem kjepainjiem...un domaaju ka nav noziimes, augstiene, zemiene, vish ir tur kur mazaak vinju traucee, a aiziet paeest vish varkaut uz pilseetas miseneem:D
21.jūnijs 2011, 23:07 | links
 
Tur, kur es dzīvojos lāču nav, tiem augstkalnē nav ko darīt :) ja nu kāda āmrija, bet tie dzīvnieki ir makten manīgi un paņem pēdu pirms esi tos ieraudzījis :)
21.jūnijs 2011, 21:14 | links
 
eMKa... a kaa ar laachiem??? tiem tak tagad mazulju laiks...

biju zviedrijaa 2 gad apkalj, juulija beigas augusta sakums, tur pazinjas uzpeeraas uz laacenes, dabija mukt, veiksmiigi....

a pac pa mazaam upeleem njeemos, bija jociigi, smirdeeja pec slapas villas, iisti saprast nevareeja, peec briazhu vai laachu.... saardiitus celmus gan atradaam:D svaigus:))
21.jūnijs 2011, 20:55 | links
 
Nu tā ...pirmais GoFishing trips ir noticis!
Apskatīties bildes var te :
http://www.gofishing.lv/photos
Palasīties atskaiti te :
http://www.gofishing.lv/
Āķus siekstā!

25.06. aiziet nākošais brauciens, tiem, kam interesē jau jūlija otrajā nedēļā varat meklēt atreferējumu.
21.jūnijs 2011, 17:09 | links
 
Andi,kruta berjoš,mantojumu saņēmi?Te zēniem pieticīgākas vēlmes...
19.jūnijs 2011, 18:09 | links
 
Tieši tā,doma ir par rudens periodu.Varbūt ir vēl pāris interesenti,tad varētu sākt domāt par galamērķi.
Ir arī pāris citas interesējošas vietas,ASV,Centrālamerika,varbūt arī black bass Eiropas dienvidos.
19.jūnijs 2011, 15:53 | links
 
andis 47,nav bišku pa agru uz siltām zemēm taisīties?Uz to pusi jau tuvāk Jaungadam jāriktējas,bet vispār es vienmēr esmu par...
18.jūnijs 2011, 21:45 | links
 
Braliti,paldies,labprāt,tikai tik strauji laikam nesanāks:)
Ne asakas:)
18.jūnijs 2011, 17:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager