Tīklu tirdzniecība

kkaa vinu uzmaniiba jaapieveersh, varbuut toc uztaisam piketu, lai pienemtu likumu, kas aizliedz iegaadaties tiiklus privaatpersonaam bez atiecoshajiem dokumentiem, savaadaak mees tikai runaajam un taa ir daleeji muusu vaina....
13.februāris 2008, 13:16 | links
 
es vienreiz ar tiikliniekiem sakaavos
2dzeki vs es 1 laivaa, rezultaataa malikiem dazi izsisti zobi un giimis zils, a man pasham zila acs un ciet(kaavaamies ar airiem)
13.februāris 2008, 11:57 | links
 
tur vienkārši maliķus ir jāiznīcina! šķiru kā tādu!
13.februāris 2008, 11:54 | links
 
Tur zemāk rakstīju par ūdiniekiem, pagājušajā nedēļā tajā ezerā divas kompānijas policija dabūja ciet, 45gab ūdas izņemtas, kāds sods nezinu. Prieks ka tā.
2.februāris 2008, 22:45 | links
 
Griezies vietējā pašvaldībā , tur Tev apskaidros visu !
16.janvāris 2008, 22:31 | links
 
Par šito jau esam prasijuši atbildes nekādas!
16.janvāris 2008, 22:26 | links
 
Es jau pat iedomājos par tādu lietu kā pieteikties sabiedriskajos inspektoros, tikai nezinu kā tur īsti ir vai sabiedriskajiem vispār ir kādas pilnvaras vai viņi var tikai pakratīt pirkstu...
Varbūt kāds zin kā ir, ko viņi dara, vai ir noteikts darba laiks, vai tad kad brauc copēt var arī kaut ko darīt lietas labā.
16.janvāris 2008, 22:12 | links
 
Jā, par to īpašumu arī ir tā kā ir, tur ir mājiņa, kura visticamāk tiktu nosvilināta vai izdemolēta, bet par to 112 ņemšu vērā, jo šonedēļ atkal braukšu un tad skatīšos kas notiek.
16.janvāris 2008, 22:08 | links
 
Ja tev tur īpašums, tad drošvien sist viņus nebūtu labi..
pamēgini sazvanīt inspektoru un sarunā, lai tad, kad esi uz ezera un viņus redzi, tad lai vini pienāk no citas puses un pavēro kādu laiku, lai viņi savām acīm redz, kā viņi darbojās un tikai tad ņem tos ciet, citādi būs tā, ka ja pieķers viņus velkot ārā vienu ūdu, tad pārējās ūdas viņiem piesiet nevarēs un arī sods nekāds nebūs.. ideāli ja pieķeršānas brīdī pie viņiem vārētu vēl zivis atrast..

Domāju, ka atrodi kādu prātīgu inspektoru, un kopīgi izštukojiet, kas un kā..
16.janvāris 2008, 17:16 | links
 
Pazvani uz 02 vai 112 ! Mūspusē ātri sašņorētu !
16.janvāris 2008, 17:05 | links
 
Jā, jūs par tīkliem, bet vēl ir viena cita lieta, pagājušajās brīvdienās biju uz pēdējā laikā iecienītu ezeru, bieži tur braucu jo ir īpašums krastā, taču ķeras tur švaki, arī tīklus tur īpaši nav nācies manīt, kur paliek līdakas?
Tagad zinu, sēdēju uz ledus un kā ir atļauts ar pludiņu un dzīvo zivtiņu mēģināju noķert kādu līdaku, man īpaši neveicās, dabūju vienu un to pašu zīmuli atpakaļ palaidu, taču ap četriem vakarā, kad jau lielākā daļa copmaņu sāk doties mājās divi čaļi tikai atnāca uz ledus, nodomāju ka sēdēs uz vēdzelēm... No rīta atkal ar savu pludiņu gāju līdaku meklējumos un ko ieraugu tie paši čaļi sēž ar 25 ūdām, uzsāku ar viņiem sarunu, izrādās vienreiz viņiem konfiscētas 15 ūdas un šiem sods uzlikts 6Ls, absurds. Diemžāl sazvanīt attiecīgo numuru man neizdevās, vai tiešām inspektorus var sazvanīt tikai darba dienās???
Pie tam šajā ezerā viņi jau visu esot atkoduši, inspektori no sākuma uzbraucot kalnā un apskatot ezeru, a tie kas uz ezera viņus jau pamanījuši un aizmūk, tie divi tā arī teica mēs jau te sēžam tā lai redzētu kad inspektori parādās. Vēl viņi man pastāstīja ka ir vēl daudz tādi kas liek tik daudz ūdas, viņiem pat ezers teritorijās ir sadalīts. Ko lai ar šitiem iesāk???
16.janvāris 2008, 17:03 | links
 
nemaz nerunāsim par tirgu, tur vispar var dabūt jebko un vienalga cik daudz..
16.janvāris 2008, 16:51 | links
 
nevajag pat i-netā meklēt! aizej uz copes bodi centrāltirgū tur tev pa metriem pārdos! nesaprotu par ko mēs te sūdzamies, ja piemēram tīklus tik vēsi pārdod bodēs?
16.janvāris 2008, 16:37 | links
 
Runaajot par iegaadi, palasiiju juusu rakstiito... iegaaju domaaju visiem paziistamajaa maajas lapaa www.ss.lv un luuudzu jau peec paaris klikshkjiem tiku pie taa ko mekleeju:


NOST AR TIIKLIEM!!!
16.janvāris 2008, 07:38 | links
 
Kurš redzējis veikalā mūsu nekrāsoto lasi,taimiņu vai foreli?????????????
11.novembris 2007, 13:32 | links
 
KO MOCATIES PAR TĪKLU TIRGOŠANU?????!!!!!!!Lai tirgo un pērk kam tie vajadzīgi!!!!Varbūt sakārtot šo mūsu stulbo valdību un likumus???!!!!!!!!!Ja ''tīklošanas sodi''būs tādi ka nespēs ''celt''maliķi,un arī tirdzniecība būs sakārtota(ne tikai uz papīra)tad neviens tos nemērks un nebojās dabu!Kā Jums šķiet cik ielika kabatās par cukurfabriku slēgšanu??Cik tag par nēģošanas aizliegumu parastajai tautai??????cik par to ka man jāpērk sūdains ķimikāts norvēģu lasis???Jāsāk ar ''augšām!!!!!!!!!
11.novembris 2007, 13:31 | links
 
tas arī labi ka īsto nav tik daudz esmu redzējis burtniekā iesalušus legālus tīklus līdakas tur tik daudz nējot veči saka bet stūlbāki asaru ciltsbrāļi zandarti gan kaut vai apakšā viens sapuvis nākamie pa virsu!!!
29.oktobris 2007, 18:46 | links
 
Protams ka tas nav viegli tapēc jau ir dažādi sadraudzības pasākumi starp musu kaiminiem (leišiem un igauniem) kuros var apspriest šadu jauninājumu ieviešanu. Leišiem jau ar nav nemaz tik spīdoši ar tam zivīm ka viņi varētu tirgot tīklus pa labi pa kreisi. Un nevajadzētu to datubāzi nemaz tik lielu lai varētu to apkopot pa baltijas valstīm. Jo īsto zveinieku nav nemaz tik daudz.
29.oktobris 2007, 15:30 | links
 
Tad arī vajag robežas aizvērt prekš tādiem rīkiem, ja nē aizlaidīšu uz Leišiem iepirkšu vairumā pa lēto. Braucot pār robežu pateikšu, ka tie ir priekš zvirbuļu ķeršanas no ķiršu kokiem vai apvilkt tīklu vajag ap dārziņu, lai visādi zaķi, kaķi neapēd manus zirņus. Nu tā! :) Katrā ziņā, ja nopietni pieiet šitai lietai nenormāli sarežģīti būs kautko pasākt. Atradīsies visādi gudrinieki, kas izdomās jaunu pielietojumu tīkliem. Tā pat kaut manis minētos variantu. Varbūt ne tik absurdus bet doma skaidra!
29.oktobris 2007, 13:44 | links
 
Es domāju ka ja isludinātu likumu tīkli uzreiz paliktu dārgāki jo veikali cerētu uz lielāku peļņu, kreisie tīklinieki nepiktu jo ir tīkli ir palikuši dārgi, bet rūdītajiem maliniekiem arī šie iepirktie tīkli begsie un tad nekas cits netliks kā pirkt licenzi. Protams sākums būtu sapigs arī licenzētajiem zveiniekiem dargo tīklu dēļ, bet es domāju viņi saprastu tā nepieciešamibu tad kad viņa tīklā ir nevis 10 zivis, bet 50!!!
29.oktobris 2007, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager