GPS kā palīgs copē

Pagājušo rudeni nopirku Garmin Oregon 450, ziemā izmantoju Peipusā, pa vasaru mūsu ezeros. Varu teikt, ka aparāts labs, var flashā ielādēt kartes, kādas vajag (bet tikai domātās Garminam). Latvijas kartes ir ļoti OK, Peipusa dziļuma karte arī laba. Šonedēļ izbrukāju pusi Igaunijas pa maziem lauku celiņiem. Bija ielikta Igaunijas topo karte, ceļus rāda perfekti, bez kļūdām. 2000 mAh akumulatori bez izslēgšanas un aizmugurējā apgaismojuma izslēgšanas darbojas 10 stundas. Un vēl, ja nu beidzas aķīši, var lietot parastās baterijas (tās gan darbojas īsāku laiku ~8 stundas). Esmu izmēģinājis arī vietas meklēšanas funkciju (majas nosaukums, dabas objekts) gan Latvijas kartē, gan Igaunijas kartē, darbojas perfekti. Ja no Garminiem, iesaku šo modeli, vai arī 550 modeli. Tiem Garminiem, kas ir paredzēti auto un motocikliem, tik perfekti nestrādā vietas meklēšana, jo pats softs ir savādāks un tur nav normālas vietu meklēšanas funkcijas. Nu tā īsumā. Bet ja vajag atlikt tikai vietu punktus, der arī telefons. Pats trīs gadus biju lietojis NOKIA N82.
19.augusts 2011, 18:49 | links
 
vienam pazinjam esot rokas parnesamais tom tom, un braukusi neatceros pa Liepaju vai Ventspili un sis esot radijis ka braucot pa ezeru :D, bet tas esot tik uz britinju taa nokludijies.. un kad uz kolku esot braukusi, tad radija ka it kaa jura vinji ieejot, bet tas jau ir taa, pats par sev saprotams:)..
19.augusts 2011, 15:44 | links
 
palasiju aprakstu, liekas, ka tiešām būs ok šis modelītis....
19.augusts 2011, 15:40 | links
 
sarosās, rakstam, rakstam copmaņi...... :))
19.augusts 2011, 15:36 | links
 
Par Tomtomu fakts - Rietumeiropā vairums slavē, a 3 pasaules valstīs kā mūsējā pieklibo.. :)
19.augusts 2011, 15:32 | links
 
sodien aizbrauksu velreiz uz veikalu un nokaidrou sikak ka un ka.. ja kadu interese varesu iemest velak kadu atsakiti.. interneta palasot un kaa pardeveja stastija tad becker esot labaks par tom tom.. lielaks parklajums, piemram beckeram esot itka 99% parklajums baltijas valtis..
19.augusts 2011, 14:51 | links
 
ahoj, es ar aizvakar nopirku peciali prieks copesanas navigaciju, kas iet masinai.. BECKER ACTIVE 43 TRAFFIC pardeveja teica ka varot Latvijas karti papildinat sikak, bet ka to dara man veel nav izdevies noskaidrot.. aparats ir tiri neko, tik gribetos, lai vairak maju numurus rada un ciematu nosaukumus.. :/.. celi ir tiesam ieksa tadi mazaksvarigi.. nepati, ka nav isti atzimetas mazas upites..
19.augusts 2011, 14:48 | links
 
Martin, mani ar baigi interesē šī tēma..... - novembrī vai decembrī man ar būs jāpērk, jo uz Peipi ta gribēsies pa ziemu..... :))
19.augusts 2011, 14:38 | links
 
Jā, aparāts pamatā braukšanai, ne copei..
19.augusts 2011, 12:59 | links
 
Tā! Pēc pāris jautriem braucieniem būšu nobriedis navigācijas iegādei. Kas ko lieto, kādas atsauksmes?
gribās maksimāli patīkamu price/performance attiecību. :) Viens no variantiem būtu Becker ready 43. It kā vilinoši ir tie ķīnīveri ar Igo8 vai Igo Primo virsū, tik kā šiem ir ar ilgmūžību?
19.augusts 2011, 12:58 | links
 
walts paldies.
11.jūnijs 2011, 11:38 | links
 
Nē, nevar. Garmin JāņaSētas kartes var uzlikt tikai uz Garmin.
10.jūnijs 2011, 14:56 | links
 
Labs rīts.vajadzīgs padoms.Cik laba ir šī karte priekš copes,un vai atbilst šie sēkļi dziļumi.Garmin Jāņā Sēta karte. Un vai var ieprogrammēt Becker ready 43.
10.jūnijs 2011, 10:35 | links
 
bums :))
30.maijs 2011, 22:48 | links
 
Es jau arī par to pašu :DD
30.maijs 2011, 22:47 | links
 
bums,ja Māte ir skaista,un Meita griboša,un vēl pilngadīga tad kur ir problēma tev:))
30.maijs 2011, 22:44 | links
 
Vienam māte otram meita Vienkārši dēls lieto Bekeri es Asusu -privička
30.maijs 2011, 22:43 | links
 
Tur jau tas stiķis ,ka ozi ir vajadzīgs ;DD
30.maijs 2011, 22:41 | links
 
bums > kāda starpība , ar auto vai kājām , no punkta A līdz punktam B virzienu viņš rādīs jebkurā gadijumā !!!
30.maijs 2011, 22:41 | links
 
Nu nezinu. Es prieks copes un pārgajieniem paneemu parasto autonavigaciju- Multinavi ,ar iespēju ielādēt ozi topografiskas kartes. Un pagaidam esmu apmierinaats. Ir latvijas topokartes un varu ari no googleearth kartes dabut interesejosam regionam. Vienigais trukums iemonteta baterija , kuru nevar iznemt apmainit, nu un protams nav udensdross, aparats sleep rezima dienu stabili tur var pat vairak.
Pagaidam esmu apmierinats un ceru, ka kadreiz nopirksu normalaku aparaatu. Bet nu man liekas ka galvenais lai butu laba topografiska navigacija, lai atpaziitu ozi formatu, nu un protams ilgi darbojas bateriajas
30.maijs 2011, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager