Pērk/Pārdod

Pa cik tu pārdevi?
22.marts 2012, 15:47 | links
 
Brālīti , būtu bijušas vēl kādas piecas , arī tās būtu pārdevis , diemžēl bija tikai viena . Sezon ponimaješ .
22.marts 2012, 13:40 | links
 
....... ta beidzot ...ginča .... es jau sāku uztraukties ka neviens nepērk :))).....
22.marts 2012, 12:13 | links
 
Laiva pārdota .
22.marts 2012, 12:02 | links
 
Tiek pārdota mazlietota laiva NAVIGATOR - 3 , kurus tas interesē , lūdzu rakstiet privāti , vai zvaniet 29111932 .
22.marts 2012, 08:36 | links
 
koncentrējies copei, ledus kūst,izgāju uz daugavu,brrrr, ved medu
21.marts 2012, 23:19 | links
 
Usis- :) es to aiz ļauna prāta NG visu nerakstīju, tik ceru, ka viss jums tur nokārtosies un būs ok..
21.marts 2012, 23:14 | links
 
mjunior,medus krājumi beidzas,tavs piedāvājums laikā,2 iemesli :)
Laipni gaidīts salmo spice,ar 3 burkām,pie reizes sapratīsim,kur ,un kapēc nesapratāmies.
21.marts 2012, 22:56 | links
 
Pārfrāzējot kāda populāra krievu rakstnieka vārdus -
cilvēki, kas nav ēduši gaļu ar medu, paliek cilvēki, kas nav ēduši gaļu ar medu. :)
Oriģinālā bija par sēnēm - :) - , rakstnieks bija Peļēvins.
Starp citu, siers ar medu - ūbergaršīga lieta. Jāņu siers, labs. Mmmm.
Medus ar sinepēm, teiksim, ir centrālākais cepešu apsmērējamais, centrālais gaļas un mērcītes smeķīguma taisītājs un centrālais garšīgais, kas liek visiem klātesošajiem noelsties :) - kaut arī viņš zupai, mērcei vai šašlikam jāliek klāt apmēram tējkarote. Lai nejūt smaržu pa taisno.
Nu vārdu sakot, pašam jāeksperimentē, lai iebrauktu. Par gaumēm nestrīdas.
21.marts 2012, 22:22 | links
 
ko nevar to nevar, bet man tik dazhas stundas palikushas liidz sezonas atklaashanai! un paaris dienas liidz pilniigai gultnes izpeetei! :) Ne asakas! °:)
21.marts 2012, 21:50 | links
 
Pietiek te cepties, laikam nevarat sagaidīt pavasara sezonas atklāšanu ar pīckām :)
21.marts 2012, 21:42 | links
 
Es, uzskatu, ka medus ir gaumes lieta! Un pagaršot es visiem piedāvāju, kas pērk! Jo es zinu, ko es tirgoju un ko esmu saražojis! :)
21.marts 2012, 21:40 | links
 
Itāli:
Tava tēva medu tiešām neesmu provējis, bet Māra medus ir labākais kas manai tējai ir pievienojies! (kafiju man nedrīkst, neskaidrošu kāpēc)!

Bet ir interesanti pavērot cilvēkus... :D
Ja piedāvā savā starpā kaut ko labu un dabīgu, tad vienmēr un visur pirmie atradīsies oponētāji!

Māri, es domāju ka Tev vajadzētu uztaisīt degustāciju visiem, un tad lai spriež!
21.marts 2012, 21:36 | links
 
jei bogu, cepetis ar medu brr, tas tas pats kas cepums ar pienu :D apjaat var tos kas neko nejeedz! interesantaakais produkts maksaa daudz daudz daargaak, analiizes jau vien maksaa kaudzi ar naudu, un ja reiz par analiizeem samaksaats, tad jaaatpelna ar cenas uzskruuveeshanu! mums ir arii kas interesants, bet to visu laizham zem dazhaadu ziedu, tik dalam gaishajaa un tumshajaa! extru gan teetis ar mammu un maasu pashi notieshaa! :)
21.marts 2012, 21:28 | links
 
Itaali, es zinu par tām visām biškopju blēdībām :)
Lohu/fraijeru vienmēr apšmauks un patiešām "interesantais" ir liels retums. Man viens labs čoms ir sācis biškopja gaitas un stāsta dažādus debesu brīnumus, ko saklausījies kursos un biedrībā. :)
Bet man negribas pirkt "vinnija" tipa guano savām kulinārajām vajadzībām, 2x mazāk un par to pašu cenu. Tad jau labāk 2x vairāk, smaržīgu, stipru un aromātisku, kaut arī mani - kā jau lohu/fraijeru kautkādā veidā nedaudz apjās. Ierasta lieta.
Mērcītēm, cepešiem un gaļai būs labi.
21.marts 2012, 21:21 | links
 
kmza:kafija ar medu ir iista manta kad vajag acis atveert, garsho jokaini, bet efekts paaraakais!
21.marts 2012, 21:10 | links
 
drl; neiesaku stipri ticeet tam kautkam interesantaakam! ;)
kmza:tu veel neesi nobaudiijis mana teeva medu! labaaka naf! :) es jau pats neko nesaprotu, jo man alergjija no medus, paareedos kad pats nodarbojos ar bishkopiibu! :D bet taa jau ir, katraa krajaa ir savs medinieks kam itkaa ir gardaakais medus! visi labie medi ir gardum gardi v:)
21.marts 2012, 21:07 | links
 
es pa 2 latiem, ja tas ir labs medus, labprāt dažas burkas pagrābtu.
Kādas ir izvēles iespējas? Tikai "dažādu ziedu", vai ir iespējams arī kaut kas interesantāks?
21.marts 2012, 21:01 | links
 
Es pats no Māra (mjuniors) nopirku viņa brīnumu, un teikšu godīgi...
Medu lietoju pie rīta tējas jau vairākus gadus, bet Māra medus atšķirās no visiem! Gardāku neesmu baudījis!!!
Itāli:
Nav runa par to vai andele iet vai neiet, bet ja copes kolēģis piedāvā tiešām kvalitatīvu mantu - kāpēc gan neņemt?
Tie kas nezin tējas ar medus garšu no rītiem - lai neizsakās...
Tie kas zin - iesaku noprovēt Māra medu, atšķirība ir jūtama!

P.S. Tā nav reklāma, tas no manas pieredzes un rīta tējas :)!
21.marts 2012, 21:01 | links
 
bet uz jautaajumu par leeto medu taa arii neatbildeeji! mees tirgojam pa 15,- un visi bljauj ka daargi, latgalee pa 10 un 12 esot...
21.marts 2012, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager