Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus
Nevaig tās zivju pagatavošanas receptes, savādāk nevis būs copes lietas, bet gan pavārgrāmata :(
15.novembris 2009, 22:41 | links
 
Man kā iesācējam gribētos tikai par pašmāju ūdens tilpnēm, no pašmāju speciem saņemt informāciju. Par ārpuslatvijas makšķerēšas metodēm kur ķer eksotiskas zivis pagaidām neinteresē.
Ieteikums: publicēt arī kādas zivju pagatavošanas receptes.

Un ņemt vērā, ka ne visi makšķerē visu mūžu un mājās plauktā stāv visi CP iepriekšējie numuri un ir arī iesācēji.
15.novembris 2009, 22:35 | links
 
Bribētos, lai tas nebūtu spiningotāju žurnāls. Tieši šī iemesla dēļ pārstāju to pirkt!!!
11.novembris 2009, 19:44 | links
 
Žurnāla veidotāji varētu rūpīgāk izvertēt atsevišķas infas ievietošanas nepieciešamību.Spilgts piemērs pēdējā nummurā-intervija ar cien. Akmentiņa kungu.
Runa par vēdzelēm.Cik nepieciešami bija norādīt tik precīzu vietu kur nārsto vēdzeles?Šī vieta jau tikusi pieminēta publiskā vidē un pēc tam ir skumīgi redzēt,kā "profiņu" maisos aiziet viss bez izņēmuma.
Līdzīgi piemēri nav retums.Labi,ka vēl lašu un foreļu beržu vietas netiek piesauktas.:)
11.novembris 2009, 19:32 | links
 
Neperku jo cena ir mazliet par liellu ! cik ir apskatits - neka laba nav redzets - oponeshu jau ieprieks rakstito ka kungi ker man ipashi neinterese ! Par parastiem Regedajiem jau ir aizmirsts :(
11.novembris 2009, 19:31 | links
 
guntarskl - Tu te nelecies, ja! CL nemaz daudzus gadus neiznāk :p
Par iepriekšrakstīto: nedomāju, ka copmaņu žurnālam jākļūst tikai par instrukciju konspektu gaļas iegūšanai! Manuprāt, interesanti redzēt, kas citur pasaulē un kā noķerams.
11.novembris 2009, 10:22 | links
 
Njā, sākumā pasūtiju CL, un pat krāju, bet jau daudzus gadus vairs pat nepērku.
Bez komentāriem:)))
11.novembris 2009, 09:50 | links
 
Piemāram,pērkot auto remonta aprakstu,tur nav rakstīts,kā aizbraukt no punkta A līdz punktam B,ko redzējuši...utt.
11.novembris 2009, 09:06 | links
 
P.S. Autors ir Ezops, nevis es ;)
11.novembris 2009, 09:05 | links
 
automeistar - speciāli Tev:

Reiz, bada mocīta, gar dārzu lapsa iet
Un, redzot vīnogas, jo augstu palecas,
Bet nespēj noplūkt tās; tad, projām ejot, teic:
,,Tās nav vēl gatavas: man zaļas netīk raut!”
Kas kritizēt grib to, ko nespēj izdarīt,
Tam nāksies iegaumēt šo mūsu fabulu.

;)))
11.novembris 2009, 09:03 | links
 
kilka,nezinu ,kā tai lapsai ar tām vīnogām !?Bet man vairāk interesē kā,ko,kam tas domāts,kā pielietot.....utt.Kad es to zināšu,pats varēšu braukt ,kur gribu.Žurnālu esu nopircis pāris reizes,sev noderīgu informāciju ,maz esmu tur atradis.Tad labāk palasīt šeit uzdotos jautājumus ekspertiem,uzdot pašam,rakņāties pa internetu,lai sameklētu info pa interesējošo tēmu.
Palasīt daiļliteratūru ir citas iespējas !!!
11.novembris 2009, 08:50 | links
 
Audzināšanai jau vajag lpp.,bet manas domas-makšķernieku žurnālā ir jābūt viss vairāk aprakstiem ar tehniskajiem risinājumiem,jaunumiem,pašu darinājumiem,uzlabojumiem un pieredzes aprakstiem.Nevis lejamiem gabaliem-romāniem .
11.novembris 2009, 08:23 | links
 
vairāk varētu audzināt par makšķerēšanas kultūru, cik nozīmīgi tomēr ir noķer atlaid dabas resursiem. nu nav copmanim jāapgādā ar zivīm visi daudzdzīvokļu mājas kaimiņi. Es nesaku ka nevar paņemt līdzī mājās zivi, bet ka jābūt mēram. piemēram, austrumvidzemē - ziemeļlatgalē ir tāda upe Liepna, tur šovasar konstatēja lielas alatas, nu protams, ka pa vasaru izslānīja ņemot līdzi pat sīkās un bez jēgas. (runāja, ka MO esot sižetu parādījis TV par Liepnu pēc kā arī viss sākās pats gan neesmu redzējis). Nu nav alata domāta kaķa barošanai. Un tas ir jāieaudzina cilvēkiem asinīs.
Varētu vairāk rakstīt par makšķrenieku klubiem, ko tie dara kā sokās, kādi darbi paveikti (piemēram upju tīrīšanas, brakaru tramdīšana utml) varbūt, ka cilvēki biežāk un vairāk apienotots klubā, un tad tie zivju resursi būtu kvalitatīvāki un vairāk.
11.novembris 2009, 08:05 | links
 
Par ko es negribu lasīt "Copes Lietās"!!!!!!! Es neabonēju šo žurnālu, jo bez izcilu makšķiernieku rakstiem, kāds ir NG, bez interesantām intervijām, bez atsevišķiem sakarīgiem autoriem... tas, kas tiek publicēts ir vienkārši šausmas. Piemēram, katrā žurnālā vismaz divus rakstus publicē no Artūra Mucenieka kurš ir arī Jānis Zvīņa. Nestrīdēšos par viņa spējām uzrakstīt kaut ko sakarīgu. Taču kādēļ reportāžas taisa cilvēks, kurš vispār neko no makšķerēšanas nejēdz. Nu vismaz ar saviem rakstiem viņš rada tādu iespaidu. Un tas ir cilvēks, kurš no žurnāla rindiņām mūs uzrunā un stāsta kā līdakas pamet zāļainos seklumus un dodas uz dziļumiem un raksta rakstus, ka Igaunijā ir ezeri, kur pilns ar zivīm tikai tās neķeras. Es neesmu gatavs maksāt naudu par kaut ko tādu. Un vēl es negribu maksāt par to, ka tiek rakstīts raksts - Grunts trolings: dziļāk nemēdz būt, kuru es vairākos turpinājumos esmu jau izlasījis krievu žurnālos. Tad vismaz pierakstiet klāt - raksts ir mūsu pašu, bet virsrakstu nozagām... nu 1:1 - glubže ņebivajet :DDDD un vēl man nepatīk, ka netiek norādīts no kura ārzemju žurnāla materiālls ir nofenderēts... nav jau iebildumu... var to darīt, taču nu piebildīti pielieciet - tas nav pētīts Latvijā, bet ir citu valstu speciālistu darbs un viss čikiniekā.

Ko es gribētu lasīt - vairāk no NG. Vismaz 2 materiālus, bet tas ir atkarīgs no viņa vēlmes un iespējām. Gribētu turpināt lasīt intervijas - tās tiešām ir labas. Ezeru kartes ir ok. Gribētos šo to arī par mūsu zinātni palasīt, par pētījumiem kādi tiek veikti un protams normālas reportāžas no copes. Nu brauc taču NG, EV un citi salmovieši makšķerēt. Varētu taču saspringt un kaut ko uzrakstīt. Tas būtu daudz vērtīgāk nekā "Vai lielais plēsonis rudenī kļūst stulbs?" Nē... stulbi ir cilvēki, kas tādus rakstus lasa...vismaz es sajutos stulbs, ka to žurnālu nopirku.....
11.novembris 2009, 02:21 | links
 
par bums, rolis un veel daziem labiem makshkerniekiem palasiitu nummura intervijaa:)
11.novembris 2009, 00:34 | links
 
Var jau arī par ārzemēm Esu bijis Ālandos Volga Astrahaņa Ebro Norvay Murmanska Kamčatka Karībi redzēts daudz un ķerts arī ne mazums.Bet mana personīga pārliecība ka CL nav tas ,,zeitung'' kur iztirzāt un reklamēt tos ceļojumus .Lai jau par to raksta tūrisma aģentūras .Latvijas copes vietas vajadzētu reklamēt vairāk.Ar prieku un intresi lasīju prātojumus un piedzīvojumus Engurē Kaņierī un citos Latvijas ezeros ,jo lielākais vairums ja grib var izbraukāt mūsu pašu copes vietas.Lai jau nu tās elitārās copes paliek citiem izdevumiem.Playboy u.t.t.
10.novembris 2009, 23:01 | links
 
Pēdējā Ribačte c nami DVD pielikumā Veči parādīja TĀDU asaru copi -āpāc.Man Usmā bija kaut kas līdzīgs pagājušo gadu tikai ar zemākiem mēriem.
10.novembris 2009, 22:49 | links
 
automeistaram, antonam un jurcikam tā kā lapsai ar tām skābajām vīnogām, ne? ;DDD
10.novembris 2009, 22:01 | links
 
Labpraat palasiitu, par sapalu un mezavimbu kersanas metodeem, jo taas ir taadas viltiigaakas zivis, itseviski mezavimba.
10.novembris 2009, 22:00 | links
 
man copeslietas aboneetas gadam a krievu zhurnaalus pakeru kioskos briiiziem kad skolaaa lekcijas brivas lai ir ko dariiit-Bums-man baigi patiakaaas tas variants kur bija zhurnals ar cd -baigi un daudz imteresantaak-paskatijos cd -super! -a Tu nezini tas cd bus katru menesi klaat vai tikai sitam numuram bija?thx par atbildi.
10.novembris 2009, 21:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager