Pērk/Pārdod

es esmu no Liepājas, bet kā viņi izstās
19.novembris 2010, 10:38 | links
 
Emīls
no kurienes esi?varu par tavu piedāvāto cenu piedāvāt divus spiningus,bez spolēm.
17.novembris 2010, 20:41 | links
 
Emīls, arī pro grib nopirkt normālus spiningus par Ls15 :DDDD
Tas humoram, bet ...
Salmo jaunajā veicī SpiceHome itkā esot atlaide visai Salmo produkcijai 20%. Varbūt apsties tur ;)
17.novembris 2010, 20:34 | links
 
 
Sveiki,
esmu iesācējs vēlos nopirkt normālu spiningu ap 15ls
17.novembris 2010, 13:01 | links
 
Viena ragutiņa šodien pieejama . Ja kāds brauc caur Siguldu - var ieskriet pie manis. Pagaidām par labo cenu.
17.novembris 2010, 12:22 | links
 
Veči, neceļ paniku pirms laika:

Ar šo likumu paredzēts arī ieviest „fiskālo pārstāvi”, nosakot kādu personu uzskata par fiskālo pārstāvi un kādos darījumos fiskālais pārstāvis var pārstāvēt citas dalībvalsts apliekamo personu vai ES teritorijā nereģistrētu personu.
Likumprojektā iekļautais termins „fiskālais pārstāvis” tiek skaidrots šādi:
Fiskālais pārstāvis ir ar PVN apliekamā persona, kura, pamatojoties uz rakst­veidā noslēgtu līgumu, veic PVN samaksu valsts budžetā un pārstāv citas ES dalībvalsts ar PVN apliekamo personu vai ES teritorijā nereģistrētu personu attiecībā uz akcīzes precēm, ievērojot arī akcīzes nodokli un akcīzes preču apriti reglamentējošos normatīvos aktus, šādos darījumos:
a) preču izlaišana brīvam apgrozījumam un šo preču turpmākā piegāde citas dalībvalsts apliekamai personai,
b) preču izlaišana brīvam apgrozījumam un šo preču turpmākā piegāde iekšzemē,
c) preču saņemšana iekšzemē, ja šīs preces saņemtas ar nolūku to tālākai eksportēšanai un novietotas muitas noliktavā vai akcīzes preču noliktavā, un šo preču tālākā eksportēšana,
d) preču iegāde ES teritorijā, ja šīs preces iegādātas ar nolūku to tālākai eksportēšanai un novietotas muitas noliktavā vai akcīzes preču noliktavā, un šo preču tālākā eksportēšana.
Likumā tiks noteikta arī fiskālā pārstāvja reģistrēšanas (arī izslēgšanas) kārtība ar PVN apliekamo personu reģistrā, kā arī PVN piemērošanas kārtība fiskālajam pārstāvim,
Likums vēl jāpieņem Saeimā. Paredzēts, ka grozījumi likumā par PVN stāsies spēkā ar 2011.gada 1.janvāri.
15.novembris 2010, 13:03 | links
 
paga , paga!
tas tikai uz 3. valstim būs vai arī uz ESvalstiim???:(
15.novembris 2010, 12:42 | links
 
sienāzi, viņš ir juridiskā persona, tam tāpat ir jāmaksā PVN uz robežas, kaut vai motiļus 100 gr ved.
15.novembris 2010, 12:08 | links
 
izl.g.2008. ar papiriem. lietota no 2009.g. divas sezonas; mazs ielaps uz laivas dibena. 300ls. varu dot lidz eholotu piranxa 215, ar akumulatoru. bet tad bus 350. pardo'sanas iemesls: krediiti zhmiedz nost.... zheel. bildes slinkis taisit. par kvalititaati garanteju! janis 28603093 begin_of_the_skype_highlighting 28603093
15.novembris 2010, 12:02 | links
 
DsKs, Cabelās sūtījumus neviens kā nekomerciālus (piem. dāvanu) nedeklarēs... Principā var uzskatīt, ka ar 01.01.2011 visām precēm un šippingam Cabelās u.c. cenas augšā par 25%... eBay gan jau kāds varēs izšļūkt ar 45 EUR sūtot kā dāvanas...
15.novembris 2010, 11:54 | links
 
http://www.vid.lv/lv/zinas/10/1260

aiviss,palasi - 2010.gada 12.oktobrī Ministru Kabinets atbalstījis Finanšu ministrijas izstrādātos grozījumus likumā „Par pievienotās vērtības nodokli”, paredzot likumā noteikt atbrīvojumu no PVN komerciālam preču importam (arī pasta sūtījumiem), ja šo preču vērtība nepārsniedz 10 eiro. Šis preces vērtības ierobežojums attieksies tikai uz komerciāliem sūtījumiem, savukārt uz preču importu nekomerciālām vajadzībām tiek saglabāti iepriekš noteiktie preču vērtības ierobežojumi (45 eiro saņemot pa pastu nekomerciālus sūtījumus)
15.novembris 2010, 11:21 | links
 
Aivi, 100 gudrie izdomāja ka jāpaspaida jau tā izspiestais citrons.

Ergli, pieļauju ka NG varētu nemaz tik laimīgs nebūt, jo nejau visa prece viņam tiek ražota EU.

Uldeen, tu domaa kaads vinniem to llaus :)
15.novembris 2010, 10:25 | links
 
Es runāju ar muitniekiem, tā ir brīva interpretācija katrā ES valstī. Līdz šim mums bija liberālāk nekā daudzkur citur. Tagad mums būs visstingrāk:( Muitnieki arī nav sajūsmā, ka būs jākrāmējas ap katru s... ...īkumu.
15.novembris 2010, 10:04 | links
 
uldēns daudz tas nedos, jo PVN būs tāpat klāt.
15.novembris 2010, 09:52 | links
 
Nekas Cabelas uzbliezīs eiropas veikalu-direktors vieplis un viss notiksies:)
15.novembris 2010, 09:47 | links
 
Da nepatik man tas elektirskaas cigaretes. Draugs tirgo taas Briliant vai kaa tur. Nu nez man nepatik.
15.novembris 2010, 09:43 | links
 
muitas lietas iepējams vairāk regulē ES. Bet iespējams, ka tas ir veids kā pasargāt vietējos tirgotājus un ražtājus.
NG būs priecīgs par šādu ziņu :)
15.novembris 2010, 09:42 | links
 
Nu ko laikam jāsapērkas cabeļos un e-bajā.

No 1.01.2011 ievedmuita, PVN no USA sākot ar 10 EUR.

Ko lai saka, 100 galvas strādā. Vāks.
15.novembris 2010, 09:40 | links
 
Griezēj super !!! Norēcos :))Ierakstīšu sev galvā kā galveno pircēja aksiomu :)
14.novembris 2010, 16:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager