GPS kā palīgs copē

Kā, lūdzu, ir ar tām jaunajām Nokia OVI kartēm, kādam ir pieredze?
14.novembris 2010, 19:41 | links
 
Tā jau ir, ar Viepli tā uzmanīgāk, viņš jokus nesaprot, kā vilks ar to savu bozi......
14.novembris 2010, 19:43 | links
 
fish - manai Nokia ir OVI Maps - ja neesi baigs gurmāns, kuram vajag pašu labāko, tad it kā jau nekāda vaina. Braukšanas režīms pietiekami sakarīgs, ja netraucē mazs ekrāns, punktu atlikšana, pagaidām gan tikai orientējoties pēc garākās smilgas uz lauka - 1 - 1.5 m precizitāte. It kā nav sūzdīgi.
14.novembris 2010, 19:45 | links
 
Fish, es jau par to OVI karti rakstīju un arī Bumsis pareizi pateica - priekš NAVIGĀCIJAS autiņamIDEĀLI, bet tas diemžēl arī viss, jo ja lieto karti tad jau gribas arī redzēt sīkākas detaļas, strauti, mazi ceļi, mazas ūdens peļķes, kur mežs, kur purvs utt
14.novembris 2010, 19:45 | links
 
Es par šitādu funktierēju, iekš Cabelas - item. No. IK-229625.
14.novembris 2010, 19:46 | links
 
vairi - nu nepatīk man tie ekrānābakstāmieunšļūcināmie telefoni. Man vajag pogas!
14.novembris 2010, 19:47 | links
 
OVI darbojās caur operatoru, vai pa tiešo, caur satelītu?
14.novembris 2010, 19:48 | links
 
kartes no tīkla, signāls no satelīta
14.novembris 2010, 19:50 | links
 
Tātad, ja es gribu izmantot nokia braucienam uz Vāciju, man nebūs mega-rēķins par mobilajiem sakariem?
14.novembris 2010, 19:53 | links
 
Tu domā ka man patīk, bet ir liela problēma, ar skārienjūtīgo var uzreiz vajadzīgo Wpt ielikt
14.novembris 2010, 19:54 | links
 
Fish, nopērc licenzi no NOKIA par 60 eiriķiem un lieto vosols
14.novembris 2010, 19:55 | links
 
GatisBB,nejauc galvu,Ovi pasakums ir pilniba bezmaksas nokia lietotajam,novelc kartes,settingos tikai iebuvetais gps lai ir uzstadits un viss notiek un pilniba bezmaksas ... atstajot ieslegtu GPS assist,vins kilobaitus ( naudu ) uzvaks paraleli piepalidzot atrast vietu caur tiklu,kas absoluti nav nepieciesams
14.novembris 2010, 19:59 | links
 
Tad tas GPS-assist jāslēdz ārā?
14.novembris 2010, 20:02 | links
 
Es samaksāju pārīti eiro,neatceros uz cik ilgu laiku,bet...nopirku TomTom,nezinu kādai ir jābūt redzei lai autiņā varētu tās kartes izmantot braukšanai.
14.novembris 2010, 20:03 | links
 
dsks - zini, tiko setingiem cauri izgāju, bet tādu opciju kā tikai iebūvētais gps neatradu
:((
14.novembris 2010, 20:04 | links
 
GatisBB , Nokia lietotajiem piedava ( uz symbian bazes ) tadu lietu ka sport-tracker,ja nav atseviskas navigacijas,tad vismaz ar so softu& nokia var ierakstit marsrutu,atrumu,var likt punktus ( tas ies ka aplis ) un pec tam visu atri augsupladet uz savu account ... parvelcies no copes majas,atver savu account un paskaties pa kurieni esi vazajies,ar kadu atrumu un kuros punktos zivis bijusas ( ja pats taja bridi esi atzimejis ) ... vari salikt komentus blakus un ari bildes no tas pasas copes ievilkt lidzi atminam ... katra zina 'izruchities' kadu laiku var ar vienkarsi telefonu
14.novembris 2010, 20:05 | links
 
fish,ja piedavajas iebuvetais un assist,iesaku assist izslegt,ilgak mekles pasa sakuma,bet bus par velti
14.novembris 2010, 20:05 | links
 
Paldies par info.
Es nedomāju par autonavigāciju, vairāk par kājāmiešanu un orientēšanos pilsētā.
14.novembris 2010, 20:08 | links
 
DsKs, settingos atradu -
-
pozicionēšanas metodes:
bluetooth gps
atvieglotais gps
integrētais gps
nosaka tīkls
ieķeksēti pēdējie 3

un vēl pie "pozicionēšanas serveris"
ir
-pozicionēšanas servera lietojums
opcijas:(automāt., automāt. mājas tīklā, vienmēr jautāt, deaktivizēts)
-piekļuves punkts.

Kur, kas, lūdzu, jāsaķeksē??
14.novembris 2010, 20:28 | links
 
Hi, par tā OVIkartēm mani ar' interesē, pašlaik reizēm aktuāli. DsKs, kā tur ir??
Par GPS copei un mežam - vait' speciālie nav vislabākie??
14.novembris 2010, 20:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager