GPS kā palīgs copē

Rič, mani arī interesē Peipja dziļuma karte Magellānam.

andzus69, 6.februāris 2017, 18:11

Man ne tikai peipim,bet Latvijas karte kā tāda?Tiešām neviens neko nezin?
6.februāris 2017, 22:45 | links
 
Sveicināti!

Varbūt kādam kungam ar putekļiem noklājies un turpmākās gaitās nevajadzīgs būtu Garmin GPSMAP 62s? Izskatītu arī Etrex 30x.

Vienvārdsakot meklēju kabatas izmēra palīgu, kur atlikt punktus, saglabāt "trakus", kam būtu elektroniskais kompass un vēlams karte arīdzan.

Ja ir velme notirgot, rakstiet pm.

o.
3.janvāris 2018, 13:10 | links
 
Sveicināti!

Varbūt kādam kungam ar putekļiem noklājies un turpmākās gaitās nevajadzīgs būtu Garmin GPSMAP 62s? Izskatītu arī Etrex 30x.

Vienvārdsakot meklēju kabatas izmēra palīgu, kur atlikt punktus, saglabāt "trakus", kam būtu elektroniskais kompass un vēlams karte arīdzan.

Ja ir velme notirgot, rakstiet pm.

o.

otinjsh, 3.janvāris 2018, 13:10
3.janvāris 2018, 13:20 | links
 
Man ir Garmin GPSMAP 62STC. Doma mainīt. Zvani - 29405459
3.janvāris 2018, 13:25 | links
 
Ja doma pirkt jaunu aparātu, tad vienos vārtos par "taučskrīnu". Salidzini lv rāda, ka oregon 700 var nopirkt par 335 eur.
Pats lietoju 450to oregonu. Domāju, ka tik novecojušus modeļus vairs netirgo, bet arī tam lietošanas ērtums ir pulka labāks, kā modeļiem ar taustiņu vadību.
Klasiskos copes apstākļos precizitāte diez vai atšķirsies no tā paša GARMIN 62S. Nedaudz esmu palietojis arī šādu aparātu. Iespējams, ka sēņojot pa bieziem brikšņiem 62ais uzrādīs drusku labāku precizitāti, bet vai tas ir būtiski ... ?
3.janvāris 2018, 20:18 | links
 
Sveiki. Interesējos garmin dziļuma kartes peipuss un lv ūdeni kādam nav novilkti?
5.februāris 2019, 18:15 | links
 
otinjsh [03.01.18]: Sveicināti!

Varbūt kādam kungam ar putekļiem noklājies un turpmākās gaitās nevajadzīgs būtu Garmin GPSMAP 62s? Izskatītu arī Etrex 30x.

Vienvārdsakot meklēju kabatas izmēra palīgu, kur atlikt punktus, saglabāt "trakus", kam būtu elektroniskais kompass un vēlams karte arīdzan.

Ja ir velme notirgot, rakstiet pm.

o.
62 nebremzē tik traki kā 30mitais
5.februāris 2019, 18:38 | links
 
svens76 [05.02.19]: otinjsh [03.01.18]: Sveicināti!

Varbūt kādam kungam ar putekļiem noklājies un turpmākās gaitās nevajadzīgs būtu Garmin GPSMAP 62s? Izskatītu arī Etrex 30x.

Vienvārdsakot meklēju kabatas izmēra palīgu, kur atlikt punktus, saglabāt "trakus", kam būtu elektroniskais kompass un vēlams karte arīdzan.

Ja ir velme notirgot, rakstiet pm.

o.62 nebremzē tik traki kā 30mitais
https://youtu.be/faMTaQZ4MZ0
Salidzinajums
5.februāris 2019, 18:40 | links
 
Sveiki. Interesējos garmin dziļuma kartes peipuss un lv ūdeni kādam nav novilkti?

piiraagsxxx, 5.februāris 2019, 18:15


Sveiks!

http://www.navigacija.lv/products/kartes

Kartes GARMIN, ko lai dara, tikai par maksu.

Šai sakarā man baigi patīk Lietuvieši, makšķernieka paradīze.

Cieņā.
6.februāris 2019, 10:09 | links
 
addd [06.02.19]: Sveiki. Interesējos garmin dziļuma kartes peipuss un lv ūdeni kādam nav novilkti?

piiraagsxxx, 5.februāris 2019, 18:15

Sveiks!

http://www.navigacija.lv/products/kartes

Kartes GARMIN, ko lai dara, tikai par maksu.

Šai sakarā man baigi patīk Lietuvieši, makšķernieka paradīze.

Cieņā.
Paldies
6.februāris 2019, 16:52 | links
 
Ir doma pirkt Deeper Smart Sonar PRO+
Sludinājumi
Ir kadas atsaukmes?
20.oktobris 2019, 02:15 | links
 
JazepsMalta [20.10.19]: Ir doma pirkt Deeper Smart Sonar PRO+
Sludinājumi
Ir kadas atsaukmes?protams katram savs..bet man deepers kaa divus meenesus. eerts un vienkaars....ideaali....notesteets vairaakos un dazados uudenos paraada visu....veel tik ziemaa atliek notestaat...
protams katram savs..bet man deepers kaa divus meenesus. eerts un vienkaars....ideaali....notesteets vairaakos un dazados uudenos paraada visu....veel tik ziemaa atliek notestaat...
20.oktobris 2019, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager