Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus
Copes lietas lasu no 1.nr. Neteikšu, ka esmu baigā sajūsmā, bet ko lai dara ,ja cita copes žurnāla latviešu valodā nav .Parasti vispirms pāršķirstu žurnālu, tad izlasu manuprāt interesantāko-NG rakstus, Astrīdas jautros pastāstiņus, dažreiz arī intervijas ir interesantas. Esmu vienaldzīgs pret karpu copi profesionālā līmenī un aizjūras copi .Arī mušiņmakšķerēšana man ir tumša lieta, bet līdz nākošā žurnāla iznākšanai tomēr izlasu gandrīz visu no vāka līdz vākam. Lai gan šodien veikalos var nopirkt daudzas copei nepieciešamās lietas ,man vienmēr pie ūdeņiem ir bijis interesanti parunāties ar vīriem, kas visu ko meistaro paši. Varbūt ne tikai man būtu interesanti palasīt intervijas ar tādiem vietējiem takuziņiem.
9.oktobris 2010, 11:16 | links
 
Man ir paveicies... NG rakstus izlasu aizbraucot uz laukiem... tur tie žurnāli vēl ir... Vēl var lasīt intervijas - viss pārējais ir loterija - gadās reizes, kad tiek aklai vistai grauds, bet biežāk negadās:DDDD
8.oktobris 2010, 19:57 | links
 
Slinkums iet pēc žurnāla,palika autiņā,bet varētu intereses pēc saskaitīt cik reizes Ingus savos 2-os .dažādos.:) rakstos tēlaini pieminēja gumijzivteļu pielietošanas nepieciešamību!:)TV ir atkārtojums,bet šajā CL divi vienāda satura raksti.P.S.Nekā personīga:)
8.oktobris 2010, 19:55 | links
 
es arī NG rakstus izlasu un parskirstu zurnālu-ja ir kaut kas mani interesējošs un uzrunājošs tad izlasu.....
8.oktobris 2010, 19:48 | links
 
Es spriežu par to ko esmu lasījis vislaik. Pēdējo žurnālu nopirku kaut kad vasaras sākumā - nepatika. Dēļ NG rakstiem vien negribās pirkt.
8.oktobris 2010, 19:46 | links
 
Bebr ja tu neesi pircis žurnālu un neesi nemaz redzējis pēdējos pāris numurus, kā tad tu vari spriest par žurnāla kvalitāti?
Nu protams, ka žurnāls nav īpaši izglītojošs. Vairāk tiek aptvertas vispārīgas tēmas, un tiek veidotas stāstījums, nevis praktiski runāts par copi!
P.S. Tās ārzemju rubrikas vispār vajadzētu izsviest!
8.oktobris 2010, 19:44 | links
 
man arī kautkā lasāmā žurnālā ar katru žurnāu arvien mazāk:(
8.oktobris 2010, 19:44 | links
 
Kategoriski piekrītu Mirtinam:)
Vispār par ko rakstīts pēdējos nummuros? Neesmu žurnālu pircis.
8.oktobris 2010, 19:40 | links
 
Cassini - kategoriski nepiekrītu!
8.oktobris 2010, 18:33 | links
 
Jāsaka, ka žurnāls pēdēja gada laikā ir kļuvis vēl interesantāks! Paldies autoriem!
It īpaši patīk I. Dukaļska raksti! Gribētos vēl vairāk to! :) Tas, kas vajag!!!
Interesē tādas tēmas kā džerkbeits (gribētos, lai vairāk rakstītu par copi ar džerkbeitiem no krasta, tajā skaitā upēs, nevis tikai no laivas ezeros), ziemas bļitkošana ar vertikālam bļitkām.
8.oktobris 2010, 11:13 | links
 
man gribeetos tur palasiit regulaaras atskaites par inspektoru darbu-kas,kur,ko,kad,kaa arii svaigaaku informaciju par udenstilpnju izmainjaam zivju bagatibas zinjaa...
9.aprīlis 2010, 18:38 | links
 
Un par CL žurnālu, nezinu kāpēc man nav vēl aprīļa numura? Es taču esmu pasūtijis uz gadu.
9.aprīlis 2010, 16:39 | links
 
Var jau būt, ka CL dara visu pareizi, bet vienalga man gribētos vairaak rakstu par samiem.
9.aprīlis 2010, 16:38 | links
 
Pēdējā copes lietu numurā mazliet nesapratu rakstu par inventāru. It kā kaut ko sāka stāstīt, galu galā nepasakot neko. Sevišķi daļa par spiningiem - uzrakstīja, ka ir 4 spiningi, bet priekš kam? Kāpēc? :D
9.aprīlis 2010, 12:17 | links
 
Personīgi man gribētos vairāk copes reportāžu. Kur būtu aprakstīts mērķzivs, gatavošanās, un process kā tad gājis vai nav gājis.
9.aprīlis 2010, 12:04 | links
 
Cil latviešu tik viedokļu vienam karpas otram zuši ....koroče murgs :DDDDDDDDDDD
9.aprīlis 2010, 10:51 | links
 
a vot MAN liekas, ka kopumā žurnāls dara pareizi.

samus, foreles u.c. retās-labās zivis labāk ij nepieminēt, lai uz tām būtu mazāks spiediens, citādi cilvēki salasās, sadomājās, kauko tur māžojās pie upes, traucē citiem un ja kādu bezmēru arī aizķer, tad bāž to kulē...

karpas un viss, kas ar to saistīts ir reklāma un tas ir jāsaprot, ka ir dīķi, kam vajag apmeklētājus un ir cilvēki kam vajag gaļu + mazliet izkustēties svaigā gaisā. ideāla interešu sakritība...un vēl ir žurnāls, kas viņus saštepselē kopā :))
9.aprīlis 2010, 10:46 | links
 
Nu vecīt, Tu dod :DD
Ko tad darīs tie, kas pie Daugavas nedzīvo un samus ujn citus tās iemītniekus neķer? Tiem atkal piegriezīsies tās samu tēmas :DD
Varbūt vajag "CL Daugavas burtnīcu", "CL Ventas burtnīcu" utt. ?
Citādi pajūgu citā grāvī ievilksi ;)
9.aprīlis 2010, 10:39 | links
 
Copes lietu žurnālā derētu vairāk rakstīt par samu ķeršanu upēs gan ar kvoku, gan ar gruntenēm, gan ar dzīvās pludināšanu. Maz informācijas tiek rakstīts. Karpas man līdz kaklam ir piegriezušās. Katru mēnesi par karpām veltīt daudzas lapas, tas ir par traku. Un tās reklāmas vēl... Boilas, boilas. Manā tuvumā to karpu nemaz nav. Ko darīt ka tuvumā vienīgā upe ir Daugava. Karpu dīķi ir, bet tālu. Nu neinteresē man karpas. Sapali vēl ir laba lieta, tad vēl mežavimbas, asari, līdakas, Zandartu pie mums nav, (Jēkabpils - Daugavpils), vēdzeles vietējās feinas, ... Breksēni ar ir skaisti - paziņam uz šnores pa 5kg ir dzirdēts, vēl un vēl... Bet tikai ne karpas. Biezie var atļauties braukāt pa maksas dīķiem un ķert karpas, bet domāju ka vairākums karpas ķer pa lēto, lēts kāts, spole un viss pārējais. (Drusku varbūt pa daudz te pierunāju).
9.aprīlis 2010, 10:31 | links
 
Uz aprīļa numuru varbūt kautko pamācošu usraxtīšu. Varbūt :)))))))))
1.marts 2010, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager