Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Ko nozīmē Peipusā 13m/s vējš? Vajag tad obligāti telti?
15.februāris 2024, 17:00 | links
 
Lielā nozīme.ja nav stulbenis

Roniks, 15.februāris 2024, 11:56


Loģiski. Vidusjūrā pavisam citas makšķeres un ēsmas
https://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-22958.htm
15.februāris 2024, 12:08 | links
 
dagnis16 [15.feb]: 777 [8:15]: Iedomājos to skatu, kā zemledus makšķernieku armija, nedaudz iesilusi, ar boriem un kastēm, ragavām izkāp no omnibusa, un Peipusa panorāmas vietā redz Kannu peizāžu. :)))Kāda nozīme Peipuss vai Vidusjūra
Lielā nozīme.ja nav stulbenis
15.februāris 2024, 11:56 | links
 
777 [15.feb]: Iedomājos to skatu, kā zemledus makšķernieku armija, nedaudz iesilusi, ar boriem un kastēm, ragavām izkāp no omnibusa, un Peipusa panorāmas vietā redz Kannu peizāžu. :)))
Kāda nozīme Peipuss vai Vidusjūra
15.februāris 2024, 10:45 | links
 
Iedomājos to skatu, kā zemledus makšķernieku armija, nedaudz iesilusi, ar boriem un kastēm, ragavām izkāp no omnibusa, un Peipusa panorāmas vietā redz Kannu peizāžu. :)))
15.februāris 2024, 08:15 | links
 
Alex [14.feb]: UgisP [Vakar]: Lūdzu info par lielo busu, kas iet uz Peipusu.Iet tikai no Rīgas un uz Silto ezeru. Es varu saorganizēt braucienu uz lielo Peipusu ar lielo un vidējo autobusu, bet nav tik braucēju. Pats lielākais brauciens bija uz Kinofestivālu pili Kannās, pāri 3000 km uz 1 galu.
Lētāk braukt ar lielo autobusu nekā ar mašīnu un sēdēt pie stūres tos lielos km.
Līdz kannām maksimums 2000.
15.februāris 2024, 07:42 | links
 
UgisP [14:57]: Lūdzu info par lielo busu, kas iet uz Peipusu.Iet tikai no Rīgas un uz Silto ezeru. Es varu saorganizēt braucienu uz lielo Peipusu ar lielo un vidējo autobusu, bet nav tik braucēju. Pats lielākais brauciens bija uz Kinofestivālu pili Kannās, pāri 3000 km uz 1 galu.
Lētāk braukt ar lielo autobusu nekā ar mašīnu un sēdēt pie stūres tos lielos km.
Organizētājs hujeva))))…pizdabols
Alex, 14.februāris 2024, 15:44
14.februāris 2024, 23:30 | links
 
UgisP [14.feb]: Kādam ir autobusa uz Silto ezeru vai Peipusu kontakti?
Vai arī kāds ir gatavs paņemt mani līdz no Jelgavas vai Rīgas. Es nevaru aukstumā braukt, jo ir stipri traumēta roka. Bet velk uz turieni...
+371 24 936 199 no Rīgas. Bet nedēļas nogalei jau pilns.
14.februāris 2024, 18:39 | links
 
Kādam ir autobusa uz Silto ezeru vai Peipusu kontakti?
Vai arī kāds ir gatavs paņemt mani līdz no Jelgavas vai Rīgas. Es nevaru aukstumā braukt, jo ir stipri traumēta roka. Bet velk uz turieni...
14.februāris 2024, 17:42 | links
 
divrocis [14.feb]: Ja ķer ar resnāku auklu par 0,1mm, tad būtībā iet garām tā emociju gamma, ko var smelt ar 0,1.Simtdaļas neskaldīšu. Kamēr nebūsi "tur", tikmēr nesapratīsi. Tikmēr stiepsies un mudžināsies viss iespējamais un būs mūžīgā neizpratne ... :)
Bet Ligalovs 111, 2 kg dabūja ar 0.22...
Man pat uz dzelžiem tievāka stāv
14.februāris 2024, 16:30 | links
 
UgisP [14.feb]: Lūdzu info par lielo busu, kas iet uz Peipusu.
Iet tikai no Rīgas un uz Silto ezeru. Es varu saorganizēt braucienu uz lielo Peipusu ar lielo un vidējo autobusu, bet nav tik braucēju. Pats lielākais brauciens bija uz Kinofestivālu pili Kannās, pāri 3000 km uz 1 galu.
Lētāk braukt ar lielo autobusu nekā ar mašīnu un sēdēt pie stūres tos lielos km.
14.februāris 2024, 15:44 | links
 
Lūdzu info par lielo busu, kas iet uz Peipusu.

UgisP, 14.februāris 2024, 14:57


Tas autobuss brauc tikai pilnmēnesī
14.februāris 2024, 15:09 | links
 
BrunoL [14.feb]: Vis ir vienkārši kā 2x2!
Aizbraucot uz Peipi, dažas reizes sezonā un gaidīt izcilu lomu, ja arī gadās, tas jau negadījums. Jābūt regulāri. Katru brīvdienu + darbdiena. Kā saka- jātur roka uz pulsa. Tad zini- kas, kur un kā. Tad ir lomi, tad ir izmērs.
Gadījies, brauc, urbies un zivi atrodi tik svētdienas vakarā, kad mājās jābrauc.
Gadījies uzurbties vakara krēslā un no vienas lunkas 134gb=85kg Reiz gaidām kompanjonu, vakara copes mīlētāju. Mani comrādi aiz gara laika izurbj pa āliņģim pie sniega moča. Blakus atsēžas uz kamanām un zirgodamies bļitko. Sāk vilkt ne pa jokam. Izurbju metrus 10 Man pa kādam sīkaļam, šiem nonstopā batoni.
Manuprāt copē lielākais gandarījums atrast to zivi, kuru un kādu vēlies + noķert ar konkrētu paša izvēlētu mānekli.
tas jau kā uz darbu iet:) nebūs priekš manis, es vairāk atpūsties mīlu
14.februāris 2024, 15:05 | links
 
Lūdzu info par lielo busu, kas iet uz Peipusu.
14.februāris 2024, 14:57 | links
 
Vis ir vienkārši kā 2x2!
Aizbraucot uz Peipi, dažas reizes sezonā un gaidīt izcilu lomu, ja arī gadās, tas jau negadījums. Jābūt regulāri. Katru brīvdienu + darbdiena. Kā saka- jātur roka uz pulsa. Tad zini- kas, kur un kā. Tad ir lomi, tad ir izmērs.
Gadījies, brauc, urbies un zivi atrodi tik svētdienas vakarā, kad mājās jābrauc.
Gadījies uzurbties vakara krēslā un no vienas lunkas 134gb=85kg Reiz gaidām kompanjonu, vakara copes mīlētāju. Mani comrādi aiz gara laika izurbj pa āliņģim pie sniega moča. Blakus atsēžas uz kamanām un zirgodamies bļitko. Sāk vilkt ne pa jokam. Izurbju metrus 10 Man pa kādam sīkaļam, šiem nonstopā batoni.
Manuprāt copē lielākais gandarījums atrast to zivi, kuru un kādu vēlies + noķert ar konkrētu paša izvēlētu mānekli.
14.februāris 2024, 14:18 | links
 
Ar čomu pēc sestdienas ablamoviča, par rezultātu nepārdzīvojām, jo uz Peipusu aizbraukt, tie ir svētki. Loms ir sekundārs.
14.februāris 2024, 14:11 | links
 
whoops [14.feb]: Vidēji 100-150 g asaris vai tad ir loms pēc kurā braukt 350 km? Vai tās raudas? Nu labi Latvijā būs pagrūti tos 20,30 kg saķert, bet nu arī noteikti vietas ir, tik ne visiem zināmas. Asaris gan tur cik sekoju līdzi ir ļoti pasīks pēdējos gadus. Cita lieta ir milzīga ezera atmosfēra un pats ceļojums, kā tradīcija utt.
tieši tā, ir tuvākas vietas ar ļoti smukiem asariem. bet svarīgs process, ne kilogrami:)
14.februāris 2024, 13:16 | links
 
LV norma (5 kg) ar vidēji 100-150 gr asariem skaitās Pēterloms :) cepšanai uz pannas pats labums!!

un man tikai 300km sanāk :) no Tukuma toč labāk uz Kaņieri vai Enguri :)
14.februāris 2024, 13:02 | links
 
Vidēji 100-150 g asaris vai tad ir loms pēc kurā braukt 350 km? Vai tās raudas? Nu labi Latvijā būs pagrūti tos 20,30 kg saķert, bet nu arī noteikti vietas ir, tik ne visiem zināmas. Asaris gan tur cik sekoju līdzi ir ļoti pasīks pēdējos gadus. Cita lieta ir milzīga ezera atmosfēra un pats ceļojums, kā tradīcija utt.
14.februāris 2024, 12:56 | links
 
Ja ļaujaties izvirtībām, ko slēpj Peipusa plašumi,
cits stāsts.
14.februāris 2024, 12:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager