Makšķerēšana ārpus Latvijas

 
Sodien Guntis veedzeliiti no 20 metriem uz mormisku dabuuja, nelielu bet dabuuja, sodien sniga un putinaaja, zivis loti kapriizi neema, bet katrs pa 3-7 virs 2 kg ziviiteem izvilkaam, pusotrinieci sauc pa siiko un met atpakalj .... Pasi nirdzam, bet taa vis i.
Es jau pats stukoju kaa veel peec nedeeljaam trijaam kaut uz dienaam triis atskriet :), miera jau nebuus :):)
19.marts 2012, 21:07 | links
 
Bet tur jau ir padsmit kilogramīgas vēdzeles ar,ne tikai foreles,sīgas ,pālijas!
19.marts 2012, 21:01 | links
 
Peipī ledus beigsies, visi uz Zviedriju! :))
19.marts 2012, 20:52 | links
 
NG...droši vari aizkavēties :))))))))) Tu būsi sevi tā izlutinājis šinīs pāris dienās, ka nokļūstot še būs depresija :))))))))
19.marts 2012, 20:46 | links
 
Sodien tomeer triinieci nedabuujaam, es vilku divas lielas, loti lielas, bet ..., viena zem pasa ledus ataakeejaas, jo paskreeja uz augsu, otra pumpeeja taa, ka 0,20mm aukla dziedaaja, bet neiztureeja mormiskas aakis, ehhhhh, bet gan jau atspeeleesos, biki atpuusamies un braucam uz lidostu, riit jau buusim Latvijaa, Edgars saaks meerkaka tempaa monteet raidiijumu, lai varat arii juus jau tresdien biki pakaifot :) un kas zin veel sogad uz sejieni atlikties uz ledu, te tagad piesalst, ledus buus meenesi toc
19.marts 2012, 20:42 | links
 
Un es arī varu apgalvot ,ka sīga kūpināta ir ekselenta /VSOP kūpinājums un cienasts /:)))
18.marts 2012, 20:01 | links
 
Sodien siigas, lielaakaa 2,720; 2,6; 2,4kg, tas viss uz mormisku no 15-25 metru dziluma, pilniigs auts, aiz sajuusmas vienkaarsi reecu un bljaavu, riit ejam peec triinieces :). Tas viss pie Raivo no Cope Zviedrijaa, jauno baazi silti iesaku visiem, cakars ir ar nokljuusanu, bet tas ir to veerts, ehhhhhhhhhhhhh, soriit bija -15 graadi, ledus te buus veel meenesi noteikti, soriit redzeejaam aamriju jen tini skrienot paari celjam, baigais retums, medni pilni koki, bari pa 20-30 putniem, vienu vaardu sakot es ir sajuusmaa :)
18.marts 2012, 19:48 | links
 
Sveiki,a kur tieši zviedrijā ķēri tas pālijas utt.?
18.marts 2012, 13:43 | links
 
Normund,nekārdini,-laikam būs jāapvieno....
17.marts 2012, 23:45 | links
 
Sodien no pasa riita paalijas, bet vinaam nebija gribulja eest, katrs pa 2 dabuujaam un braucaam uz siigaam, tur viss notikaas, tiesa monstru nebija, lielaakaa 2,240, bet daudz taadu 1000-1300gr, paneemaam dazas lielaakaas zaaveesanai, virteejie teica ka cope slikta esot, bet mums patika, katram pa 20-30 siigaam pa pus dienu, plus Guntis pie krasta vien foreli ap 2 kg dabuuja un viena vinam visus lorinus lupatass saraava. Tur aizvakar esot 4,8 kg forele dabuuta, zviedrs sodien taadu uz 3 kg izvilka.
Riit braucam uz citu vietu siigaas, tad jau zinosu kas un kaa
17.marts 2012, 23:28 | links
 
NG

:) pazīstamas sajūtas :) tiksi pie trijnieces :)

PS. Sīgas ir ļoti garšīgas kūpinātas, varu droši apgalvot :)
17.marts 2012, 04:58 | links
 
"priģotsa galadaķ tagda" :)
17.marts 2012, 00:36 | links
 
Sodien uz trijiem ap 40 paalijaam un 10 siigas, siigas smalkas liidz kg, paalijas 600 -1500 gr, garsiigas dikti, paneemaam apeest kaadaa padsmit, i mazsaaliita laba, cepta ideaala, kuupinaata dieviiga. Zviedri nem visas zivis neskirojot, stiepj pa divi piegaajieni zivis malaa, skataas uz mums kaa uz idiotiem, ka laizam paalijas valjaa, riit braucam siigaas, norunaajaam ka eediisim tikai taas kas buus virs 2 kg :), pilniigi izvirtuli te veidojas no normaaliem veciem :), tas viss Zviedrijaa
17.marts 2012, 00:01 | links
 

Kruta tam zviedram tā makšķerīte!Mani arī aicināja uz šim zivīm 850km aiz Stoholmas uz ziemeļiem.Ezers 80km.garš=foreles,sīgas.pālijas utt. Vēl neesmu izlēmis,baigi garš tas ceļš,es tik daudz nevaru iz.....!DD
17.februāris 2012, 22:06 | links
 
eMKa - es jau uzreiz sapratu - kaut kad redēju Tavu reklāmu , sor bet tas nav mans ... saprotu ka tur ļoti daudz būs GO , es labi ja 1 km GO un nosprāgšu ))) ...
18.janvāris 2012, 21:52 | links
 
shimano- līdakas nav mans profils :) , bet skatāties paši.

Kontrabass- nekad nesaki- nekad :D
18.janvāris 2012, 21:47 | links
 
Šgad jau arī izskatās ka ziemai būs nobīde ... bļāviens OBIDNO bet tie ir vienīgie datumi pa visu gadu - sakārtojot 2 brīvdienas 5 un6 maijā dabonam nedēļu brīvu ....
18.janvāris 2012, 21:30 | links
 
eMKa, ar atgriešanos CL! re, ka tomēr nevari bez šī portāla....:)) bet teicies, ka vairs nerādīsies....
18.janvāris 2012, 21:29 | links
 
Kāpēc tādas šaubas.Cik man čomi bijuši,tieši pēc ledus iziešanas nav slikti.
Es pats pagājušā gadā biju ieplānojis un norezervējis mājiņu,bet nācās atteikt,jo pēc nežēlīgās ziemas tur vēl bija ledus.
18.janvāris 2012, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager