Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus
Ja lieku roku uz sirds Atzistos ,ka šogad nēsu pircis CL
Tekoši pērku Ribolov un,, Ribačte c nami ''ar video disku pielikumā .Pāris reizes pirku ,,poplovok'' bet ari negāja pie sirds.Laikam jau vecums un smadzenes automātiski atsijā pelavas no graudiem.Nekā personīga CL :))
10.novembris 2009, 21:55 | links
 
Nu naakamajam gadam CL nepasuutiishu...nepatiik ka publicee bildes ar kokos pakaartaam karpaam...:(
10.novembris 2009, 21:45 | links
 
piekritu automeistaram
10.novembris 2009, 21:25 | links
 
Jā tie raksti- A, tur kaut kur tālumā, tāda un tāda cope-NEINTERESĒ.
10.novembris 2009, 21:20 | links
 
Es labāk palasu "Ribačte s nami''2,5 reizes biezāks un interesantāks.un maksā tik biku dārgāk par CL.Tās tik manas domas.
10.novembris 2009, 21:06 | links
 
Piekrītu, ka mums ir pašiem daudz foršu ūdeņu un zivju, kā arī problēmu ar to noķeršanu un visu ap to... Latvija ir maza, bet skaista un pagaidām vēl ūdeņiem bagāta... Es neabonēju to tikai šo stulbo ārzemju aprakstu dēļ... Ne uz Volgu, ne uz Ameriku netaisos.. CL būtu labāk rakstījusi par to, ko un kā, bet nevis "...vot TUR....". A tā žurnālam nav ne vainas.....
10.novembris 2009, 20:05 | links
 
Tieši tā,piekrītu bums !Nevis pastāstīt,kā naudīgi veči apbraukā copes vietas ārzemēs !Jeb nu paši vēl uzraksta,saliek foto,un saņem honorāru pa nekam nederīgu rakstu - tikai aizpildīta vieta žurnālā !
10.novembris 2009, 18:59 | links
 
ļoti imponē krievu copes žurnāli ar meisteru darinātām lietām, idejām .It sevišķi mazais Ribolv Ja CL Vismaz atvēlētu vienu stūrīti copmaņiem šādai lietai būtu intresanti papētīt.
10.novembris 2009, 16:04 | links
 
Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus, lai žurnāls jaunajā gadā kļūtu vēl interensentāks, vēl aizraujošāks.
Rakstiet par ko gribat lasīt, ko redzēt un uzzināt.
Ņemsim vērā ikvienu ideju un savu iespēju robežās centīsimies apskatīt žurnālā Jūsu ieteiktās tēmas.
Savas domas sūtiet man uz redakciju virma@lilita.lv
Vēlu visiem veiksmīgu copi un saudzējiet sevi!
10.novembris 2009, 15:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager