Tīklu tirdzniecība

Kā , nu ja tevi otreiz gada laikā pieķer čokā var iebāzt !
14.februāris 2008, 09:41 | links
 
tiem jau uzdir**t uz tiem sodiem! samaksā kā nieku, un turpina celt zivis ārā!
14.februāris 2008, 08:58 | links
 
Tagad jau baigos sodus ieviesa , zvejnieki šokā ! Tikai tos kuri nelikumīgi liek tīklus , tas diezvai butiski skars ?
14.februāris 2008, 08:52 | links
 
tas tiesa jo mūsu sodi ir smieklīgi uzliec tam maliķim sodu pēc divām dienām šis ieliek citu tīklu pārdod zivis un sodu nomaksā!!
14.februāris 2008, 08:19 | links
 
vajadzētu sakārtot arī sodu sistēmu - mūsu sodi ir diezgan smieklīgi! no otras puses kam tu liksi sodu, ja nevari noķert! trūkst inspektoru, kontroles! tāpē jau visi dara ko gri ka neviens nekontrolē!
14.februāris 2008, 08:18 | links
 
es atkaartoshu, mees tikai pashi varam veerst visu pa labu, buutu labi ka saaktu ar tirgiem, redzi kriminaalu zivi zino, malikiem nebuus kam paardot, intrese mazinaasies
kas ir demokraatija-tautas vara!
13.februāris 2008, 22:16 | links
 
Liks tik ilgi kamēr jutīsies nesodīti ! Pareizi , tīklu var nopirkt Leišos , var no rokas , cena Ķīnietim smieklīga , bez sabiedrības atbalsta grūti ko izkontrolēt ! Bet ja Tu tirgū vai makškernieku veikalā redzi lētu tīklu , vai kāds kārumnieks nenopirks ? Kontrole , pats zinu kāda tā ir ! Makskerniekus čakarē , a tīkli ? Kāds tam risinājums Ūdens policija, blēņas ! Es tādu universālo risinājumu neredzu , a izdevīgums acīmredzams !
13.februāris 2008, 22:13 | links
 
nu vo, biezaak jaakontrolee, labs iesaciijums!
nejau visi brauks uz to villnu!
13.februāris 2008, 22:05 | links
 
Es nesaku ka nevajag aizliegt tīklus vispār iekšējos ūdeņos. Labi, pieņemsim Latvijā atļaus tirgot tikai pret licencēm. Bet kā izkontrolēt to tīklu daudzumu ko ievedīs piemēram no leišiem? Aizbrauks uz Viļņas tirgu un nopirks cik grib, ievedīs Latvijā un lietos cik grib.
Ir jāizdara tā lai maliķim paliktu neizdevīgi likt tīklus, var to panākt ar labāku kontroli.
13.februāris 2008, 22:00 | links
 
Juuk, tu skatiijies degpunktaa, luuk taadeel vaig aizliegt paardot tiiklus bez dokumentiem
13.februāris 2008, 20:58 | links
 
Juuk .Brīvu tirdzniecību LV , lai nav kad katrs puišelis nopērk tirgelī ...un pēc tam upmalā ķīnieti atstā , protams tā nav recepte , bez kontroles to nepanāks ! Pārdot pēc licenzēm , zvejniekiem utt., nodot pēc nolietošanas ! Es saprotu ka Tu ar to esi saistīts , kadi tad ir tavi rekomendējumi ?
13.februāris 2008, 20:52 | links
 
tigošanu! respektīvi tirgot tiki pret licenžu uzrādīšanu! paastiprināt inspektoru kontroles uz ezeriem! gribi teikt ka jāsamierinās kā ir? neko nevar darīt?
13.februāris 2008, 20:48 | links
 
Ko tad aizliegt? Tīklu lietošanu, pirkšanu, pārdošanu, pārvadāšanu, glabāšanu?
13.februāris 2008, 20:47 | links
 
Atvainojos ka iejaucos, bet jēga tam tīklu aizliegumam nebūs liela. Tagad robežas vaļā ir vēl vairāk, līdz ar to tīklus ievest varēs bez problēmām. Un neviens nevar aizliegt privātīpašumā esošajā dīķi iemērkt tīklu, tāpēc tīklu tirdzniecība būs, diemžēl.
13.februāris 2008, 18:14 | links
 
nu kipa kursh grib lai naak, no noteikta laika liidz noteiktam laikam, shitaa lieta ir veel tikai idejas statusaa !
13.februāris 2008, 13:39 | links
 
āā skaidrs! cik cilvēkiem plānots pasākums :)
13.februāris 2008, 13:31 | links
 
pie saeimas, bet ir tik 1probleema es nevaru iesniegt dokumentus par piketu, jo man tikai 17 gadi
13.februāris 2008, 13:30 | links
 
nu jā! darīt var! kur domā piketēt?
13.februāris 2008, 13:21 | links
 
neko nedarot nekas arii nemainiisies!
13.februāris 2008, 13:20 | links
 
arī! bet teikšu godīgi - mēģināt var, bet šaubos ka kaut kas sanāks!
13.februāris 2008, 13:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager