Nabas ezers

Sveiki copmaņi! :)

Kas nabē darās?

Rīt doma aizlaist! /velce/džigs/!
10.oktobris 2014, 15:40 | links
 
''Coperi14'' No malas jau cīņa ar to līdaku izskatījās diezgan kurioza! )) Griezies taka vilciņš! :D :_)
27.augusts 2014, 18:18 | links
 
No copes măjaas,uz. MJ asari diezgan,bet izmērs švak,un vēlaak uz tiogu smuka līdaka,cīņa vienkārši super,laivu uz riņķi vilka un kāts ripā,veiksmi citiem :)
27.augusts 2014, 16:05 | links
 
Sveiki copmaņi! ))

Man ir doma kautkad tuvākajās dienās laist uz nabi?

Kā lielajā ar zandartiem? Varbūt kāds zin?

Un kāds līmenis?

Paldies jau iepriekš! ))
25.augusts 2014, 23:07 | links
 
Rīt no rīta dodamies copēt,mērķa zivs, breksis. Varbūt kādam ir info uz ko labāk ķert un cik daudz barot viņus,kur vairāk atrast,lielajā vai mazajā nabē, utt?
23.augusts 2014, 19:05 | links
 
Es ar atskaitīšos par copi šajā ezerā:) Bijām ar ārzemju latviešiem atpūsties kempingā... baigi smuka pilsēta Kuldīga:) Rumba vietā, un var muguru izmasēt. A ja par copi, tad pilnīgs goļaks, viena nokosta gumijaste, viens shods un galīgi sačakarēti nervi, jo meženes, es domāju, ka meženes... blīkšķināja blakus laivai un teltij. Izrunājos kempingā ar vietējo, esot 27 zivju sugas un ārkārtīgi bagāta barības bāze, tāpēc kaur ko piečakarēt ir sasodīti sarežģīti. Domāju, ka uz dzīvo būtu vislabāk, bet brekšus/karpas - ar iebarošanu un gaidīšanu. Vakar vietējais velcēja ap ezeru, laikam pa zināmām vietām... Bet atpūta laba:)
3.augusts 2014, 21:48 | links
 
Es ar atskaitīšos par copi šajā ezerā:) Bijām ar ārzemju latviešiem atpūsties kempingā... baigi smuka pilsēta Kuldīga:) Rumba vietā, un var muguru izmasēt. A ja par copi, tad pilnīgs goļaks, viena nokosta gumijaste, viens shods un galīgi sačakarēti nervi, jo meženes, es domāju, ka meženes... blīkšķināja blakus laivai un teltij. Izrunājos kempingā ar vietējo, esot 27 zivju sugas un ārkārtīgi bagāta barības bāze, tāpēc kaur ko piečakarēt ir sasodīti sarežģīti. Domāju, ka uz dzīvo būtu vislabāk, bet brekšus/karpas - ar iebarošanu un gaidīšanu. Vakar vietējais velcēja ap ezeru, laikam pa zināmām vietām... Bet atpūta laba:)
3.augusts 2014, 21:48 | links
 
Viens 1,5kg līnis izvilkts un kaudze ar ruduļiem,tie protams atlaisti,copes daudz....
3.augusts 2014, 18:25 | links
 
Šovakar ar ''coperi14''! Laižam uz mazo nabi! Uz ''salātdārzu''. No laivas! Piebarosim! Un tad skatīsimies kas iznāks uz baroto vietu no zālēm !:) Atskaites rītvakar vai parīt vakarā! :) NE ASKAS! :))
1.augusts 2014, 15:08 | links
 
Par bļodu pareizi, tiešām liela bļoda. Ja nekļūdos, vienīgā kants ir pretī vietai, kur ezerā ietek/iztek kanāls, kas to savieno ar Ventu - vietējais džeks, no kura ņemsi laivu parādīs ar pirkstu kur tas ir.

Kants laba, augšpusē kāds pusmetrs un tad stāvi aiziet līdz kādiem 2m vai bik vairāk. Principā cilvēki stājas dziļajā pusē, enkurojas un stundām mētā pa to kanti .. baigais sports nav, bet nu neko darīt - tāds ezers. Turpat blakus var uzcelt telti un mēgināt sabarot kādu breksi - cilvēki tur makšķerē visu laiku, pieņemu ka breksis pie tas vietas varētu būt pieradis.

Pa dienu gatavojies uz miljoniem mazbreksīšu, ņem kā dumji un uz visu pēc kārtas .. tsk trīsžuburu āķi ar uzspraustu Ādažu čipsi (godīgi). Man šķiet pa dienu uz brekšiem sēdēt liela jēga nav. Pa nakti gan - tad mazajiem vajadzētu iet pie miera un atnākt kādam lielākam.

Pa lielam - ezerā zivju daudz, tas savienots ar Ventu - visas nāk iekšā uz nārstu utt.
1.augusts 2014, 12:45 | links
 
Sveiki!

plānojas spartakiāde un sacensības fātera darbam pie nabes ezera nabītēs bāzē... protams ne reizi tur nav būts... :)

vai varat mani apgaismot par to ezeru? vienīgais ko šobrīd zinu ka ezers ir bļoda un tur dzīvo brekši, zandarti, līdakas, asari, līņi, karūsas utt

copēšana no laivas...
pagaidām esmu izstrādājis aptuvenu plānu:
1.diena pa dienu līdz vakaram - atrast perspektīvu brekšu/karūsu/ līņu vietu un sabarot, un paķerstīt ar pludu
1.diena vakars - pamedīt plēsēju ar spiningu
2. diena agrs rīts - pamedīt plēsēju ar spiningu
2. diena sacensību laiks - braukt uz piebaroto vietiņu un sēdēt uz pludu

tad nu visi izrietošie jautājumi... kur stājas plēsējs? dziļumā uz kantīm, pie zālēm... uz ko? kādi vobleri? utt
kur labāk meklēt lielo breksi uz kantīm, pie zālēm utt..

varbūt kas specifisks tam ezeram?

paldies jau iepriekš par apgaismošanu...
1.augusts 2014, 11:53 | links
 
Zandartos nesanāca,bet šodien laidīšu,mēģinaašu fīderi un waggleri,iespējams,ka 3dienieks:)
19.jūlijs 2014, 14:06 | links
 
Sarunāts:)
13.jūlijs 2014, 23:41 | links
 
coper

Dod atskaiti kas un kā!
13.jūlijs 2014, 23:01 | links
 
Rītā dodos meklēt zandartu pa nabi-ēsma tiogas gumijas
Nezinu kur viņu mekleet,bet nu ganjau atradiišu dropšots un jigu mēģināšu
13.jūlijs 2014, 21:51 | links
 
Kā jau solīju, atskaite! Aizlaižu, sakārtoju visu lai pa rokai! Sataisu barību! Pa dienu nekā īpaša, tikai raudas! Brekši sāka ņemt ap 21:30 līdz 6:00! Copes retas! Bet nu 9 brekšus izmānīju, vēl par brīnumu 2 karūsas un līni! Līni atlaidu jo līdz mēram tam vēl tālu bija! NE ASAKAS!! :)
3.jūlijs 2014, 19:42 | links
 
Šodien laižu uz mazo nabi!

Jācer uz kādu breksi,līni vai karūsu! :)

Atskaites-rīt vakarā! :)
2.jūlijs 2014, 01:55 | links
 
Antonsb, Tev eholote melo,laikam lētais variants :) manējā rādija dziļāko vietu 5,15 :D:D:D bet ..bļodas.. tipa ezers,piekrītu
26.jūnijs 2014, 10:48 | links
 
Daini! Kas notiek ? Ir vinji tur, lielajaa pa bedreem, mazajaa pa vidu. VAI maaceesi notjert taads ir jautaajums.

Robchiks, 4.jūnijs 2014, 17:12


Bedres lielajā Nabī?nu kautkā tur nevienas bedres nemanīju ehalotā maks diļums 5m bļodas tipa ezers!
23.jūnijs 2014, 10:18 | links
 
Vakar no 15-23:00 tikai zirga zobi uz džigu neviena zandarta un divas svilpītes!:(
23.jūnijs 2014, 10:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager