Makšķerkātu remonts

Nevarētu kāds pateikt darba laiku vai tel. numuru tai SALMO darbnīcai. Paldies.
15.jūnijs 2013, 09:59 | links
 
vai ir iespejams spoles turētāju (kautkadu uzliekamu,vai nezinu) kautkur dabut?

Guerrero, 29.aprīlis 2013, 22:34


Eboat pajautā, viņiem ir kātu meistars.
29.aprīlis 2013, 22:42 | links
 
vai ir iespejams spoles turētāju (kautkadu uzliekamu,vai nezinu) kautkur dabut?
29.aprīlis 2013, 22:34 | links
 
Nemaz ne, atliek tik līdz autopastam aizstaigāt, vai arī jāizmanto, tā teikt, kurjers, kurš šad un tad veic kātu apmaiņu Rīgā
27.februāris 2013, 23:49 | links
 
Līdz Rēzeknei ir baigi tālu jāmin :(
27.februāris 2013, 23:10 | links
 
Ja kātam vajag atjaunot jaunības glanci, vai arī salikt kopā no 0 kātu, tad vislabāk dot to kātu prom uz Rēzekni, meistaram Zigurdam. Viņa glancei pagaidām nestāv blakus neviens no LV meistariem.
26.februāris 2013, 19:05 | links
 
Visiem paldies, tā arī šķita, ka jānes vai nu Sīmanim, vai arī EBoat meistariem.
Par Sīmani un attieksmi runājot - nav nemaz tik traki. Mana sieva arī copē un mani bieži vien apcopē (laikam tāpēc sievietes uz copi ņemt skaitās "dīvaini", nezinu, feromoni kaut kādi vai kas). Ir nesusi salauztu spini Sīmanim, lai piemeklē nolauzto spici. Sākuma bijušas puspievērtas acis un nīgri uz augšu pacelts mutes kaktiņš, bet dialogam attīstoties, viss nostājās savās vietās un no nīgruma ne vēsts. Tāka viņš laikam klientu vērtē pēc viņa "rubīšanas". Nezinu, vai tas ir labi, vai slikti.

Teretere, jā, makšķeres lūzt - visbiežāk, ja noliek zemē un draugs uzkāpj virsū, autiņa durvīs, vai arī ejot uz priekšu, spici turot arī uz priekšu. Vienu reizi esmu redzējis, kā salūzt iemetienā. Pašam arī 2 kāti ir salauzti iemetienā - vairs nevienam nepārbaudītam cilvēkam savus kātus nedodu. Abas reizes solīja nopirkt tādus pašus vietā, bet nevienu reizi nav nopirkuši :(

-d.
26.februāris 2013, 18:53 | links
 
es pa 3lati tirgū kātu ar visu spoli nopirku,makšķerēju jau gadi 5,ja arii salūzt ,-vaita būtu vērt uz remontu nest?
Nezin kādi kāti jums tur lūzt?

teretere, 26.februāris 2013, 11:58

tadi kas tev sapņos rādas 50ls -100ls
26.februāris 2013, 12:01 | links
 
Kātu remonts ir nepateicīga lieta/ne riņķu nomaiņa/ ,jo kunde grib kā jaunu -nesanāks Parasti tā lielākā skāde nav lūzuma vietā -to var ātri nošinēt ,bet gan plaisās kuras dažreiz ir 20- 30 cm garas Tātad šinējums jāliek visā plaisas garumā .Jautājums Kas tad var šādā situācijā garantēt akcijas un testa parametrus ? šinējums vēl jānotin :DD Tāpēc no kātiem esmu atteicies -E Boat vai Sīmanis vai arī Lisa -meklēt MRK tusiņā
26.februāris 2013, 10:20 | links
 
Sīmanis uzreiz varbūt piemeklēs citu spici -remonts vai jauna spice ir līdzīgās cenā
26.februāris 2013, 10:14 | links
 
Jeeska!
Tad pie kā labāk nest salauztu kātu uz ārstēšanu?

Pele_mele, 26.februāris 2013, 09:48

Nes E-boat vai Sīmanim
26.februāris 2013, 10:13 | links
 
Jeeska!
Tad pie kā labāk nest salauztu kātu uz ārstēšanu?

Pele_mele, 26.februāris 2013, 09:48


kamēr tu domā kur nest kur labāk vai lētāk utt tad jau nopērc jaunu un miers
26.februāris 2013, 09:52 | links
 
Jeeska!
Tad pie kā labāk nest salauztu kātu uz ārstēšanu?
26.februāris 2013, 09:48 | links
 
Sīmanis kātus taisa ļoti labi, Andrejs spoles var salikt ar aizsietām acīm, viņiem urbjus asināt nevajag dot, no tā arī viss sākās, Salmo serviss ir vis senākais serviss, pietam .... kā jau Bumsis saka, pat dievam gadās kļūdas (pasaule tāda kāda tā ir)... :):):)

un komentārs par klientiem ir pavisam nevietā, Sīmanim darba ir vairāk kā saprašanas sezonas laikā, jo viņš apkalpo arī Igauniju un daļu Lietuvas ..., tā, ka ..... :)

NG-NG, 26.februāris 2013, 08:13

Tā nu viš ir Sīmanim neesmu teicis nevienu sliktu vārdu ne pa spolēm ne pa kātiem Un ar tādu rezerves daļu klāstu var nemudrīties Nomaina uz jaunām.Par kļūmēm ir tā kā NG saka -dažreiz iebrauc auzās uz līdzenas vietas ....:DDD
26.februāris 2013, 08:40 | links
 
Nu kātus Sīmanis sataisa labi...cepuri nost (vienīgais viņam tā atieksme pret klientiem reizēm pieklibo:-)....
Palasot blogu par meistariem, man ir izveidojies savs skatijums....ko pie kā nest remontēt. Trīs meistaru pakalpojumus esmu izmantojis. Secinājums ...nav universālā kareivja.:-)
26.februāris 2013, 08:36 | links
 
Sīmanis kātus taisa ļoti labi, Andrejs spoles var salikt ar aizsietām acīm, viņiem urbjus asināt nevajag dot, no tā arī viss sākās, Salmo serviss ir vis senākais serviss, pietam .... kā jau Bumsis saka, pat dievam gadās kļūdas (pasaule tāda kāda tā ir)... :):):)

un komentārs par klientiem ir pavisam nevietā, Sīmanim darba ir vairāk kā saprašanas sezonas laikā, jo viņš apkalpo arī Igauniju un daļu Lietuvas ..., tā, ka ..... :)
26.februāris 2013, 08:13 | links
 
Normund, piedod, ja kļūdos, bet kaut kā atceros Bumša (paša rakstīto) karjeras pirmsākumu copes inventāra remontēšanā, uzlabošanā un jaunradē. Varbūt, ka atmiņa mani viļ, bet šī mums brīnišķīgā notikuma melnais krusttēvs esot bijis ... Sīmanis. Labojiet mani, ja kļūdos.

andreiko, 26.februāris 2013, 07:41


ko brīnies jo katris cenšās sev klientus piesaistīt
kā māk ..
26.februāris 2013, 07:57 | links
 
Normund, piedod, ja kļūdos, bet kaut kā atceros Bumša (paša rakstīto) karjeras pirmsākumu copes inventāra remontēšanā, uzlabošanā un jaunradē. Varbūt, ka atmiņa mani viļ, bet šī mums brīnišķīgā notikuma melnais krusttēvs esot bijis ... Sīmanis. Labojiet mani, ja kļūdos.
26.februāris 2013, 07:41 | links
 
Te nu tu cienītais maldies, Salmo servisā taisa jebkura ražotāja inventāru
26.februāris 2013, 07:03 | links
 
drl, uzraksti PM Bumsim, ja būs vaļa, saķīlēs. Vai stiep uz eboatu Teikā. Uz Salmo nepaļautos, tev tak tie nav salmu ražojumi. :D
(citus šie nelabprāt ņem)
26.februāris 2013, 04:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager