Makšķerkātu remonts

Cormoran speciland extra heavy 4.20m 180g fīderis-pārlūza posms kurā stiprina spicīti.lūzums pie resnākā gala (Pārlūza diezgan nesmuki-vienlaicīgi ir gan garenplaisas līdz riņķim, gan atsevišķi gabaliņi nolūzuši pavisam nost un tas viss pie tās vietas kur savienojas ar iepriekšējo posmu) Jautājums vai fīderim ar tik lielu testu ir jēga viņu labot/stiķēt? Kurā bodē/darbnīcā var pasūtīt jaunu orģinālu posmu šim fīderim? Fīderis pirkts ārpus lv, tāpēc ar garantiju ir kā ir,lai gan lietots vien 5 reizes

runiigais, 28.augusts 2017, 19:55

Man tāda pati bēda! Kā šo problēmu atrisināji??? Remontēji vai pirki jaunu? Kur un kādas izmaksas?
29.oktobris 2017, 12:37 | links
 
Ir labojama Tikai ja visas skaidiņas ir vietā

bums, 7.septembris 2017, 19:02


Visas skaidiņas vietā, vaina dikti līdzīga kā Kaspich bildēs tepat zemāk tēmā.
Tad ir cerība sagaidīt iepriekš solīto video?
14.septembris 2017, 10:05 | links
 
Ir labojama Tikai ja visas skaidiņas ir vietā
7.septembris 2017, 19:02 | links
 
Šādu vainu remontēt nav sarežģīti Tikai ja viss ,,skaliņš,,ir vietā .Rīt ielikšu video ar visu procesu .Protam var pirkt jaunu posmu ,bet kur ir garantija ka pēc pāris copēm tas viss neatkārtosies Es paziņam nopirku Salmo kātu -viegls ērts Taču trešajā copes reizē viss pavērās .Funktierēju un salaboju Nu jau mēnesi ar viņu copē un kreņķus nezin -Tikai viens noteikums -spicīte var būt plaisājusi ,bet ne nolauzta Testi nemainās

bums, 27.augusts 2017, 18:01


Sveiks!
Arī mani piemeklējusi identiska bēda - saplaisāja spicīte. Kā tur ar tām remonta iespējām, ir iespējams darīt pašam, vai labāk tomēr Tev dot?
7.septembris 2017, 13:51 | links
 
Cormoran speciland extra heavy 4.20m 180g fīderis-pārlūza posms kurā stiprina spicīti.lūzums pie resnākā gala (Pārlūza diezgan nesmuki-vienlaicīgi ir gan garenplaisas līdz riņķim, gan atsevišķi gabaliņi nolūzuši pavisam nost un tas viss pie tās vietas kur savienojas ar iepriekšējo posmu) Jautājums vai fīderim ar tik lielu testu ir jēga viņu labot/stiķēt? Kurā bodē/darbnīcā var pasūtīt jaunu orģinālu posmu šim fīderim? Fīderis pirkts ārpus lv, tāpēc ar garantiju ir kā ir,lai gan lietots vien 5 reizes
28.augusts 2017, 19:55 | links
 
Kaspich [27.08.17]: Kaspich [Vakar]: Ja, kāts - Bāze...Atvainojos, kāts Blaze...
Man bija tieši tāda pati problēma, tādam pašam kātam. Saīsināju līdz pirmajam riņķim un viss. Tagad ir nedaudz bomīgāks.
28.augusts 2017, 07:43 | links
 
Vai šī ir hroniska vaina, vai tikai man tā gadījās? Kādi ieteikumi, lai situāciju labotu - amputēt galu un spices riņķi pārlikt zemāk, vai līmēt (ar ko)?

Kaspich, 27.augusts 2017, 17:18







Pēc foto, līdzīgi, kā man reiz fīderim galu- kvertili iegrieza, jo pītā aukla pirms iemetiena apmetās ap kvertilu....!?
27.augusts 2017, 21:36 | links
 
Bums, tā arī nostājas. Katrs čaiñiks, kurš brauc, tas atstāj man 20 eur un es tās spices mainu. Jo pamatā nolauź, kad aukla apmetas rinki, neskatas un zhvidzina no visas sirds. Pats copeju and One Sensoric, tam tā spice nopietnāka
27.augusts 2017, 19:49 | links
 
jankaribak [8:16]: Vaj var nopirkt Salmo elite microjig 10 otro posmu?Var. esmu kādus 4 nomainījis. Bet pirmo posmu jāñem līdzi, kā te jau minēja.

stakets, 27.augusts 2017, 11:07

Tad man ir viens jautājums Nakuj man tāds kāts kuram 4x spices ir jāmaina ? Cik galā tas nostājas ja viņas ir jāpērk ? Ja par garantiju tad nav problēmu kau 100 maini
27.augusts 2017, 18:08 | links
 
Vai šī ir hroniska vaina, vai tikai man tā gadījās? Kādi ieteikumi, lai situāciju labotu - amputēt galu un spices riņķi pārlikt zemāk, vai līmēt (ar ko)?

Kaspich, 27.augusts 2017, 17:18

Tikai nedomā neko saīsināt Sliktākajā gadījumā jāmaina viss posms pie 4 riņķa
27.augusts 2017, 18:03 | links
 
Šādu vainu remontēt nav sarežģīti Tikai ja viss ,,skaliņš,,ir vietā .Rīt ielikšu video ar visu procesu .Protam var pirkt jaunu posmu ,bet kur ir garantija ka pēc pāris copēm tas viss neatkārtosies Es paziņam nopirku Salmo kātu -viegls ērts Taču trešajā copes reizē viss pavērās .Funktierēju un salaboju Nu jau mēnesi ar viņu copē un kreņķus nezin -Tikai viens noteikums -spicīte var būt plaisājusi ,bet ne nolauzta Testi nemainās
27.augusts 2017, 18:01 | links
 
Kaspich [27.08.17]: Ja, kāts - Bāze...
Atvainojos, kāts Blaze...
27.augusts 2017, 17:31 | links
 
Ja, kāts - Bāze...
27.augusts 2017, 17:23 | links
 

Vai šī ir hroniska vaina, vai tikai man tā gadījās? Kādi ieteikumi, lai situāciju labotu - amputēt galu un spices riņķi pārlikt zemāk, vai līmēt (ar ko)?
27.augusts 2017, 17:18 | links
 
Paldies!
27.augusts 2017, 12:49 | links
 
jankaribak [27.08.17]: Vaj var nopirkt Salmo elite microjig 10 otro posmu?
Var. esmu kādus 4 nomainījis. Bet pirmo posmu jāñem līdzi, kā te jau minēja.
27.augusts 2017, 11:07 | links
 
MartinsSi [27.08.17]: jankaribak [8:16]: Vaj var nopirkt Salmo elite microjig 10 otro posmu?Vislabak pazvanit uz Daugavgrivas ielas salmo darbnicu. Viniem loti daudz kas no salmo kaatu spiceem ir uz vietas.
Tur ir jābrauc ar pašu kātu un Tev piemeklēs vajadzīgo...
P.s.es tur piemeklēju savam standarta 10-20gr spinam ar MJ 5gr spicīti, lai nav jāpērk vesela copene...
27.augusts 2017, 10:51 | links
 
jankaribak [27.08.17]: Vaj var nopirkt Salmo elite microjig 10 otro posmu?
Vislabak pazvanit uz Daugavgrivas ielas salmo darbnicu. Viniem loti daudz kas no salmo kaatu spiceem ir uz vietas.
27.augusts 2017, 08:23 | links
 
Vaj var nopirkt Salmo elite microjig 10 otro posmu?
27.augusts 2017, 08:16 | links
 
Var plīst,bet tik daudz ideju,kā salabot un jaa smalks grafits im8 ļoti viegls tas kāts
13.augusts 2017, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager