Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus
Vairak butu kautkas pamacos!!
1.marts 2010, 19:37 | links
 
Zurnals ka jau zurnals ! Tik cena bik pa dargu - un saturs tuvu 0 ! kaut kaadu biezo kaklu lergas kaa shim iet cope - neinterse ! Un viss prejais ir 1001 nakts pasakas !
20.decembris 2009, 00:54 | links
 
Es tomēr pieturēšos pie principa - apskaties, ja kas interesants - nopērc. Es saprotu arī izdevējus, ja nebūtu reklāmdevēji, tad prese vispār neiznāktu. Bet atvainojiet, MANS NAUDAS MACIŅŠ man ir tuvāks un atvainojiet cien. izdevēji, tie bonusi ir kārtējais triks kā pievilināt patērētēju!!

Šoreiz ne uz manu rēķinu!
17.decembris 2009, 10:06 | links
 
Kaut kā bik sāk kremt, ka aptuveni 1/3 no žurnāla apjoma vienas vienīgas reklāmas :/

Un principā arī ļoti daudzi raksti vērsti uz produktu/pakalpojumu reklamēšanu...

Nākošajam gadam abonēju, bet ceru sagaidīt ko saturīgāku.
17.decembris 2009, 09:30 | links
 
Zans, ja saproti krieviski, meklē netā , piem youtube, ieraksti krieviski un skaties vesels
17.decembris 2009, 09:04 | links
 
Man gribētos copes lietās redzēt vairāk aprakstītas dažādas tehnikas, bija nesen sakarīgs raksts par balansieriem. Kā arī varētu vairāk dot dažādas sistēmu siešanas shēmas, mezglus utt. konkrētiem pielietojumiem. To sadaļau par kāda makšķernieka pieredzi žurnāla sākumā noteikti vajadzētu saīsināt, jo reti kuru rakstu varu izlasīt līdz galam paliek garlaicīgi (pārāk liels "ūdens").
17.decembris 2009, 08:58 | links
 
Vieplīīī kādas Tavas vietas Rīgas hes u.t.t GPS Punktus v studiju !!!!!!!!!!
16.decembris 2009, 22:11 | links
 
Nē, es domāju, kā vienu no variantiem - Lielupes labais krasts 28 km! Piebrauc nosacīti "ekspertu" grupa un copē! Beigās izvertejums! Ventas krasts, jebkurs ezers, utt! Ne jau savas piebarotas vietas - nākat paskataties, kur un kā es ķeru!
Es domāju, ka tādā veidā varētu attīstīt citu domāšanas veidu - nevis, kā vienā mums visiem zinamā kanalā - 100 pludi uz kvadratmetru! un 10 laivas ar airiem ķeras airējot! Lai gan 100 metrus tālāk ķeras nesliktāk! Tikai ar auto nevar piebraukt pie paša krasta! Un tā jau ir problēma - daudziem!
16.decembris 2009, 22:09 | links
 
vieplis
es zin ka Tu tā vari.tik ne ar savām vietām!:DDD
16.decembris 2009, 22:07 | links
 
Phe! Es gan visu par velti izlikšu.
:DD
16.decembris 2009, 21:48 | links
 
Notrūka nets turpinājums frāzei
Ja kādam parādīsi vietas tad pats uz turieni vari vairs nebraukt
16.decembris 2009, 21:48 | links
 
Urmas
ar zivīm ir tā pat ,kā ar sēnēm
16.decembris 2009, 21:46 | links
 
Bums
ir vietas par kurām pat viņiem maciņi par plānu lai es tās atklātu!:DDD
kaut ir daži subjekti kuriem galīgi PO par to kas notiks pēc tam.ka tik pazīmēties!:(
16.decembris 2009, 21:40 | links
 
Informācija un informēšana ir bizness kurš maksā naudu Lai es atklātu savas vietas ? /tas maksā lielu naudu vai graudu/ :DDDDDD
16.decembris 2009, 21:36 | links
 
Kamēriņam CL nebūs prātīga blice kurai cope ir profesija nikas nenotiks .Tai brigādei ir jāķer zuves latvijas ezeros un jādod rekomendācijas ar konkrētiem priekšlikumiem Bijām tur un tur ķerām uz to un to ezera dziļumi tādi un tādi barība tāda un tāda lomi šitādi vai nekādi kas vainīgs u.t.t Es domāju ka CL un zivju fondam ir pietiekoši naudiņas lai tādu blici savaņģotu.Savādaķ tos marlinus apnicis ēst
16.decembris 2009, 21:29 | links
 
un tad tās norādītās vietas "nemanot" pārvēršas par kolektīvajām dzertuvēm.rezultāts jau zināms-ATKRITUMU KALNI utt.protams daudziem būtu daudz interesantāk tu atrast brīvu pleķīti.
p.s.es nu gan negribētu savām copes vietiņām tādu perspektīvu!!!
16.decembris 2009, 21:24 | links
 
Es domāju, ka labs variants ir kā "diologi o ribalke" raidījumā - konkrēti bijām tur un tur, ķēram zivi tādu un tādu - īss raksturojums, šodien labāk ņēma uz slieku, vai šodien strādāja rotiņsš tāds un tāds. Vietējie teica, ka ......! Atskaite par copi - utt!
Tas es domāju daudziem būtu daudz interesantāk!
16.decembris 2009, 21:18 | links
 
Piekritīšu lielākajam vairumam lasītāju,ka biezo
makšķerēšana tālās zemēs arī man galīgi neinteresē!!!!!Tā vietā varētu katrā numurā ņemt atsevišķu zivteli,kura apdzīvo mūsu ūdeņus un pamatīgāk aprakstīt,kā to labak coppēt,ar ko piebarot u.t.t
16.decembris 2009, 20:57 | links
 
:D pa ilgiem laikiem nopirku žurnālu:D Sori, bet nekas nav mainījies, tobiš arvien skumjāk un skumjāk. Intervija bija forša, NG ir ok... viss... pārējais vai nu sviests, vai plaģiāts. Nerunāju par mušām vai karpām, o tā neko nesaprotu. Reportāžu nav, analīzes nav... nekā nav....
15.novembris 2009, 23:46 | links
 
:DDD
15.novembris 2009, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager