Tīklu tirdzniecība

Labas domas! Bet tad jātaisa kratīšanu tagad visās mājās un jāatņem jau esošos tīklus! Padomā kāds noiets būtu kādu mēnesi pirms likuma izsludināšanas, ka nevarēs tik viegli vairs dabūt tīklus!
29.oktobris 2007, 12:57 | links
 
Tādā gadijumā ir jāziņo inspektoram par tīkla zādzību un datubāzē tas parādās kā zagts un pieķerot tādu zagli verētu sodīt ne tikai par maluzvieniecību bet arī par svešas mantas piesavināšanu. un ja atrod tīklu pie paša tā saimnieka kurš par to ir ziņojis var apsūdzēt par krāpšanu. Ja nezinosi pats būsi vainīgs!
29.oktobris 2007, 12:13 | links
 
Realcic - Aiziešu nospert to tīklu un manus savārītos sūdus strebs īpašnieks!
29.oktobris 2007, 12:03 | links
 
Kā būtu ja tīklus varētu pārdot tikai laicenzētiem zvieniekiem un tīklus numurēt un uztaisīt datu bāzi kāds numurs kuram pārdots. Bet jaunus tīklus pārot tikai tādā gadijumā kad vecais nolietotais tīkls ir adots atpakaļ tirgotājm un utilizēts. un pašu Nr vajadzetu pieblombēt pie tīkla lai nezdomātu atdot citu tīklu numurētā vietā.
29.oktobris 2007, 11:16 | links
 
Pieņemsim variantu, ka man ir pašam savs dīķis un sagribas noķert zivis lielākos daudzumos, piemēram, dzimene, tusiņš nu kautkāds pasākums, kad vajag pakūpināt, pacept u.t.t. Kā lai man aizliedz darboties manā īpašumā??? Koks ar diviem galiem!
29.oktobris 2007, 10:29 | links
 
Uzskatu, iekseejos uudenjos jaaizliedz tiiklu liksana kaa taada! Veikalu plauktos arii tiem nav vieta! Uzkatu ka makskernieku veikalos jaabuut tikai makskereesanas piederumim nevis zvejas riikiem taadiem kaa tiikli. vajadzeetu kaadu specializeetu zvejnieku veikalu kur paardotu tiiklus pret licenci zvejai juuraa vai iespeejams kaados lielajos ezeros, turklaat paardot vareetu ierobezotu garumu un tiiklu skaitu gadaa, lai ierobezotu Juusu mineeto tiiklu paardosanu taalaak par du bultiigu cenu! turklaat nedomaaju ka kaads zvejnieks gribees lai vinja iemiiljotajaa uudenskraatuvee veel kaads iestieptu 300 m liekaci! lai nu kaa nost ar tiikliem!
28.oktobris 2007, 20:39 | links
 
Toms004 Tu nav riktīgi sapratis! Es jau tieši par to runāju, ka nav reāli iespējams neko izdarīt šajā aizlieguma sakarā! Vienīgais līdzeklis ir vienīgi vēl bargāku sodu likšana.
28.oktobris 2007, 13:03 | links
 
Savā ziņā tev taisnība rotinnss bet kurš garantē ka tas kas nopircis to tīklu likumīgi neuzsitīs viņu gaisā divreiz dārgāk??? kurš to izsekos kā tos tīklus izmanto????
21.oktobris 2007, 18:51 | links
 
Es ar varu palieliities, ssodien biju lielupee pie Kalnciema tilta, cope nu galiigi nebija! Galvenais notikums, ka atradaam ar paarinieku tiiklu un neseedeejaam rokas kleepii salikussi. Zvaniijaam augssaa. Kaadu pusotru stundu gan naacaas tur pat tuvumaa meetaat, bet sagaidiijaam inspektorus. Kaadi 60 m zzilcinieks un iekssaa veel zznnaudzaas vesels bars ar visaadaam fissaam.
Atbilde toms004: Domaaju, ka nevarees aizliegt tirgot tiiklus, OK vareetu paardot tikai spec veikalos tiem kam ir licenzes, bet ko tu izdariisi tad ja man ir passam savs diikkis kur gribu kautko izcelt ar tiiklu??? Baigi sarezzggiitaa lieta, jaamaina daudzkas likumdossanaa un buus arii pretinieku!
21.oktobris 2007, 16:12 | links
 
Vecīši!!!!!!!!!!!!!Kamēr paši makšķernieki skatīsies ''CAUR PIRKSTIEM''TIK ILGI ARĪ MALIĶI DARBOSIES! Un inspektori tāpat kā mūsu ''valsts''policija tikai nosecinās,ka akal ir nobendētas zivis bet nespēs novērst lai tā nebūtu! (Un cik stulbam jābūt lai rakstītu:Lai biežāk inspektoriem šādi lomi!!)
21.oktobris 2007, 09:25 | links
 
es domāju ka vajadzētu palielināt sodus, ja pieķer atkārtoti to pašu, tad uz ķurķi!!!!
8.oktobris 2007, 20:09 | links
 
nesaprotu,kapēc neaizliedz tirgot tīklus!kamēr varēs tos iegādāties tikmēr kretīni tos mērks ūdeņos.
8.oktobris 2007, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager