Drop shot

Tehnika, mānekļi un citas spečuku piezīmes
Tad vēl,ko atcerējos,ja briesmīgi gribās copēt aizaugušās vietās.
Ir tāda Horvatskoje jaico-horvātu ola,ko krievi plaši pielieto ar labiem rezultātiem,bet tas vairs nav silicone.
Gan jau,ka Jig.lv to zina.Varbūt pat var pie viņiem nopirkt.Neesmu pētijis.Padārga.
17.marts 2019, 00:06 | links
 
Vēl ir variants,kad nelieto svinu vispār.,vnk offseta āķi ieslēpjot silicone māneklī.
16.marts 2019, 23:58 | links
 
P.S.
Vēl ir jautājums,cik smagu svinu lietoji DShotam ?
16.marts 2019, 23:51 | links
 
Ja liku uz drop-shot, tad uz lielā svina savācās baigi daudz zāles. Ja liku džiggalvu, tā pati salasīja zāles. Vai šādai problēmai ir kāds labs risinājums?

epantalons, 16.marts 2019, 23:41[/quote]

Tad ir jāmēģina 0.8- 1.0g Jig galvu.
Ir svins uzkausēts jau uz āķa vidusdaļas,ieslēpjot offset āķi silicone gumijā.
Vai maini ezeru,D
Tu esi pārliecināts par to,ka tik biezā zalē dzīvo asaris vai līdaka?
Izskatās vairak pēc līņu vietas.
16.marts 2019, 23:49 | links
 
Likt kopā gumijas nevajadzētu nekādā gadījumā.
Ir dažādu cietību,krāsu,smaržu,klāt sāls,utt.
Ir tādi silicone,kas pat saēd plastmasas briļļu maciņus,D
Sagatavot mājās,ja runa iet tieši par Mjig,Jig...hm.
Tu esi mājās sagatavojis,bet te izrādās,ka šodien kādam strādā pavisam cita krāsa vai kaut kas konkrēts.
Nju,tas atkarājas arī no mānekļu daudzuma,skopuma pakāpes....ne visi var atļauties nopirkt uzreiz,teiksim 10 paciņas.
Āķi bojājas,pat korodē.
Dshot sistēmām ir mazliet savādāk.Tur,piem Gaujā ir daudz ķērāju.Zandarts copē ar īsiem iznācieniem.Jāpaspēj.
Ir bijuši gadījumi,kamēr cits sien sistēmu,tu velc...šis piesien un vairs necopē.Tu paspēj,šis vairs ne.Nākošais iznāciens pēc stundas tikai.
Kādas kastītes izvēlēties,tas jomā pašam.
Ērtas ir caurspīdigās,ja Mjig,Jig-ilgi nav jādomā,kas iekšā.
Priekš DShot udensnecaurlaidīga,paliela soma....
Tas īsumā.

DSV, 16.marts 2019, 21:53

Labs. Paldies. Aiziet, tālāk.
Es pagājušajā sezonā copēju diezgan aizaugušā ezerā. Apakšā zāles kā krūmu puduri. Ja liku uz drop-shot, tad uz lielā svina savācās baigi daudz zāles. Ja liku džiggalvu, tā pati salasīja zāles. Vai šādai problēmai ir kāds labs risinājums?
16.marts 2019, 23:41 | links
 
Likt kopā gumijas nevajadzētu nekādā gadījumā.
Ir dažādu cietību,krāsu,smaržu,klāt sāls,utt.
Ir tādi silicone,kas pat saēd plastmasas briļļu maciņus,D
Sagatavot mājās,ja runa iet tieši par Mjig,Jig...hm.
Tu esi mājās sagatavojis,bet te izrādās,ka šodien kādam strādā pavisam cita krāsa vai kaut kas konkrēts.
Nju,tas atkarājas arī no mānekļu daudzuma,skopuma pakāpes....ne visi var atļauties nopirkt uzreiz,teiksim 10 paciņas.
Āķi bojājas,pat korodē.
Dshot sistēmām ir mazliet savādāk.Tur,piem Gaujā ir daudz ķērāju.Zandarts copē ar īsiem iznācieniem.Jāpaspēj.
Ir bijuši gadījumi,kamēr cits sien sistēmu,tu velc...šis piesien un vairs necopē.Tu paspēj,šis vairs ne.Nākošais iznāciens pēc stundas tikai.
Kādas kastītes izvēlēties,tas jomā pašam.
Ērtas ir caurspīdigās,ja Mjig,Jig-ilgi nav jādomā,kas iekšā.
Priekš DShot udensnecaurlaidīga,paliela soma....
Tas īsumā.
16.marts 2019, 21:53 | links
 
Sveiciens.

Vai kāds var nokomentēt kādas ir jig-rig priekšrocības attiecībā pret parasto jig (ja to lieto ar atsevišķu ausaini)...?

epantalons, 16.marts 2019, 20:57

Visas japāņu/amerikāņu specifiskās tehnikas ir SPECIFIKI piemērotas konkrētiem apstākļiem un zivīm. Kāpēc tas viss galu galā ir izdomāts? Pa lielam, lai sarežģītas grunts un/vai ķērāju apstākļos maksimāli viegli bez zacepiem mānekli noanimētu, nu un, dažreis lai maksimāli ilgi uz vietas saglabātu kustību. Jig-rig, respektīvi, uzāķeta mānekļa savienojums ar atsevišķu nūjiņu, to arī dod, tipa tāds mini drop-shot, efektīvs ar vēžiem utml. Pa lielam, universāli mūsu ūdeņos visām tām tehnikām nav priekšrocību pret fiksēto džigalvu ar āķi, vai šarnīra savienojumu ar "čeburašku". Bet, protams, arī pie mums var atrast konkrētu vietu, kur, pie konkrēta zvaigžņu stāvokļa un apstāķliem, tā var būt panākumu atslēga. Bet reti... Nu copmaņi tak nav idioti, ja kāda "eksotiska" sistēma radītu būtiskas priekšrocības, tad tā nebūtu eksotiska, bet masvieda standarts.

JIG.LV, 16.marts 2019, 21:11

Pateicos. Ne velti pie Jums braucu iepirkties :) man papildus vēl jautājums par mānekļu uzglabāšanu. Varbūt var arī šo nokomentēt.
Protams, ka mājās ir daudz ērtāk sasiet visas sistēmas, savērt mānekļos āķus un tml., bet jautājums ir, pirmkārt, vai atsevišķajās paciņās esošajos mānekļos ir pareizi (tas, protams, subjektīvi, be tomēr) savērt āķus un tos uzglabāt koknkrētā mānekļa paciņā? Vai nepadara āķus neasus un tml.? Otrkārt, nereti šķiet, ka ir ērtāk vienā palielākā kastē salikt kopā jau uz āķiem un ar ausaiņiem aprīkotus dažāda tipa mānekļus - vēzīšus, vibroases u.c. Vai atšķirīgās ēdamgumiju konsistences nesaēd viena otru? Man pēc pagājušās sezonas vairākas sāv kopā, bet aromāta vairs nekāda. Šķiet, ka prātīgāk būtu turēt atsevišķajās paciņās. Bet tas atkal reizēm neparocīgi liekās :)
16.marts 2019, 21:31 | links
 
Ir kāda filmiņa,kur lieto JigRig tieši Andreijostā.
Izmēģināju vairākās vietās arī Gaujā.
Nekādu priekšrocību nemaniju.Varbūt apstākļu sagadīšanās.....
Gaujā mans makšķerbiedrs norāva Dropshot sistēmu un vnk nebija šim,ko uzsiet vairs.
Piedāvāju savas,neņēma(makšķ. lepnums).
Tad šis uzmunsturēja pats.Pirms tam par to nebijām zinājuši.Sanāca,kad sāku pētīt Youtubes,ka šim tieši tas arī sanāca,par ko tagad iet runa.
Noķēŗa 2 asarus,nesliktus.
Man uz DropShot bija tas pats.
Gan jau,ka veicas tiem,kas pastāvīgi ar to nodarbojas.
Ir filmas,kur rāda,ka šī vai tā metode ir panaceja.
Kaut kur ir,kaut kur nav....
16.marts 2019, 21:30 | links
 
Sveiciens.

Vai kāds var nokomentēt kādas ir jig-rig priekšrocības attiecībā pret parasto jig (ja to lieto ar atsevišķu ausaini)...?

epantalons, 16.marts 2019, 20:57


Te interesants salīdzinošais video:
https://www.youtube.com/watch?v=3nJc0WhJgD4
16.marts 2019, 21:25 | links
 
Sveiciens.

Vai kāds var nokomentēt kādas ir jig-rig priekšrocības attiecībā pret parasto jig (ja to lieto ar atsevišķu ausaini)...?

epantalons, 16.marts 2019, 20:57


Visas japāņu/amerikāņu specifiskās tehnikas ir SPECIFIKI piemērotas konkrētiem apstākļiem un zivīm. Kāpēc tas viss galu galā ir izdomāts? Pa lielam, lai sarežģītas grunts un/vai ķērāju apstākļos maksimāli viegli bez zacepiem mānekli noanimētu, nu un, dažreis lai maksimāli ilgi uz vietas saglabātu kustību. Jig-rig, respektīvi, uzāķeta mānekļa savienojums ar atsevišķu nūjiņu, to arī dod, tipa tāds mini drop-shot, efektīvs ar vēžiem utml. Pa lielam, universāli mūsu ūdeņos visām tām tehnikām nav priekšrocību pret fiksēto džigalvu ar āķi, vai šarnīra savienojumu ar "čeburašku". Bet, protams, arī pie mums var atrast konkrētu vietu, kur, pie konkrēta zvaigžņu stāvokļa un apstāķliem, tā var būt panākumu atslēga. Bet reti... Nu copmaņi tak nav idioti, ja kāda "eksotiska" sistēma radītu būtiskas priekšrocības, tad tā nebūtu eksotiska, bet masvieda standarts.
16.marts 2019, 21:11 | links
 
Sveiciens.

Vai kāds var nokomentēt kādas ir jig-rig priekšrocības attiecībā pret parasto jig (ja to lieto ar atsevišķu ausaini)...?
16.marts 2019, 20:57 | links
 
Vnk asariem laipa ir slēptuve. Tāpēc arī šāmiem tur jēma.
Nav pārāk agresīvas vai pārāk lēnas spēles. Vnk katram spēles veidam un māneklim ir savs laiks un sava vieta.
15.marts 2019, 21:51 | links
 
Sveiki, vīri.

Šeit, saprotamu iemeslu dēļ, ir daudz un dažādu diskusiju par inventāru - spoles, kāti, auklas, mazāk par mānekļiem mazliet. Bet. Es gribētu aktualizēt jautājumu par pašu tehniku. Es pagājušajā gadā pieslēdzos drop-shot tēmai. Man patika, bet esmu pārliecināts, ka vēl jāmācās. Pats parasti lietoju, manuprāt, klasisku drop shot sistēmu - pie pamatauklas fluorkarbons, kam pa vidu ar speciālo drop shot mezglu uzliku āķi, apakšā cilindriskais svars +/- 15 gr, atkarībā no dziļuma un ūdemstilpnes specifikas. Bet liekas, ka es pārmēru nepacietīgi raustīju to visu sistēmu. Iemetienu taisīju patālus no laivas. Taču esmu dzirdējis, ka visefekīvāk spēle notiek brīdī, kad sistēma jau ir principā vertikāla, respektīvi zem pašas laivas. Tas, vairākkārt, man apliecinājās, kad copēju no laipas pie krasta, no pašas laipas apakšas nereti asari metās uzbrukumā. Varbūt variet pakomentēt, padalīties ar saviem pamatprincipiem un novērojumiem. Es pēc pagājušās vasaras esmu totāli iemīlējies asaros :)
15.marts 2019, 21:46 | links
 
Labs kāts iesācējam un ne tikai ir salmo jig25 vai jig 30baigi universāli kāti ,var metāt jebkuru mānekli,gumiju ,bleķi rotiņu var vālēt dažādās tehnikās utt.Ja arī kā jau iesācējs nolauzīsi galu Salmo servisā var nopirkt jaunu un protams cena līdz 50eur
11.novembris 2018, 16:01 | links
 
bezdarbnieks [09.11.18]: Vēl jautājums par āķiem, der tikai tie, uz kuriem rakstīts ka tie der Drop shot, vai galvenais ir forma?
Esmu lietojis ofsetniekus un viss darbojas.
9.novembris 2018, 22:25 | links
 
Vēl jautājums par āķiem, der tikai tie, uz kuriem rakstīts ka tie der Drop shot, vai galvenais ir forma?

bezdarbnieks, 9.novembris 2018, 21:50


Galvenais ir ticība tam ko esi piesējis un āķa izmēra atbilstība māneklim.
9.novembris 2018, 21:54 | links
 
Vēl jautājums par āķiem, der tikai tie, uz kuriem rakstīts ka tie der Drop shot, vai galvenais ir forma?
9.novembris 2018, 21:50 | links
 
Arī FAVORITE X1 ir vērts apskatīt.
8.novembris 2018, 09:55 | links
 
Salmo x-twitch
8.novembris 2018, 09:02 | links
 
bezdarbnieks [Vakar]: Sveiki!
Iesakiet lūdzu kādu kātu priekš Daugavas, kko no iesācēju gala.Budžets?

davidsonsd, 7.novembris 2018, 23:55

nekas dārgs+/- 70e

bezdarbnieks, 8.novembris 2018, 08:34


Iesaku Akara Teuri
8.novembris 2018, 08:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager